AquaView Monthly 12 szt.

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Nasza cena:

114,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Łukasz
5.0000
polecam te soczewki. Całkiem trwałe i wygodne

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


AquaView Monthly to miesięczne soczewki asferyczne dla krótko- i dalekowidzów. Wysoce uwodnione, z dodatkiem nawilżającego hialuronianu sodu i ultracienkie zapewniają najwyższy komfort stosowania - bez suchości, podrażnień i zaczerwienienia oczu.

 
Dodatek hialuronianu sodu - zwiększa już i tak intensywne nawilżenie. Dzięki niemu soczewki pozostają wilgotne przez cały dzień i są idealne dla osób z syndromem suchego oka.
Materiał Methafilcon A - nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy, o wysokim stopniu uwodnienia i korzystnej przepuszczalności tlenowej. Stanowi fundament soczewek, decydujący o wielu ich korzystnych właściwościach.
Asferyczna budowa - dzięki niej soczewki gwarantują wysoką jakość widzenia, dużo lepszą niż w przypadku tradycyjnych, sferycznych odpowiedników. Widziany obraz jest ostry i nasycony kolorami.
Jedne z najcieńszych soczewek na rynku - ultracienkie krawędzie i duża elastyczność materiału sprawiają, że szkła bardzo szybko i dokładnie dopasowują się do oka. Już na kilka sekund od aplikacji stają się niewyczuwalne. Efekt ten utrzymuje się przez cały czas stosowania.
Ochrona przed promieniowaniem UV - AquaView Monthly

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana dzięki kompleksowi nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które wzbogacają każdą pojedynczą soczewkę, skutecznie chroniąc oczy przed kontaktem ze szkodliwym czynnikiem zewnętrznym.
Szeroki zakres mocy korekcyjnej - soczewki dostępne są w wielu mocach ujemnych i dodatnich, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wszystkich krótko- i dalekowidzów.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Monthly:

 

AquaView Monthly oparte są na materiale Methafilcon A - o 55-procentowym uwodnieniu i współczynniku przepuszczalności tlenowej wynoszącym 22. To decyduje o dużej wilgotności soczewek, utrzymującej się przez wiele godzin od ich założenia. Dzięki dodatkowi w postaci hialuronianu sodu opisywane soczewki są odpowiednie również dla osób borykających się z syndromem suchego oka. Mocno przepuszczalny materiał zapewnia oczom swobodny dostęp do powietrza, co chroni je przed infekcjami. Ma wpływ także na wysoki komfort stosowania - bez uczucia suchości, pieczenia, nieestetycznego zaczerwienienia i przedwczesnego zmęczenia wzroku, np. podczas pracy przed ekranem komputera.

Wygoda ta potęgowana jest przez udoskonaloną budowę - bardzo cienkie, elastyczne brzegi i asferyczny kształt, dzięki którym soczewki perfekcyjnie dopasowują się do oka, pozostając niewyczuwalne. Są bardzo łatwe i intuicyjne w zakładaniu, co doceniają w szczególności początkujący użytkownicy. AquaView Monthly gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - ostre, o wyrazistych barwach i bez jakichkolwiek zakłóceń. Wzbogacone nowoczesnym kompleksem filtrów UVA/UVB chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

AquaView Monthly charakteryzują się szerokim zakresem mocy, dodatniej i ujemnej, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wszystkich krótko- i dalekowidzów - zarówno o głębokich, jak i niewielkich wadach wzroku. Przeznaczone są do miesięcznego stosowania, co oznacza, że z jednej pary - przy odpowiedniej pielęgnacji - możesz korzystać nawet przez 30 dni z zachowaniem wszystkich korzystnych parametrów i wygody stosowania.

 

Najważniejsze cechy soczewek kontaktowych AquaView Monthly:

 
  • nowoczesny materiał Methafilcon A,
  • uwodnienie 55% - gwarancja długotrwałego i intensywnego nawilżenia soczewek,
  • skład wzbogacony o nawilżający hialuronian sodu,
  • współczynnik przepuszczalności tlenowej Dk/t 22 - zapewnia oczom swobodny dostęp do powietrza, chroniąc je przed infekcjami,
  • asferyczna budowa - odpowiada za ostre, nasycone barwami widzenie bez zakłóceń,
  • ultracienkie brzegi i duża elastyczność - dzięki temu soczewki szybko i perfekcyjnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka,
  • nowoczesne filtry UVA/UVB - chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym,
  • szeroki zakres mocy dodatnich i ujemnych,
  • miesięczny tryb stosowania,
  • łatwość zakładania i zdejmowania.
 

Jak dbać o soczewki AquaView Monthly?

 

Miesięczne soczewki kontaktowe AquaView Monthly wymagają takiej pielęgnacji, jak wszystkie szkła planowej wymiany. Wyposaż się w płyn pielęgnacyjny i pojemnik na soczewki. Przed założeniem i po zdjęciu szkieł oczyść je przy pomocy niewielkiej ilości preparatu. Nieużywane przechowuj w pojemniczku - starannie wyczyszczonym i wypełnionym tym samym płynem, np. Clean Active Premium.

 

Parametry soczewek AquaView Monthly:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -20,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +12,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Filtry UV >90%
 

Soczewki dostępne są także w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu12 sztuk
Dostępność24 godziny