Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

133,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
5.0000
Są cienkie, dlatego zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Optycznie powiększają tęczówkę, dlatego polecam je wszystkim, marzącym posiadać intygujące spojrzenie. Mam jasnobrązowe oczy, dlatego w moich przypadku sprawdzają się idealnie. Są doskonałe, jeśli chcemy zmienić wygląd, ale tylko w niewielkim stopniu. Bez wahania używam je na co dzień :).

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ to jednodniowe soczewki kolorowe firmy Alcon Vision Care. Soczewki mają na obwodzie naniesiony ciemny pierścień optycznie powiększający oczy. Kolor Rich Brown polecany jest to podkreślania urody jasnych tęczówek.

Produkt renomowanego producenta - soczewki Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown zostały stworzone przez jedną z najbardziej cenionych firm na świecie, jeśli chodzi o branżę optyczną - Alcon Vision Care.
Nawilżenie aktywowane mrugnięciem - noszenie kolorowych soczewek jest niezwykle wygodne choćby ze względu na ich korzystne nawilżenie, aktywowane z każdym mrugnięciem powieki.
Udoskonalona budowa - komfort korzystania z soczewek potęguje ich udoskonalona budowa, widoczna w jeszcze cieńszych krawędziach oraz powiększonej średnicy. Soczewki szybciej i dokładniej dopasowują się do oka, pozostając niewyczuwalne.
Naturalna zmiana koloru oczu - opisywane soczewki zapewniają naturalny kolor oczu wzbogacony o subtelny połysk. Wzrok jest bardziej kuszący i wyrazisty, dzięki ciemnemu pierścieniowi na zewnętrznej części szkieł, który optycznie powiększa oczy.
Skuteczna korekcja wzroku - Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown

 
Skuteczna korekcja wzroku - spotęgowane piękno oczu to nie jedyna zaleta opisywanych soczewek kolorowych. Są one dostępne zarówno w ujemnych jak i dodatnich mocach, co umożliwia skuteczną korekcję krótko- oraz nadwzroczności.
Tryb jednodniowy - decydując się na stosowanie Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown, nie musisz pamiętać o ich pielęgnacji. Są to bowiem soczewki jednodniowe, które po zdjęciu wyrzucasz, a później sięgasz po nową i świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ opiera się na doświadczeniach czerpanych z tworzenia soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Produkowane są w oparciu tę samą technologię - LightStream™, która zapewnia powtarzalność parametrów, pozwala na stworzenie soczewki o cienkich i delikatnych brzegach, co ma bezpośredni wpływ na wysoki komfort użytkowania.

Odpowiednie nawilżenie na wysokim poziomie gwarantuje soczewkom Dailies® FreshLook® Illuminate™ wykorzystanie systemu AquaComfort™. Działa on w taki sposób, że wraz z mruganiem z soczewek zostaje uwalniany płyn ułatwiający powiece ślizganie się po powierzchni soczewki.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate to soczewki idealne dla osób, które chcą nieco powiększyć optycznie swoje oczy. Polecane są szczególnie osobom, które chcą rozpocząć przygodę z soczewkami lub planują nosić soczewki okazjonalnie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate są dostępne w wersji 0 D - czyli bez mocy korekcyjnych oraz w mocach ujemnych.

 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu i bez mocy optycznych:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych