AquaView Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

14,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Katarzyna
5.0000
Dobre soczewki w przystępnej cenie. Zamówione dla członka rodziny z wysoką wada, w przypadku gdzie większość innych powodowała przesuszanie oczu i dyskomfort w ciągu dnia. Soczewki są bardzo "jędrne" (nie spodziewałam się tego po uwodnienia wyższym niż 50% - obawiałam się, że będą cieniutkie jak chociażby Proclear, który niestety, był podatny na rozdarcia), przez co łatwo nimi manipulować, nie sklejają się i nie rozpłaszczają na palcu. Niebieskie zabarwienie zdecydowanie ułatwia znalezienie ich w pojemniczku czy na powierzchniach, jeśli zdarzy się upadek. Soczewki zostały ocenione pozytywnie i na pewno będziemy jeszcze tutaj kupować. Na duży plus zasługuje też szybkość realizacji zamówienia oraz upominki dla stałych klientów.
Agata
5.0000
Polecam te soczewki, dobrze leżą na oku, łatwo się ściągają
Weronika
5.0000
Przez pół roku nosiłam soczewki Biofinity, ale te są zdecydowanie lepsze. Oczy się nie męczą i nie wysychają tak szybko. Ale to zależy od osoby. ;)

Soczewki AquaView Monthly to miesięczne soczewki asferyczne, mającymi na celu korekcję nadwzroczności i krótkowzroczności.

 
Dodatek nawilżający - soczewki są bardzo dobrze nawilżone, nie tylko dzięki aż 55-procentowemu uwodnieniu, ale również za sprawą dodatku w postaci hialuronianu sodu. Nie musisz więc obawiać się suchości oczu.
 
Materiał Methafilcon A - soczewki wykonane są z wysokiej jakości materiału, o 55-procentowanym stopniu uwodnienia i współczynniku przepuszczalności tlenowej równemu 22. Dzięki temu są niezwykle wygodne w stosowaniu i zdrowe dla oczu.
Asferyczna konstrukcja - udoskonalony kształt soczewek przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia - obraz jest ostrzejszy, a kolory bardziej nasycone.
Nowoczesne filtry UVA/UVB - każda z soczewek została wyposażona w kompleks filtrów przeciwsłonecznych, które pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania i zapewniają oczom dodatkową ochronę.
Tryb miesięczny - AquaView Monthly

 
Tryb miesięczny - soczewki AquaView Monthly przeznaczone są do miesięcznego stosowania, co oznacza, że jedna para szkieł może być użytkowana nawet przez 30 dni w trybie dziennym.
Jedna sztuka na wypróbowanie - w tym małym i poręcznym opakowaniu znajdziesz dokładnie jedną soczewkę AquaView Monthly - idealną na wypróbowanie danego rodzaju soczewek kontaktowych.
   

Charakterystyka soczewek AquaView Monthly:

 

AquaView Monthly są soczewkami planowej wymiany, zakładami na dzień i zdejmowanymi na noc. Wykonane z materiału Methafilcon A, soczewki wraz z bardzo wysokim uwodnieniem (55%) i przepuszczalności tlenu (Dk/t = 22), zapewniają uzyskanie najwyższego poziomu komfortu noszenia soczewek AquaView Monthly od pierwszych chwil od ich założenia, aż po ostatni dnia ich użytkowania. Dodatek hialuronian sodu w soczewkach, stanowi zabezpieczenie przed odczuwaniem tzw. "suchości oczu".

W związku z wysoką przepuszczalnością tlenu, podczas noszenia soczewek jest odczuwany dyskomfort, pojawiający się niekiedy w trakcie noszenia soczewek. Zastosowanie asferycznej konstrukcji soczewek AquaView Monthly przyczyniło się do znacznej poprawy ostrości widzenia. Uzyskana jakość obrazu jest duży wyższa w porównaniu do typowych soczewek sferycznych.

AquaView Monthly to jedne z najbardziej cienkich soczewek, co jest niezwykle pomocne w ich zakładaniu. W ten sposób uzyskano soczewki o niezwykle wysokim komforcie noszenia, sprawiającym że są one niewyczuwalne na oczach. Soczewki posiadają filtr chroniący przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UVA i UVB.

 

Dla kogo soczewki AquaView Monthly?

 

AquaView Monthly są asferycznymi soczewkami miesięcznymi podlegającymi planowej wymiany, dlatego dedykowane są dla krótkowidzów i dalekowidzów. Polecane są także dla osób, skarżących się na "suche oko" i w związku z tym całkowicie rezygnujących z użytkowania szkieł kontaktowych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AquaView Monthly są miesięcznymi soczewkami przeznaczonymi do noszenia w dzień, a więc wymagają codziennej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek polecamy płyny czyszcząco-dezynfekujące z linii Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek AquaView Monthly:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -20,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +12,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Filtry UV >90%
 

Soczewki dostępne są także w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny