Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

54,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ z ujemnymi mocam korekcyjnymi to produkt korekcyjny firmy Alcon Vision Care. Soczewki kolorowe z naniesionym na obwodzie ciemnym pierścieniem, cechują się optycznym powiększeniem tęczówek oczu. Kolor Rich Brown podkreśli barwę jasnych tęczówek.

 
Ultracienkie krawędzi soczewek - w procesie produkcyjnym soczewek twórcy wykorzystali technologię LightStream, która pozwoliła na uzyskanie jeszcze cieńszych i delikatniejszych brzegów, znacząco podnoszących komfort użytkowania.
 
Nawilżenie aktywowane mrugnięciem - soczewki wykorzystują nowoczesną technologię o nazwie AquaComfort, w ramach której ich właściwości nawilżające aktywowane są z każdym mrugnięciem powieki. To gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgotności oczu przez cały dzień.
Ujemne moce korekcyjne - poza tym, że kolorowe soczewki zapewniają poprawę wyglądu oczu, to dodatkowo zapewniają ostre i wyraźne widzenie osobom borykającym się z krótkowzrocznością.
 
Naturalna zmiana koloru oczu - kolorowe soczewki charakteryzują się intensywnym, lecz naturalnie wyglądającym kolorem, wzbogaconym na obwodzie o ciemny pierścień. W ten sposób szkła kontaktowe optycznie powiększają tęczówki oczu i podkreślają ich wrodzone piękno.
Tryb dzienny - Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown

 
Tryb dzienny - soczewki przeznaczone są do jednodniowego stosowania. Nie wymagają więc dodatkowego oczyszczenia ani pielęgnacji.
10 sztuk soczewek - to w sam raz, żeby wypróbować kolorowe soczewki, jeśli jeszcze nie miałeś z nimi do czynienia lub zapewnić sobie malutki zapas na specjalne okazje.
 

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™:

 

Produkcję soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ oparto na technologii LightStream™, bazując na procesie produkcyjnym soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Jej wdrożenie umożliwia uzyskanie powtarzalności parametrów, zapewniając utworzenie soczewek o delikatnych i cienkich brzegach, cechach istotnych dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania.

Odpowiednie cechy nawilżające jest możliwe dzięki wdrożeniu systemu AquaComfort™, aktywującego się podczas mrugania. Właśnie wtedy dochodzi do aplikowania płynu do powieki i ułatwienie ich poślizgu po powierzchniach soczewek.

 

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ są idealnymi soczewkami u osób, marzących optycznym powiększeniu oczu. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z soczewkami kolorowymi lub planujesz je nosić tylko na specjalne okazje, to soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dla Ciebie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dostępne w większym opakowaniu (30 szt.), a także w wersji 0,00 D - czyli bez mocy korekcyjnych w opakowaniach po 10 i 30 sztuk.

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu i bez mocy optycznych:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych