Ranking soczewek miesięcznych - Luty 2022

1

  • #bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.
KUPUJĘ
4

AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

AquaView Toric to soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, dedykowane dla astygmatyków. Zostały zaprojektowane za pomocą materiału Hioxifilcon A, który sprawia, że noszenie ich jest niesamowicie komfortowe oraz wolne od podrażnień. Dzięki technologii Prism Ballasted Design zapewnią Ci idealną jakość widzenia, bez niechcianych zniekształceń i rozmazań. Ponadto technologia High Definition Vision pozwoli Ci widzieć w wysokiej rozdzielczości zarówno z bliska, jak i z daleka. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc idealny zestaw do wypróbowania produktu.

KUPUJĘ
8

Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Night & Day® Aqua to innowacyjne soczewki stworzone z myślą o tych osobach, które nie lubią cowieczornego rytuału pielęgnacji soczewek. Jedną ich parę bowiem możesz nosić przez okres 30 dni i 30 nocy bez zdejmowania. To wygodne rozwiązanie zapewnia również wysoki poziom dotlenienia soczewki, dzięki czemu oczy są zdrowe i wypoczęte. Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua perfekcyjnie korygują wadę wzroku, a ich regularne użytkowanie pomoże zahamować rozwój posiadanej wady. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, dzięki czemu będziesz wolny od zakupów optycznych nawet przez okres 3 miesięcy.

KUPUJĘ
10

FitView Monthly to najwyższej jakości soczewki sferyczne, dedykowane zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom. Wyposażono je w najnowocześniejszą technologię, cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz stałym i swobodnym dostępem tlenu do rogówki. Ponadto są wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń, oraz posiadają poszerzone krawędzie, co znakomicie wpływa na komfort ich użytkowania. Produkt wyposażono dodatkowo w filtry UV, chroniące Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Opakowanie 6-sztukowe zapewni Ci optymalny zapas produktu korekcyjnego, który starczy aż na 3 miesiące noszenia.

KUPUJĘ


Miesięczne szkła kontaktowe przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni liczonych od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Należy pamiętać o przestrzeganiu czasu planowanej wymiany soczewek. Dzięki temu użytkownik zyskuje pewność, że nie tylko skutecznie koryguje swoją wadę wzroku, ale również robi to bezpiecznie i w pełni higienicznie. Modele miesięczne najczęściej wybierane są przez użytkowników regularnych. To komfortowa alternatywa dla okularów korekcyjnych, a także szkieł kontaktowych noszonych w innych trybie użytkowania. Konieczne jest przestrzeganie pewnych zasad dotyczących pielęgnacji. Soczewki powinny być codziennie dezynfekowane w specjalnym preparacie, a także przechowywane w przeznaczonych do tego pojemniczkach wypełnionych płynem. Wystarczy kilkugodzinna kąpiel w płynie, aby szkła kontaktowe były ponownie gotowe do użycia. Produkty w miesięcznym trybie użytkowania z reguły dostępne są w pudełkach po 3 lub 6 sztuk. Osoby, które mają różnowzroczność (różną wadę w obu oczach), mogą zestawić ze sobą dwa opakowania, tworząc zestaw w pełni wpisujący się w ich potrzeby.

Zestawienie zawiera najczęściej kupowane modele miesięcznych soczewek kontaktowych w lutym 2022 roku. Podsumowanie obejmuje top 10 najchętniej wybieranych modeli, które przeznaczone są do użytkowania przez 30 dni.

Na pierwszym miejscu pojawił się model #bioview Monthly w opakowaniu 6 sztuk. Soczewki zostały wyprodukowane z silikonowo-hydrożelowego Olifilconu A. Wyróżnia go wysoka elastyczność, dzięki czemu szkła kontaktowe szybko dopasowują się do naturalnego kształtu oka użytkownika. Model ten odznacza się również optymalnym stopniem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenu. Oczy pozostają odpowiednio nawilżone i dotlenione przez cały okres użytkowania. Wysoka tlenoprzepuszczalność minimalizuje również prawdopodobieństwo rozwoju infekcji groźnych dla narządu wzroku. Po #bioview Monthly chętnie sięgają osoby, których oczy są skłonne do nadmiernego wysychania, zaczerwienień czy podrażnień. Wzrok pozostaje wypoczęty i pełen blasku przez cały dzień. Jest to rozwiązanie optyczne szczególnie doceniane przez osoby, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz w klimatyzowanych pomieszczeniach. Szkła kontaktowe mają za zadanie zapewnić najwyższej jakości obraz – bez efektu halo, cieni, szumów czy refleksów.

Drugie miejsce w rankingu należy do Biofinity® w pudełku po 6 sztuk. Jest to jeden z najczęstszych wyborów wśród regularnych użytkowników soczewek. Model ten pojawia się na wysokich pozycjach w comiesięcznych zestawieniach. Szkła kontaktowe wykorzystują nowoczesne technologie, których zadaniem jest troska o narząd wzroku. Oczy są wypoczęte, pełne blasku, wolne od podrażnień i zaczerwienień przez cały okres użytkowania. Produkt ten polecany jest także użytkownikom z alergiami. Brak dodatkowych sztucznych składników nawilżających sprawia, że soczewki są delikatne. Do produkcji Biofinity® wykorzystano wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowy materiał, Comfilcon A. Zapewnia on wysoki poziom elastyczności, a co za tym idzie – doskonałe i szybkie dopasowanie do naturalnego kształtu oka użytkownika. Model ten może pochwalić się również optymalnym stopniem nawilżenia i przepuszczalności tlenu. Takie parametry pozytywnie wpływają na komfort użytkowania.

Trzecie miejsce w zestawieniu zajmują Biofinity® Toric pakowane po 3 sztuki. Są to szkła kontaktowe zaprojektowane z myślą o astygmatykach. Mają one nieco inne parametry niż ich klasyczny odpowiednik. Zaletą tego rozwiązania optycznego jest dodatkowy system stabilizujący (Optymalna Geometria Soczewki Torycznej), który odpowiada za zapewnienie doskonałego dopasowania soczewek do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika. Jego zadaniem jest także zapobieganie samoistnemu przemieszczaniu się szkieł kontaktowych po oczach, ich wypadaniu czy podwijaniu. Do produkcji soczewek wykorzystano materiał, Comfilcon A, charakteryzujący się wysokim poziomem przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia. Ponadto zapewnia on doskonałe dopasowanie do naturalnej krzywizny oka użytkownika. Nawet po wielu godzinach wzrok pozostaje wypoczęty, wolny od zaczerwienień czy podrażnień. Biofinity® Toric wykorzystuje technologie, które eliminują problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Model przeznaczony jest do noszenia w trybie dziennym, przedłużonym oraz ciągłym (bez konieczności zdejmowania przed snem).

Ostatnie miesiące przyniosły wzrost popularności modelu #bioview Monthly, który uważany jest za produkt najnowszej generacji. Zastosowany w tym przypadku materiał zapewnia optymalne parametry, w tym m.in. tlenoprzepuszczalność oraz uwodnienie. Użytkownicy chętnie sięgają również po inne sprawdzone rozwiązaniem, którym jest produkt Biofinity® – w wersji podstawowej oraz Biofinity® Toric dla astygmatyków. Z modeli miesięcznych najchętniej korzystają regularni użytkownicy, którzy noszą soczewki na co dzień.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?


Zobacz także pozostałe zestawienia produktów za Luty 2022:

Zapisz się do newslettera

i dowiedz się o nowościach