Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

133,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ bez mocy korekcyjnych są produktem firmy Alcon Vision Care. Soczewki z umieszczonym na ich obwodzie, ciemnym pierścieniem mają na celu optyczne powiększenie oczu. Kolor Rich Brown dobierzesz w celu podkreślania barwy jasnych oczu.

Idealne dla jasnych tęczówek - podkreślają kolor i intensyfikują go, wpływając korzystnie na wygląd całych oczu. Opisywane soczewki kolorowe powstały z myślą o właścicielach wszystkich jasnych tęczówek.
Optycznie powiększone oczy - kilka sekund i gotowe - z zaaplikowanymi soczewkami oczy wydają się znacznie większe i mimowolnie przyciągają wzrok. To zasługa ciemnego pierścienia, obecnego na każdej pojedynczej soczewce.
Bez mocy optycznej - aby korzystać z kolorowych soczewek kontaktowych, nie musisz posiadać wady wzroku. Dostępne w postaci tzw. „zerówek” mogą być stosowane przez wszystkich i stanowią rewelacyjny dodatek do każdej stylizacji - zarówno casualowej, jak i wieczorowej.
Najwyższy komfort stosowania - duża elastyczność soczewek, ich ultramiękkie, delikatne brzegi oraz wysoki stopień nawilżenia sprawiają, że kolorowe soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu. Pozostają niewyczuwalne na oku i nie powodują suchości ani zaczerwienienia.
Ekonomiczne opakowanie - zawiera 30 sztuk soczewek. To dodatkowa oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy, którą doceniają wszyscy użytkownicy - sięgający po kolorowe soczewki regularnie i sporadycznie.
Bez konieczności pielęgnacji - Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown
Bez konieczności pielęgnacji - kolorowe soczewki kontaktowe przeznaczone są do jednodniowego trybu stosowania, co oznacza, że nie musisz przejmować się ich pielęgnacją i czyszczeniem. Po prostu zdejmujesz, wyrzucasz, a przy następnej okazji sięgasz po nową i świeżą parę.
   

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

W produkcji soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate skorzystano z technologii LightStream™, analogicznej jak soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Umożliwia ona uzyskanie powtarzalności parametrów, w tym także cienkich i delikatnych brzegów soczewek, co ma istotne znaczenie w uzyskaniu najwyższego poziomu komfortu.

Dla uzyskania wysokich parametrów nawilżających w soczewkach Dailies® FreshLook® Illumiante™ wdrożono system AquaComfort™. Wraz z mruganiem aktywuje się on, a z soczewek wydzielany jest płyn nawilżający, ułatwiający poślizg powiek po powierzchni soczewek.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate są idealnymi soczewkami u początkujących użytkowników tej metody korekcji wzroku, osób używających je tylko sporadycznie, a także dążących do optycznego powiększenia tęczówek oczu.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ bez mocy korekcyjnych są dostępne także w mniejszym opakowaniu - 10 sztuk. Poza tym dostępne są także w ujemnych mocach korekcyjnych w opakowaniach po 10 i 30 sztuk.

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach i z mocami optycznymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych