Air Optix® Night & Day® Aqua 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

105,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Marcin
5.0000
Wcześniej nosiłem jednodniowe i miesięczne ale tylko na dzień. Jeśli chodzi o moje oczy to z pierwszą parą miałem problemy, schły w takim stopniu że kilka razy w ciągu miesiąca je musiałem zdjąć. Druga para już bez większych kłopotów, chociaż raz w nocy mi soczewka wypadła i wyschła na wiór ale po namoczeniu w płynie była znów w pełni sprawna. Z trzecią parą nie miałem żadnych problemów. Miesiąc zapomnienia. Tylko z rana chwilę zajmowało mi przywrócenie dobrego widzenia. Polecam.
Marika
5.0000
nosze je od 5 lat ponad , rzeczywiscie bez "aqua" byly lepsze. Mimo wszystko sa najlepsze jak dla mnie. Probowalam inne i niestety... Moze moje oko jest po prostu przyzwyczajone do nich ?
Michał
5.0000
Jestem z nich w pełni zadowolony.

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua, oferowane przez Alcon® Vision Care, są soczewkami przeznaczonymi do stosowania w trybie ciągłym.

 
Innowacyjny materiał Lotrafilcon A - cechuje się sześciokrotnie większą przepuszczalnością powietrza niż ma to miejsce w innych soczewkach tego typu obecnych na rynku. Przekłada się to na zdrowy wygląd oczu oraz wysoki komfort użytkowania.
System nawilżający - gwarantuje optymalny poziom nawilżenia przez cały dzień. Oczy nie stają się suche, podrażnione ani zaczerwienione. Użytkownik odczuwa długotrwałą świeżość oraz wygodę.
 
Szybkie i dokładne dopasowanie do oka - dotyczy to zarówno jego kształtu, jak i indywidualnych parametrów. Eliminuje problem podwijania się lub wypadania soczewki.
Znacznik stron i jasnoniebieskie zabarwienie - znacząco ułatwiają aplikację soczewek i sprawiają, że to szybki i niekłopotliwy zabieg, nawet u osób, którzy pierwszy raz sięgają po szkła kontaktowe.
ciągły tryb - Air Optix Night & Day Aqua

 
Ciągły tryb użytkowania - oznacza, że z jednej pary soczewek możesz korzystać przez cały miesiąc, zarówno dniem, jak i nocą.
Ekonomiczne opakowanie - zawiera trzy sztuki soczewek. To idealna wielkość zarówno na wypróbowanie tego konkretnego rodzaju szkieł lub stworzenie kompletu z innym opakowaniem, o większej lub mniejszej mocy.
 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua:

 

Air Optix® Night & Day® Aqua są jednymi z najbardziej rozwiniętych materiałowo soczewek stosowanych przez 30 dni i 30 nocy - w trybie nocnym. Wykonano je z przepuszczającego w wysokim stopniu tlen materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon A. Air Optix® Night & Day® Aqua to soczewki dostarczające rogówce do 6 razy większej ilości tlenu niż typowe soczewki hydrożelowe. Co ważne dotlenianie oczu odbywa się nie tylko w ciągu dnia, ale również w trakcie nocy gdy oczy są zamknięte. Jest to możliwe przez osiągnięcie wysokiego współczynnika przepuszczalności tlenu w soczewkach na poziomie Dk/t 175.

 

Podobnie jak pozostałe soczewki należące do rodziny Air Optix, także Air Optix® Night & Day® Aqua wyposażono w AQUA, system nawilżający zapewniający niezwykle wysoki poziom satysfakcji z użytkowania soczewek. Powierzchnia wewnętrzna szkieł o asferycznej strukturze zapewnia dopasowanie się w pełni do oczu u większości użytkowników. Jasnoniebieskie zabarwienie Blue Visitint i znacznik strony zdecydowanie ułatwiają manipulowanie soczewką.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

 

Air Optix® Night & Day® Aqua to idealne soczewki całodobowe nie wymagające ich zdejmowania oraz zakładania przez okres 30 dni i nocy.
Polecane są szczególnie tym osobom, które:

 

  • używają soczewki miesięczne, ale zapominają o ich pielęgnacji,
  • pracują długotrwale przy komputerze,
  • poprzez pracę w suchych, zadymionych i klimatyzowanych pomieszczeniach ich oczy są podatne na podrażnienia,
  • stosowanie innych soczewek kontaktowych powoduje u nich dyskomfort, a oczy wydają się nieodpowiednio nawilżone,
  • poszukują soczewek o najwyższych możliwych parametrach.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua to soczewki całodobowe, a więc takie, które nie muszą podlegać pielęgnacji. Jeżeli jednak nie nosimy ich 30 dni i 30 nocy bez przerwy, konieczne jest ich czyszczenie płynem do soczewek i przechowywanie w pojemniczkach na soczewki wypełnionych płynem. Polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek miękkich dostępny w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki AIR OPTIX
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,4; 8,6
Średnica 13,8
Dk/t 175 x 10-9
Uwodnienie 24%
Materiał Lotrafilcon A
Technologia SmartShield™, TriComfort™
Tryb noszenia Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua 3 szt.?

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua 3 szt. można dobrać samodzielnie, korzystając z parametrów produktu takich jak moc, krzywizna czy średnica. Można także skorzystać z pomocy optometrysty, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki na podstawie badania wzroku. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek, co zapewnia długi okres użytkowania.

Czy soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są bezpieczne?

Tak, soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są bezpieczne. Ich specjalna technologia zapewnia wysoki poziom tlenu docierający do oka, co zapobiega wysuszeniu i podrażnieniom. Dzięki temu soczewki są odpowiednie nawet do noszenia przez całą dobę, co daje użytkownikowi większą swobodę.

Do jakiej wady wzroku Air Optix® Night & Day® Aqua?

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są przeznaczone do korekcji wad wzroku sferycznych, czyli krótkowzroczności lub dalekowzroczności.

Jak zakładać soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

Zakładanie soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua jest proste. Przed umieszczeniem soczewki na oku, należy dokładnie umyć i osuszyć dłonie. Następnie należy delikatnie umieścić soczewkę na końcu palca wskazującego i uważnie umieścić na oku, patrząc w górę.

Jak zdejmować soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

Zdejmowanie soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua również jest łatwe. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół, a następnie lekko docisnąć soczewkę palcem wskazującym i środkowym, aby ją usunąć z oka.