AquaView Daily Supreme 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

199,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41


Hit
Kasia
5.0000
Ekonomiczne opakowanie, fajna cena

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Jednodniowe soczewki kontaktowe AquaView Daily Supreme to odpowiedź na potrzeby tych klientów, którzy poszukują produktu wysokiej jakości - oferującego najwyższy komfort użytkowania oraz perfekcyjne widzenie.

Materiał Omafilcon B - teraz soczewki są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu i bezpieczne dla oczu, dzięki zastosowaniu nowoczesnego, hydrożelowego materiału o nazwie Omafilcon B.
Wysoki poziom nawilżenia - dzięki aż 62-procentowemu stopniowi uwodnienia soczewki utrzymują niezwykle korzystne nawilżenie przez cały czas stosowania, zapobiegając niewygodnemu wysychaniu oczu.
Korzystna przepuszczalność tlenowa - soczewki, dzięki wysokiemu parametrowi przepuszczalności tlenowej, zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu i znacząco zmniejszają ryzyko infekcji.
Błyskawiczne dopasowanie do oka - udoskonalony kształt soczewek, uwidoczniony w cieńszych krawędziach i zwiększonej średnicy, sprawia, że szkła kontaktowe jeszcze szybciej i lepiej dopasowują się do oka, pozostając niewyczuwalne przez cały okres ich stosowania.
Blister wypełniony biozgodnym płynem - AquaView Daily Supreme

 
Blister wypełniony biozgodnym płynem - soczewki są gotowe do aplikacji w każdym momencie, dzięki temu, że umieszczono je w blistrze wypełnionym biozgodnym roztworem soli fizjologicznej buforowanej.
Nowa para każdego dnia - jako że soczewki przeznaczone są do jednodniowego trybu stosowania, nie musisz poddawać ich zabiegom pielęgnacyjnym, a po prostu - użytą parę wyrzucasz do kosza, a następnie sięgasz po nową i świeżą.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily Supreme:

 

AquaView Daily Supreme wykonano z nowoczesnego, hydrożelowego materiału Omafilcon B. Dzięki temu soczewki charakteryzują się aż 62-procentowym uwodnieniem, a co za tym idzie, bardzo intensywnym nawilżeniem, które utrzymuje się nawet przez cały dzień i zapobiega wysychaniu oka. Kolejnym z parametrów jest wysoka przepuszczalność tlenowa, za sprawą której oczy otrzymują jeszcze większą ilość powietrza i są bardziej odporne na infekcje oraz podrażnienia. Nawet pod koniec dnia oczy są wypoczęte, a widzenie perfekcyjne. Udoskonalony kształt i cienka struktura soczewek umożliwiają ich błyskawiczne dopasowanie do oka i zapobiegają podwijaniu oraz wypadaniu. Za to jednodniowy tryb stosowania oznacza, że wieczorem ściągasz soczewki i wyrzucasz do kosza, a rano sięgasz po kolejną - nową i świeżą parę.

Soczewki zamknięte w blistrze wypełnionym roztworem soli fizjologicznej buforowanej są zawsze gotowe do użycia i zachowują swoje właściwości przez bardzo długi czas. Szeroka moc sferyczna AquaView Daily Supreme (od -10,00 do +6,00 D) umożliwia łatwy i szybki wybór każdemu - niezależnie od stopnia zaawansowania posiadanej wady wzroku.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily Supreme?

 

Soczewki AquaView Daily Supreme zostały stworzone przede wszystkim z myślą o krótko- i dalekowidzach, a także osobach, dla których niezwykle ważna jest codzienna wymiana szkieł.

 

Zalety soczewek AquaView Daily Supreme w opakowaniu 180 szt.

 

W opisywanym opakowaniu AquaView Daily Supreme znajduje się aż 180 sztuk soczewek. To wystarcza na blisko trzy miesiące regularnego stosowania. Wersja ta jest więc idealna dla osób, które już zapoznały się z soczewkami z rodziny AquaView i chcą korzystać z nich nadal. Zakup tak dużego, ekonomicznego opakowania daje kilkumiesięczną wolność od kolejnych zakupów i pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.

 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępność24 godziny