Ranking soczewek jednodniowych - Grudzień 2021

1

  • #bioview Daily to soczewki jednodniowe o niezwykle wysokich parametrach uwodnienia (47%) oraz transmisyjności tlenu (Dk/t 150), dzięki czemu mogą być bez wahania używane przez każdego użytkownika soczewek kontaktowych, szczególnie przez tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą metodą korekcji wzroku. Soczewki dodatkowo wyposażono w filtry UVA/UVB, dodatkowo podnoszące komfort w trakcie słonecznych chwil.
KUPUJĘ

2

  • ACUVUE® OASYS 1-Day to produkt znanej i cenionej na rynku optycznym firmy Johnson & Johnson, który został stworzony z myślą o osobach żyjących aktywnie, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia w nieprzyjaznych dla oka warunkach. Nowoczesna technologia HydraLuxe, która została wykorzystana w ich tworzeniu, zapewnia maksymalne nawilżenie i komfort użytkowania. Soczewki są wyposażone w filtry UVA i UVB. Kupując to opakowanie, znajdziesz w nim 30 sztuk soczewek, które są przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym.
KUPUJĘ

3

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST to innowacyjne soczewki kontaktowe, których producentem jest znana i ceniona na rynku marka Johnson & Johnson. Zostały zaprojektowane przy pomocy nowoczesnej technologii Lacreon, która zapewnia najwyższej jakości nawilżenie, oraz zapobiega podrażnieniom i suchości oka. Ich innowacyjna struktura całkowicie eliminuje tarcie soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i nie bolą. Ponadto soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które chronią oko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, co pozwoli Ci na przetestowanie produktu.
KUPUJĘ
4

1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM to innowacyjne soczewki jednodniowe dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem. Zakładana codziennie nowa para soczewek gwarantuje wysoki komfort oraz maksymalny poziom higieny. Technologia, jakiej użyto do stworzenia tego produktu, sprawia, że soczewki cechują wysoka stabilność, najwyższy poziom nawilżenia, a także ochrona przeciw szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu, dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to idealny wybór, gdy astygmatyzm stwierdzono tylko w jednym oku. Wtedy spokojnie możesz połączyć ten zestaw z innym, co umożliwi Ci użytkowanie soczewek nawet przez 30 dni.

KUPUJĘ
5

DAILIES® AquaComfort Plus® to produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom. Soczewki te zapewniają czyste i wyraźne widzenie, a ich regularne stosowanie przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji pozwala skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Są to idealne soczewki na start, warto więc z nich skorzystać, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z soczewkami. Soczewki są wysoce nawilżone, a ich aplikacja łatwa dla każdego. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk soczewek, które wystarczą na okres 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
6

AquaView Daily to soczewki kontaktowe, przeznaczone zwłaszcza dla osób, które zmagają się z dolegliwością suchego oka. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu hialuronianu sodu są one jedwabiście miękkie i bardzo komfortowe w użytkowaniu, Asferyczna budowa soczewki zapewnia ponadto wysoką jakość widzenia, dzięki czemu obraz jest ostry i wyraźny. Dodatkowo jednodniowe soczewki AquaView Daily zostały wyposażone w filtry UVA i UVB, co pozwala chronić Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, które wystarczą Ci na 15 dni użytkowania.

KUPUJĘ
7

SofLens® Daily Disposable to innowacyjne sferyczne soczewki jednodniowe, w których zastosowano materiał Hilafilcon B, co zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia. Ich niezwykle cienka budowa sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe i niewyczuwalne dla oka. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia, bez szumów, refleksów i efektu halo. Są one ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co znacznie sprzyja ostrości i czystości widzenia. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, jest to więc idealny zestaw do przetestowania produktu.

KUPUJĘ
8

1-DAY ACUVUE® TruEye® to wysokiej jakości produkt firmy Johnson & Johnson, który został stworzony w oparciu o innowacyjne technologie. Dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear soczewki są odpowiednio nawilżone i wilgotne przez cały czas stosowania, nawet do 24 godzin. Cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenu, a zawarte w nich filtry UVA i UVB chronią oczy przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki swej hipoalergicznej strukturze jest to idealny produkt dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 30 sztuk, co pozwoli Ci używać soczewek przez okres 15 dni.

KUPUJĘ
9

Dailies Total 1® to soczewki wysokiej jakości wyróżniające się na tle innych tym, że posiadają nowoczesny gradient uwodnienia, co sprawia, że ich noszenie jest niesamowicie wygodne, oczy stale są nawilżone, a z problemem suchości oka można się pożegnać. Zapewniają ponadto ostrą i idealną jakość widzenia, w związku z tym są idealne zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Wygodne opakowanie, w którym znajdziesz 30 sztuk soczewek, będzie idealnym wyborem na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ
10

Biotrue® ONEday to wysokiej jakości szkła kontaktowe dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom. Wykonane zostały z innowacyjnego materiału HyperGel, dzięki czemu optymalnie nawilżają oko użytkownika oraz zapewniają rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu. Dzięki tym soczewkom będziesz widział wyraźniej niż kiedykolwiek, a Twoje oczy pozostaną zdrowe i nawilżone. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk jednodniowych soczewek, które wystarczą Ci na okres 15 dni ich noszenia.

KUPUJĘ


Ogromną zaletą jednodniowych szkieł kontaktowych jest brak konieczności codziennej pielęgnacji. Dzięki temu użytkownik może zapomnieć o ich codziennej pielęgnacji przed lub po zdjęciu z oczu. Rano wystarczy założyć nową, świeżą parę soczewek, aby wieczorem zdjąć ją z oczu i wyrzucić do kosza. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają użytkownicy, którzy z jakichś względów nie mogą pozwolić sobie na codzienną pielęgnację szkieł kontaktowych. Ponadto jednodniowe modele doskonale sprawdzają się u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rozwiązaniem optycznym. Soczewki tego typu nie wymagają zakupu płynu do ich pielęgnacji, a także pojemniczków do ich przechowywania. Jednodniowe szkła kontaktowe nie mogą być ponownie zaaplikowane - po zdjęciu ich z oczu należy je wyrzucić. Zwiększa to gwarancję bezpieczeństwa, minimalizując ryzyko rozwoju ewentualnych infekcji groźnych dla narządu wzroku. Z modeli jednodniowych korzystają zarówno użytkownicy regularni, jak i okazjonalni, którzy łączą soczewki z okularami korekcyjnymi. Dostępne są one w opakowaniach zawierających 30 lub 90 sztuk.

Soczewki należy dobierać do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Czasami niezbędne jest podjęcie kilku prób, aby wybrać odpowiedni model. Pomocne w podjęciu decyzji może być podsumowanie zawierające 10 najchętniej wybieranych jednodniowych szkieł kontaktowych w grudniu 2021 roku.

Pierwsze miejsce należy do #bioview Daily w pudełku 30 sztuk. Produkt ten został wyprodukowany z wysokiej jakości materiału o nazwie Olifilcon B. Odznacza się on optymalną elastycznością, która zapewnia świetne dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Na szczególną uwagę zasługuje także wysoki poziom uwodnienia i przepuszczalności tlenu. Atutem tego modelu jest także jasnoniebieskie zabarwienie, które odpowiada za podbicie naturalnego koloru tęczówki oka użytkownika oraz ułatwienie aplikacji soczewek. Takie udogodnienie docenią osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi i uczą się ich zakładania/zdejmowania. Ponadto #bioview Daily zostały wyposażone w zaawansowane filtry UVA/UVB, które chronią wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieni słonecznych. Są one odpowiedzialne za pochłanianie ok. 90% promieniowania. Model ten jest jednym z najczęstszych wyborów osób z oczami wrażliwymi, skłonnymi do podrażnień, zaczerwienień i przesuszenia.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują ACUVUE® OASYS 1-Day w opakowaniu 30 sztuk. Soczewki mają nieco większą średnicę, dzięki czemu są łatwiejsze w aplikacji oraz manipulowaniu nimi na oku. Na uwagę zasługuje wyprofilowana konstrukcja, dzięki której szkła kontaktowe doskonale dopasowują się do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się świeżym i wypoczętym wzrokiem przez cały dzień. Producent wyeliminował problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka dzięki zastosowaniu cienkich krawędzi. ACUVUE® OASYS 1-Day z uwagi na dużą łatwość aplikacji są jednym z częstszych wyborów osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym rozwiązaniem optycznym. Szkła kontaktowe tego producenta chętnie wybierają użytkownicy, których oczy są podatne na podrażnienia, przesuszenia oraz zaczerwienienia.

Na trzecim miejscu znalazły się 1-DAY ACUVUE® MOIST pakowane po 30 sztuk. Produkt wyróżnia się technologią LACREON, która została opracowana tak, aby utrzymać wysoki poziom uwodnienia materiału przez długi czas. To sprawia, że oczy są nawilżone przez cały dzień – od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek. Wbudowane filtry UVA/UVB chronią narząd wzroku przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka został wyeliminowany zarówno dzięki zastosowaniu bardzo cienkich krawędzi, jak i jedwabistej powłoki. Dzięki temu 1-DAY ACUVUE® MOIST są komfortowe w użytkowaniu. Model ten wyróżnia się również szybkim dopasowaniem do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Rozwiązanie to chętnie wybierane jest przez osoby mające problem z oczami wrażliwymi, skłonnymi do nadmiernego przesuszania oraz podrażnień. To jedne z najchętniej wybieranych soczewek wśród osób z alergiami.

W ubiegłym roku na popularności zyskały soczewki #bioview Daily, które uznawane są za produkt najnowszej generacji. Zostały one wykonane z elastycznego materiału, który swymi zaletami i parametrami wyróżnia się na tle innych modeli. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Ponadto popularnością cieszą się modele marki ACUVUE®. Modele jednodniowe cieszą się dużą popularnością m.in. ze względu na brak konieczności codziennej pielęgnacji.

A Ty które soczewki jednodniowe wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Grudzień 2021:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach