Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

56,03 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Jednodniowe soczewki kolorowe Dailies® FreshLook® Illuminate™ firmy Alcon Vision Care posiadają umieszczony na ich obwodzie ciemny pierścień, sprawiający że oczy są wizualnie większe. Kolor Rich Brown dobierzesz w celu zaakcentowania jasnej barwy tęczówek.

Dla wszystkich jasnych tęczówek - soczewki kolorowe Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown powstały z myślą o właścicielach jasnych tęczówek. Skutecznie je akcentują, podkreślając ich naturalne piękno.
Wizualne powiększenie oczu - poza tym, że soczewki intensyfikują kolor tęczówek, to dzięki ciemnemu pierścieniowi na zewnętrznej części wpływają korzystnie również na rozmiar oczu - optycznie je powiększają i czynią je znacznie atrakcyjniejszymi.
Wielogodzinne nawilżenie - zastosowanie unikalnego systemu AquaComfort przełożyło się na korzystny parametr uwodnienia soczewek, co oznacza, że pozostają wysoce nawilżone nawet przez kilka godzin od aplikacji. Nie powodują więc suchości ani szczypania oczu.
Duża elastyczność i cienkie krawędzie - soczewki błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, dzięki dużej elastyczności i miękkim, cienkim krawędziom uzyskanym w ramach technologii LightStream™. Pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Opakowanie na wypróbowanie - jeszcze nie wiesz czy soczewki kolorowe to coś dla Ciebie? Sięgnij w takim razie po małe opakowanie, zawierające 10 sztuk soczewek. Idealne na wypróbowanie.
Bez mocy korekcyjnej - Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown
Bez mocy korekcyjnej - nie musisz mieć wady wzroku, aby korzystać z kolorowych soczewek. Teraz dostępne są w wersji bez mocy korekcyjnej, co oznacza, że stanowią po prostu świetny dodatek estetyczny, do każdej - zarówno codziennej, jak i wieczorowej - stylizacji.
   

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ oparta została na technologii LightStream™, tożsamej z jednodniowymi soczewkami korekcyjnymi Focus® Dailies® All Day Comfort. W jej wyniku uzyskano produkt o cienkich i delikatnych brzegach, tak ważnych w uzyskaniu najwyższego poziomu komfortu.

Wysoki poziom nawilżenia, soczewki Dailies® FreshLook® Illumiante™ zawdzięczają systemowi AquaComfort™. Aktywuje się on w momencie mrugania, w czasie którego z soczewek wydziela się płyn, usprawniający poruszanie się powiek po powierzchni soczewek kontaktowych.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ sprawdzą się doskonale zarówno u osób, dążących do optycznego powiększenia oczu, rozpoczynających używanie soczewek kolorowych, a także noszących jest tylko sporadycznie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ bez mocy korekcyjnych są dostępne w większym opakowaniu (30 szt.), a także w mocach ujemnych (10 i 30 szt.).

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach i z mocami optycznymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 szt. - zerówki?

Aby dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown, można skorzystać z parametrów produktu dostępnych na opakowaniu lub skonsultować się z optometrystą. Opakowanie zawiera 10 sztuk soczewek jednodniowych w kolorze brązowym (Rich Brown), idealnych dla osób chcących subtelnie podkreślić kolor swoich oczu.

Czy soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown są bezpieczne?

Tak, soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown są bezpieczne do stosowania, zapewniając komfort i higienę dzięki swojemu jednodniowemu trybowi wymiany.

Do jakiej wady wzroku Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown?

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown są przeznaczone dla osób bez wady wzroku optycznego, służąc głównie jako element kosmetyczny, dodający brązowy kolor oczom.

Jak zakładać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown?

Aby zakładać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown, należy umyć i osuszyć ręce, a następnie ostrożnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego i delikatnie przyłożyć ją do oka.

Jak zdejmować soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown?

Do zdejmowania soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę, a następnie przy użyciu palca wskazującego i kciuka złapać soczewkę i delikatnie ją usunąć z oka.