Aveo 2 weeks 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

35,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Justyna
5.0000
Co myślę na temat soczewek Aveo 2 Weeks? Bardzo doceniam ich wysoką przepuszczalność tlenową oraz wysokie nawilżenie. Te dwie cechy sprawiają, że mogę nosić soczewki przez cały dzień i moje oczy nie są podrażnione, zaczerwienione, czy suche. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że zostały wyposażone w filtry UVA/UVB, które chronią moje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W opakowaniu znajduje się sześć soczewek kontaktowych. Jedna para wystarcza na dwa tygodnie noszenia. Można je nosić bez przerwy, a nawet w nich spać. Jeżeli chodzi o samo zamówienie, to paczka doszła do mnie błyskawicznie.

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Materiał Filcon II - soczewki zostały wykonane z wysokiej jakości hydrożelowego materiału, który z powodzeniem utrzymuje wilgoć przez wiele godzin i maksymalizuje transmisję tlenu.
Najwyższej jakości właściwości nawilżające - soczewki utrzymują wielogodzinne nawilżenie, dzięki któremu oczy są wilgotne i wypoczęte nawet pod koniec dnia.
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie soczewek o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB pozwoliło na uzyskanie dodatkowej ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
 
Zwiększona przepuszczalność tlenowa - wykorzystanie nowoczesnego materiału pozwoliło na uzyskanie jeszcze wyższego współczynnika przepuszczalności tlenowej. To oznacza, że oko ma stały dostęp do powietrza, w efekcie czego jest zdrowe i odporne na infekcje.
Tryb dwutygodniowy - Aveo 2 Weeks

 
Tryb dwutygodniowy - oznacza, że z jednej pary soczewek możesz korzystać przez całe dwa tygodnie. Wystarczy, że codziennie oczyścisz soczewki kontaktowe i umieścisz je w roztworze płynu pielęgnacyjnego.
6 sztuk w opakowaniu - przy dwutygodniowym trybie stosowania zakup opakowania z sześcioma sztukami soczewek daje zapas na blisko półtora miesiąca.
 

Charakterystyka soczewek Aveo 2 weeks:

 

Aveo 2 weeks to soczewki hydrożelowe o wskaźnikach przepuszczalności tlenowej i uwodnienia na wysokim poziomie, gwarantujących komfort użytkowania przez pełne dwa tygodnie ciągłego stosowania dzień-noc. Stosowane w trybie dziennym, ściągane na noc wymagają używania specjalistycznych płynów pielęgnacyjnych i przetrzymywania w przystosowanym do tego pojemniku. Stworzone zostały do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Użyty do ich produkcji wysokiej jakości hydrożelowy materiał - Filcon II zapewnia wysoki poziom nawilżenia przez cały okres przydatności. W opakowaniu znajduje się sześć sztuk soczewek dwutygodniowych, które przy odpowiedniej pielęgnacji starczają na około półtora miesiąca.

 

Zalety soczewek Aveo 2 weeks:

 
  • Materiał Filcon II użyty w soczewkach to najlepszy jak do tej pory, wysokiej jakości materiał hydrożelowy, który z powodzeniem utrzymuje wilgoć od porannych godzin do późnego wieczora, a także maksymalizuje transmisję tlenu.
  • Soczewki utrzymują wielogodzinne nawilżenie, dzięki któremu oczy są wilgotne i wypoczęte przez cały okres ważności.
  • Do stworzenia soczewek wykorzystany został nowoczesny materiał. Pozwoliło to na uzyskanie jeszcze wyższego współczynnika przepuszczalności tlenowej. To oznacza, że oko ma stały dostęp do powietrza, w efekcie czego jest zdrowe i odporne na infekcje. W ten sposób może skutecznie uniknąć efektu zaczerwienionego i piekącego oka.
  • Soczewki wzbogacone zostały w nowoczesny kompleks wysokiej jakości filtrów UVA/UVB, co pozwoliło na uzyskanie dodatkowej ochrony oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • Tryb dwutygodniowy, w którym możesz korzystać z soczewek oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez całe dwa tygodnie bez przerwy. Jeżeli preferujesz spanie bez soczewek w oku, wystarczy, że codziennie oczyścisz soczewki kontaktowe i umieścisz je w pudełeczku z roztworem płynu pielęgnacyjnego.
  • Opakowanie zawiera aż sześć sztuk soczewek, jedna para może być używana nawet przez dwa tygodnie, co łącznie daje około półtora miesiąca komfortowego użytkowania.
  • Technologia hydrożelowa utrzymuje wilgoć i zwiększa przepuszczalność tlenu.

Wysokiej jakości soczewki Aveo 2 weeks zapewniają stały kontakt ze światem, nawet w trudnych warunkach dnia codziennego

 

Parametry soczewek Aveo 2 weeks:

 
Materiał: Filcon II 2
Zawartość wody: 55%
Krzywizna: 8.6 mm
Średnica: 14.2 mm
Grubość w centrum:       0,079 mm (@ -3.00D)
Moc (SPH) -0.50D do -6.00D (co 0.25D)
-6.50D do -10.00D (co 0.50D)
+0.50D do +4.00D (co 0.25D)
+4.50D do +6.00D (co 0.50D)
Dk / t: 27,5
Filtr UV: tak
Barwa soczewki: jasny niebieski

Zobacz inne soczewki marki Aveo

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAveo
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów