Aveo 1-month 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

35,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Paulina
5.0000
Soczewki zapewniają dobry poziom nawilżenia, dlatego mogę je nosić przez cały dzień. Mimo niskiej ceny, wyróżniają się bardzo dobrą jakością i nie podrażniają oczu. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Poza tym nie powodują dyskomfortu, nawet po kilku godzinach ich noszenia.

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Aveo 1-month to soczewki miesięczne stworzone specjalnie dla osób, które nie mają czasu na wieczorną pielęgnacją szkieł kontaktowych. Powstały z myślą o zapewnieniu całodziennego komfortu. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Supervision, która jest stosunkowo nowym producentem na rynku soczewek, niemniej oferującą produkty o wysokiej jakości.

Wysoka przepuszczalność tlenu - materiał ten charakteryzuje się również korzystnym współczynnikiem przepuszczalności, dzięki czemu zapewnia oczom swobodny dostęp do tlenu i chroni je przed groźnymi infekcjami.
 
Skuteczne utrzymanie wilgoci - soczewki powstały w oparciu o hydrożelowy, wysoce uwodniony materiał. Dzięki temu utrzymują początkowe nawilżenie przez długi czas, gwarantując komfortowe użytkowanie i zapobiegając wysychaniu oczu.
Zwiększona średnica soczewki - soczewki jeszcze szybciej i łatwiej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, dzięki zwiększonej średnicy.
Szeroki zakres mocy - soczewki dostępne są w szerokim zakresie mocy dodatniej i ujemnej. Są więc dopasowane do potrzeb osób borykających się z krótko- i dalekowzrocznością.
Nowoczesne filtry UV - Aveo 1-month

 
Nowoczesne filtry UV - soczewki zapewniają oczom dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, dzięki składowi wzbogaconemu o kompleks nowoczesnych filtrów UV.
Tryb miesięczny - oznacza, że z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Warunek jest tylko jeden - cowieczorne oczyszczanie i pielęgnacja szkieł kontaktowych przy użyciu odpowiedniego płynu.
 

Charakterystyka soczewek Aveo 1-month:

 

Soczewki Aveo 1-month wykonano z innowacyjnego materiału - Filcon II, który świetnie utrzymuje wilgoć i zwiększa przepuszczalność tlenu. Wysoki stopień uwodnienia soczewek kontaktowych pozytywnie wpływa na komfort w trakcie użytkowania zabezpieczając przy tym przed suchością, podrażnieniami i zaczerwieniami. Tryb miesięczny pozwala na korzystanie z soczewek przez 30 dni wraz z codziennym oczyszczaniem i pielęgnacją za pomocą specjalistycznego płynu. Rekomendowane dla początkujących użytkowników soczewek kontaktowych oraz dla osób aktywnych, uprawiających sporty, lub noszących soczewki zamiennie z okularami. Komfortowo będą się w nich czuć alergicy i ludzie bardziej podatni na podrażnienia i infekcje oczu.

Soczewki miesięczne Aveo 1-month posiadają taki sam poziom nawilżenia oraz przepuszczalności tlenowej również pod koniec miesiąca użytkowania. Posiadają 50% zawartość wody, których dodatkową cechą jest filtr UV, skutecznie chroniący przed promieniami słonecznymi.

 

Zalety soczewek Aveo 1-month:

 
  • Filcon II z którego zostały stworzone soczewki charakteryzuje się korzystnym współczynnikiem przepuszczalności, dzięki czemu zapewnia oczom swobodny dostęp do tlenu i chroni je przed groźnymi infekcjami.
  • Skuteczne utrzymanie wilgoci - soczewki powstały w oparciu o hydrożelowy, wysoce uwodniony materiał. Dzięki temu utrzymują początkowe nawilżenie przez długi czas, gwarantując komfortowe użytkowanie i zapobiegając wysychaniu oczu.
  • Dostępne są w szerokim zakresie mocy dodatniej i ujemnej. Są więc dopasowane do potrzeb osób borykających się z krótko- i dalekowzrocznością.
  • Zapewniają oczom dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.
  • Technologia hydrożelowa utrzymuje wilgoć i zwiększa przepuszczalność tlenu.
  • Z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Warunek jest tylko jeden - cowieczorne oczyszczanie i pielęgnacja szkieł kontaktowych przy użyciu odpowiedniego płynu.
  • Zwiększona średnica soczewki zapewnia jeszcze szybsze i łatwiejsze dopasowanie się do indywidualnego kształtu oka.
 

Parametry soczewek Aveo 1-month:

 
Materiał: Filcon II 2
Zawartość wody: 50%
Krzywizna: 8.6 mm
Średnica: 14.2 mm
Grubość w centrum:            0,075 mm (@ -3.00D)
Moc (SPH): -0.50D do -6.00D (co 0.25D)
-6.50D do -10.00D (co 0.50D)
+0.50D do +4.00D (co 0.25D)
+4.50D do +6.00D (co 0.50D)
Dk / t: 23,8
Filtr UV: tak
Barwa soczewki: jasny niebieski

Zobacz inne soczewki marki Aveo

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAveo
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów