Soczewki AquaView Monthly

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę

Soczewki miesięczne AquaView Monthly

Soczewki AquaView Monthly to wysokiej jakości produkt optyczny, który został stworzony w celu korekcji wady krótkowzroczności oraz nadwzroczności. Te soczewki sferyczne zostały wykonane na podstawie najnowszej technologii, a w celu ich stworzenia użyto wysokiej jakości materiału Methafilcon A, który cechuje się bardzo wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej. Dodatkowo podczas tworzenia soczewek wzbogacono je także o specjalny dodatek nawilżający, a mianowicie hialuronian sodu, dzięki czemu produkt ten zapewni Ci odpowiedni stopień nawilżenia w ciągu dnia, co przekłada się na najwyższej klasy komfort i wygodę podczas jego użytkowania. Soczewki AquaView Monthly przystosowane są do noszenia w trybie miesięcznym, co oznacza, że jedna para tych soczewek wystarczy Ci na 30 dni ich użytkowania, przy codziennej, odpowiedniej pielęgnacji.

AquaView Monthly cechują się ponadto asferyczną konstrukcją, dzięki czemu widziany przez ich użytkownika obraz jest bardzo ostry i wyraźny, a kolory intensywne i wyjątkowo nasycone. Produkt ten wyposażono także w filtry UV, dzięki czemu podczas noszenia soczewek zyskujesz także dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, co sprawia, że Twoje oczy są zdrowe i w pełni chronione. Soczewki AquaView Monthly pomagają także skutecznie walczyć z suchością oka, eliminując nieprzyjemne podrażnienia i nadmierne wysychanie oczu. Dodatkowo, co bardzo istotne, soczewki te charakteryzują się bardzo cienkimi krawędziami, dzięki czemu ich zakładanie jest proste i nieskomplikowane, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Dostępność soczewek AquaView Monthly w opakowaniach o różnej wielkości

Produkt AquaView Monthly znajdziesz w naszym bogatym asortymencie w kilku wygodnych opcjach, które różnią się ilością sztuk soczewek w zależności od wybranego opakowania. Z łatwością wyposażysz się w opakowania AquaView Monthly, które zawierają 3 sztuki lub 6 sztuk. Dodatkowo, jeżeli chcesz tylko wypróbować soczewki lub połączyć jedną sztukę z innym rodzajem soczewek kontaktowych, to kupisz je także w opakowaniu jednosztukowym.

Dla kogo soczewki AquaView Monthly?

Soczewki AquaView Monthly przeznaczone są do stosowania przez krótkowidzów lub dalekowidzów. Pozwalają one widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji, zapewniając jednocześnie wysoki komfort podczas ich użytkowania. Produkt ten polecany jest także dla osób zmagających się z problemem suchego oka, które do tej pory nie decydowały się z tego względu na noszenie soczewek, jednak teraz chcą je wypróbować. AquaView Monthly dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych. Co istotne są to soczewki miesięczne, wymagają więc cowieczornej ich pielęgnacji przed ich ponownym założeniem, z tego względu będą więc idealnym produktem dla tych osób, którym nie przeszkadza konieczność ich codziennego czyszczenia.