Ranking soczewek miesięcznych - Listopad 2021

1

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

2

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ
4

Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
7

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
8

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
10

Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism to soczewki toryczne stworzone z myślą o astygmatykach, którzy zmagają się także z wadami krótkowzroczności i dalekowzroczności. Cechują się unikalnym designem, dzięki czemu błyskawicznie dopasowują się do oka, a ich aplikacja jest prosta i nieskomplikowana. Dodatkowy system stabilizujący zastosowany w ich konstrukcji sprawia ponadto, że soczewki nie wypadają i nie podwijają się. Opakowanie zawiera 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw na przetestowanie produktu.

KUPUJĘ


Miesięczne soczewki przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Należy pamiętać o wymianie szkieł kontaktowych co miesiąc - tylko wtedy można mówić o higienicznym i bezpiecznym użytkowaniu. Modele miesięczne zazwyczaj wybierają osoby, które korzystają ze szkieł kontaktowych regularnie, tj. na co dzień. To wygodna alternatywa dla korekcji za pomocą okularów. Należy pamiętać o codziennym oczyszczaniu soczewek przy pomocy specjalnego, przeznaczonego do tego płynu. Po ich dezynfekcji należy umieścić je w pojemniczkach, a następnie wypełnić preparatem. Po kilkugodzinnej kąpieli szkła kontaktowe są ponownie gotowe do użycia. Modele miesięczne zazwyczaj występują w pudełku po 3 lub 6 sztuk. Po połączeniu dwóch opakowań po 3 sztuki można stworzyć zestaw na 3 miesiące dla osób z różnowzrocznością (innym stopniem zaawansowania wady wzroku).

Podsumowanie obejmuje najchętniej wybierane miesięczna szkła kontaktowe w listopadzie 2021 roku. Poniższe zestawienie zawiera 10 najczęściej kupowanych modeli w tym trybie użytkowania.

Na pierwszym miejscu pojawił się model AquaView Monthly w opakowaniu 6 sztukowym. Są one przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Soczewki zostały wykonane z materiału o nazwie Methafilcon A. Odznacza się on optymalnym stopniem nawilżenia, co przekłada się na wygodę użytkowania. Rozwiązanie to zostało wzbogacone o hialuronian sodu - jest on odpowiedzialny za nawilżenie oczu i wyeliminowanie uczucia suchości. Model ten wyróżnia się również asferyczną konstrukcją, co przekłada się na wygodę użytkowania oraz zapewnienie odpowiedniej ostrości widzenia. AquaView Monthly charakteryzują się cienką konstrukcją, która odpowiada za eliminowanie problemu tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Ponadto szybko dopasowują się one do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Atutem są także wbudowane filtry UVA/UVB, które chronią wzrok przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Po model ten chętnie sięgają osoby, których oczy są skłonne do wysuszania, zaczerwienień i podrażnień. Soczewki AquaView Monthly to również wybór użytkowników, u których zastosowania nie znalazły inne szkła kontaktowe.

Drugie miejsce w rankingu należy do #bioview Monthly w pudełku po 6 sztuk. Model ten został wykonany z materiału silikonowo-hydrożelowego o dużej elastyczności. Atutem takiego rozwiązania jest szybkość dopasowania do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Soczewki zapewniają wysoki poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu narząd wzroku jest właściwie dotleniony, co eliminuje ryzyko rozwoju groźnych infekcji. Po ten produkt chętnie sięgają osoby, których oczy są skłonne do podrażnień, wysuszania oraz zmęczenia. #bioview Monthly doskonale sprawdzają się u osób, które wiele godzin dziennie spędzają przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz w klimatyzowanych pomieszczeniach. Soczewki zapewniają wysokiej jakości obraz na każdą odległość - bez refleksów, szumów, cieni czy efektu halo.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® Toric pakowane po 3 sztuki. Model ten przeznaczony jest dla osób z astygmatyzmem. Z tego też względu soczewki odznaczają się nieco innymi parametrami niż ich tradycyjne odpowiedniki. Atutem jest dodatkowy system stabilizujący, który zapewnia idealne dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika oraz zapobiega ewentualnemu przesuwaniu się czy wypadaniu szkieł kontaktowych z oczu. Model ten został wykonany z silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Comfilcon A. Wyróżnia się on wysokim poziomem tlenoprzepuszczalności oraz uwodnienia. Nawet po wielu godzinach użytkowania oczy pozostają wypoczęte, odpowiednio nawilżone i wolne od podrażnień. Konstrukcja Biofinity® Toric jest niewyczuwalna podczas użytkowania dzięki doskonałemu dopasowaniu oraz wyeliminowaniu problemu tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model ten można nosić w trybie dziennym oraz przedłużonym (bez konieczności zdejmowania przed snem).

W ostatnich miesiącach obserwowany jest wzrost zainteresowania modelem #bioview Monthly. Są to soczewki uznawane za model najnowszej generacji. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że szybko zyskały one grono oddanych użytkowników. Popularnością cieszą się również modele marki Biofinity®. Te w szczególności wybierane są przez osoby o oczach wrażliwych, skłonnych do podrażnień i nadmiernego wysuszania.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Listopad 2021:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach