Ranking soczewek miesięcznych - Grudzień 2021

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ
4

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
8

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
9

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
10

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism to soczewki toryczne stworzone z myślą o astygmatykach, którzy zmagają się także z wadami krótkowzroczności i dalekowzroczności. Cechują się unikalnym designem, dzięki czemu błyskawicznie dopasowują się do oka, a ich aplikacja jest prosta i nieskomplikowana. Dodatkowy system stabilizujący zastosowany w ich konstrukcji sprawia ponadto, że soczewki nie wypadają i nie podwijają się. Opakowanie zawiera 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ


Miesięczne soczewki kontaktowe to rozwiązanie przeznaczone do noszenia przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Konieczne jest przestrzeganie czasu planowanej wymiany. Wówczas użytkownik zyska pewność, że będzie to bezpieczny sposób korygowania jego wady wzroku. Modele w tym trybie zazwyczaj wybierają osoby, które regularnie korzystają ze szkieł kontaktowych. Jest to komfortowa alternatywa dla korekcji okularowej. Należy przestrzegać zasad dotyczących regularnej pielęgnacji soczewek - dezynfekcji w specjalnym płynie oraz przechowywaniu w przeznaczonych do tego pojemniczkach. Wystarczy kilkugodzinna kąpiel w takim preparacie, aby produkt był ponownie gotowy do użycia. Miesięczne szkła kontaktowe z reguły dostępne są w opakowaniu po 3 lub 6 sztuk. Dzięki połączeniu dwóch pudełek po 3 sztuki każde można stworzyć zestaw wpisujący się w potrzeby użytkowników z różnowzrocznością (różną wadą w obu oczach).

Zestawienie zawiera najczęściej kupowane soczewki miesięczne w grudniu 2021 roku. Poniższy ranking obejmuje 10 najchętniej wybieranych modeli przeznaczonych do użytkowania przez 30 dni.

Pierwsze miejsce w rankingu należy do #bioview Monthly w pudełku po 6 sztuk. Soczewki zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego materiału, Olifilcon A, który wyróżnia się wysokim poziomem elastyczności. Dzięki temu szkła kontaktowe szybko dopasowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Model ten wyróżnia się optymalnym stopniem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenu. To sprawia, że narząd wzroku jest odpowiednio dotleniony. Takie rozwiązanie zmniejsza prawdopodobieństwo rozwoju groźnych dla oczu infekcji. #bioview Monthly jest częstym wyborem wśród osób, których oczy są skłonne do podrażnień, przesuszania i zaczerwienień. Wzrok jest wypoczęty i pełen blasku. Po ten model chętnie sięgają również użytkownicy, którzy spędzają wiele godzin dziennie w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz przed ekranami urządzeń elektronicznych. Szkła kontaktowe zapewniają wysokiej jakości obraz na każdą odległość - bez szumów, cieni, refleksów lub efektu halo.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® pakowane po 6 sztuk. To jeden z najchętniej wybieranych modeli wśród regularnych użytkowników soczewek kontaktowych. Często pojawia się on na wysokich pozycjach w comiesięcznych podsumowaniach. Produkt ten charakteryzuje się licznymi zaletami dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Oczy są wolne od podrażnień, zmęczenia czy zaczerwienień. Z tego rozwiązania optycznego chętnie korzystają również osoby z alergiami. Brak dodatkowych sztucznych składników nawilżających czyni je niezwykle delikatnymi. Biofinity® wyprodukowano z wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowego materiału, Comfilcon A. Wyróżnia się on wysoką elastycznością, co pozwala na łatwe i szybkie dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Dodatkowym atutem jest optymalny poziom nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Wszystko to przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

Na trzecim miejscu pojawił się model Biofinity® Toric w opakowaniu 3 sztuki. Są to soczewki zaprojektowane z myślą o potrzebach oczu z astygmatyzmem. Model ten charakteryzuje się nieco innymi parametrami niż jego tradycyjny odpowiednik. Został on wyposażony w dodatkowy system stabilizujący, którego zadaniem jest dopasowanie soczewek do naturalnego kształtu oka użytkownika oraz zapobieganie ich przesuwaniu się, podwijaniu czy wypadaniu. Do produkcji szkieł kontaktowych, ich producent, CooperVision wykorzystał materiał Comfilcon A. Jego cechami charakterystycznymi jest wysoki stopień przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia. Nawet po wielu godzinach oczy pozostają wypoczęte, nawilżone i wolne od wszelkiego typu podrażnień. Biofinity® Toric świetnie dopasowują się do naturalnego kształtu oka, eliminując problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten przeznaczony jest do noszenia w trybie dziennym, przedłużonym oraz ciągłym - bez konieczności zdejmowania na noc.

W minionym roku mogliśmy obserwować wzrost zainteresowania modelem #bioview Monthly, który uważany jest za produkt najnowszej generacji. Dzięki wysokim parametrom szybko zyskały one zaufanie wśród licznej grupy użytkowników. Od miesięcy zaufaniem cieszą się również modele Biofinity® oraz Biofinity® Toric, które zaskarbiły sobie sympatię osób z oczami wrażliwymi, skłonnymi do wysychania i podrażnień.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Grudzień 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach