Soczewki Supervision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę

Soczewki kontaktowe Super Vision

Wybór odpowiednich soczewek kontaktowych to, wbrew wszelkim pozorom, dość trudne zadanie. Ogromny wybór produktów na rynku daje nam możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, jednak także pozostawiają z ryzykiem zakupienia soczewek gorszej jakości. Podczas wyboru bardzo często kierujemy się bowiem ceną, zamiast wytycznymi optyka i własną wygodą. Powinniśmy także dokładnie sprawdzić opinie na temat producentów i wybrać tych, którzy zaskarbili sobie zaufanie wielu klientów. Jedną z tego typu firm jest Super Vision, która produkuje soczewki FitView oraz Aveo.

Dla kogo soczewki FitView Advance?

FitView Advance to soczewki idealnie dopasowujące się do oka, stworzone z materiału hydrożelowego bardzo wysokiej jakości. Ich zadaniem, prócz skorygowania wad oka, jest nawilżenie samej gałki ocznej, uwodnienie soczewki (na poziomie minimum 50%) oraz zapewnienie wysokiej przepuszczalności tlenu, która umożliwia komfort podczas noszenia. Przeznaczone są dla osób zarówno z wadami krótkowzroczności jak i dalekowzroczności.

Soczewki FitView Advance są dostępne w kilku wersjach dopasowanych do trybu noszenia: jednodniowym (FitView Advance Daily), dwutygodniowym (FitView Advance 2 weeks) oraz miesięcznym (FitView Advance Monthly). Tak naprawdę tylko od naszych preferencji zależy, który rodzaj wybierzemy. Warto przy tym pamiętać, iż soczewki jednodniowe nie muszą być codziennie oczyszczane i pielęgnowane, przez co korzystanie z ich jest dużo łatwiejsze.

Zalety soczewek FitView Advance

Soczewki kontaktowe FitView Advance charakteryzują się przede wszystkim wysoką elastycznością, przez co zakładanie ich jest bardzo proste i wygodne. Doskonale dopasowują się do oka, więc nietrudno zapomnieć, że je nosimy. Są bardzo cienkie, więc dla osób, które pierwszy raz korzystają z tego rozwiązania, zakładanie ich może wydać się problematyczne - głównie ze strachu przed rozerwaniem soczewki. Nic bardziej mylnego. Materiał jest bardzo wytrzymały i nawet po optymalnym czasie użytkowania nie rwie się i nie rozpada.

Użytkownicy, którzy chcą wypróbować soczewki FitView Advance mają możliwość kupienia zestawu startowego soczewek miesięcznych FitView Advance Monthly. W ten sposób mogą sprawdzić, że produkt na pewno będzie dla nich odpowiedni.

Dla kogo soczewki Aveo?

Soczewki kontaktowe Aveo, podobnie jak FitView Advance, są sprawdzonym produktem firmy Super Vision. Również w tym przypadku mamy do czynienia z bardzo trwałym i wysoce nawodnionym materiałem Filcon II 2 (a w przypadku soczewek jednodniowych Omafilcon A). Poziom przepuszczalności tlenu to minimum 23,8 (Dk / t). Dostępne są w wersji jednodniowej, dwutygodniowej oraz miesięcznej.

Zalety soczewek Aveo

Soczewki Aveo są bardzo delikatne i cienkie, jednak nakładanie ich nie powinno przysporzyć żadnych trudności. Sprawdzą się zarówno u osób, które wypróbowały już i cenią sobie hydrożelowe soczewki, jak i tych, które dopiero szukają odpowiedniego rozwiązania. Wysoka transmisja tlenu umożliwia lepsze funkcjonowanie oka, ale także ułatwia przyzwyczajenie się do samego noszenia soczewki. Dzięki odpowiedniemu uwodnieniu jest ona wygodna w noszeniu, nawet podczas aktywności fizycznych. Pamiętajmy, że wszystkie soczewki Aveo wymagają odpowiedniej pielęgnacji, codziennego oczyszczania i pozostawiania na noc w dobranym do potrzeb oka i soczewki płynie.

Markowe soczewki Super Vision

Soczewki kontaktowe firmy Super Vision znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.