AquaView Daily Supreme 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

106,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Kuba
5.0000
Przystępna cena, dobre soczewki

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Jednodniowe AquaView Daily Supreme powstały z myślą o osobach borykających się z krótko- oraz dalekowzrocznością. Stworzone w oparciu o innowacyjny materiał są niezwykle wygodne w stosowaniu, także w przypadku syndromu suchego oka.

Wysoki stopień uwodnienia - soczewki charakteryzują się aż 62-procentowym stopniem uwodnienia, co odpowiada za ich bardzo korzystne nawilżenie, chroniące oczy przed niekomfortowym wysychaniem.
Innowacyjny materiał - soczewki zostały stworzone w oparciu o ultranowoczesny, hydrożelowy materiał o nazwie Omafilcon B, dzięki któremu są niezwykle wygodne w stosowaniu oraz zdrowe dla oczu.
Wysoka jakość widzenia - soczewki zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości, pozbawione cieni, refleksów oraz efektu halo, i to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
Udoskonalony kształt - dzięki ultracienkim krawędziom oraz zwiększonej średnicy soczewki jeszcze lepiej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i tym samym pozostają niewyczuwalne przez cały czas ich stosowania.
Szeroki zakres mocy - AquaView Daily Supreme

 
Szeroki zakres mocy - soczewki powstały z myślą o krótko- oraz dalekowidzach i charakteryzują się szerokim zakresem mocy, od -10.00 do +6.00 D, co umożliwia jeszcze łatwiejsze dopasowanie ich do własnych potrzeb.
Tryb codziennej wymiany - soczewki AquaView Daily Supreme nie wymagają pielęgnacji przy użyciu specjalistycznych płynów. To dlatego, że przeznaczone są do jednodniowego stosowania, co oznacza, że wieczorem zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano sięgasz po nową i świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily Supreme:

 

AquaView Daily Supreme to jednodniowe soczewki, które należy zdjąć przed snem, a o poranku sięgnąć po kolejną, świeżą parę - bez konieczności dodatkowej pielęgnacji. Oparte na innowacyjnym, hydrożelowym materiale Omafilcon B, charakteryzującym się aż 62-procentowym stopniem uwodnienia. Posiadają niezwykle korzystne właściwości nawilżające i utleniające, znane z pozostałych soczewek z rodziny AquaView. Błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, dzięki cienkiej strukturze oraz zwiększonej średnicy. Są więc odporne na podwijanie i wypadanie i tym samym niezwykle wygodne w całodniowym stosowaniu.

Soczewki AquaView Daily Supreme, zanurzone w blistrze z wysokiej jakości roztworem soli fizjologicznej buforowanej zachowują swoje wartościowe właściwości nawet przez bardzo długi czas i są gotowe do aplikacji w każdym momencie. Gwarantują wysokiej jakości widzenie - bez szumów, refleksów i efektu halo, i to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Z powodzeniem korygują ujemne oraz dodatnie wady wzroku. Charakteryzuje je szeroki zakres mocy - od -10.00 do +6,00 D. Dzięki temu każdy klient może z łatwością dopasować je do swoich potrzeb.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily Supreme?

 

Soczewki AquaView Daily Supreme dedykowane są klientom borykających się z problemem krótko- lub dalekowzroczności, a także tym osobom, które bardzo cenią sobie możliwość codziennej wymiany szkieł.

 

Zalety soczewek AquaView Daily Supreme w opakowaniu 90 szt.

 

Opakowanie AquaView Daily Supreme zawiera 90 sztuk soczewek, co przekłada się aż na półtora miesiąca regularnego stosowania. To w sam raz, żeby dobrze poznać dany rodzaj szkieł, a jednocześnie dać sobie możliwość na ich szybką wymianę - bez zmarnowania choćby jednej pary.

 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów