Soczewki Air Optix® Aqua

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki miesięczne Air Optix® Aqua

Air Optix® Aqua firmy ALCON to miękkie oddychające soczewki silikonowo-hydrożelowe do stosowania w trybie miesięcznym. Soczewki wyposażone są w specjalny system nawilżający Aqua, który zwiększa komfort ich noszenia.

Charakterystyka soczewek Air Optix® Aqua:

Soczewki te możesz nosić w trybie dziennym przez cały miesiąc, a nawet okazjonalnie korzystać z nich w nocy (maksymalnie 6 nocy w miesiącu). W porównaniu ze standardowymi soczewkami hydrożelowymi, Air Optix® Aqua dostarczają do oka 5 razy więcej tlenu. Dzięki temu nawet pod koniec dnia Twoje oczy wyglądają zdrowo, nie są przemęczone, a Ty nie odczuwasz suchości i nie masz uczucia dyskomfortu.

Przy tworzeniu powierzchni soczewek zastosowano innowacyjną technologię zapobiegającą gromadzeniu się osadów białkowych i zapewniającą większą zwilżalność soczewki, a tym samym większy komfort użytkowania.

Dla kogo soczewki Air Optix® Aqua?

Jeśli:

  • nosisz soczewki dłużej niż 11 godzin dziennie;
  • pracujesz w klimatyzowanym i suchym pomieszczeniu;
  • spędzasz długie godziny przed komputerem;
  • zdarza ci się drzemać w ciągu dnia lub wieczorem zasypiać w soczewkach;
  • szybko wysychają Ci oczy i odczuwasz ich suchość;
  • chcesz nosić jedną parę soczewek przez miesiąc;

to soczewki kontaktowe Air Optix® Aqua są właśnie dla Ciebie.

Soczewki z łatwością dopasowują się do kształtu rogówki u większości pacjentów ze względu na asferyczną optykę. Różnica mocy między obrzeżem soczewki a jej środkiem jest minimalna, dzięki czemu pacjent widzi ostrzej i dokładniej.

Air Optix® Aqua jako soczewki wymiany miesięcznej wymagają codziennej pielęgnacji i czyszczenia. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z serii Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w ofercie naszego sklepu. Soczewki Air Optix® Aqua dostępne są w opakowaniu po 3 lub 6 szt.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Air Optix