AquaView Daily 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

155,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Tomek
5.0000
w tej cenie bardzo polecam, warto

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Soczewki AquaView Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe podlegające codziennej wymianie, co nie wymaga użycia środków pielęgnacyjnych.

Wielogodzinne nawilżenie - wysoki stopień uwodnienia, wynikający z zastosowania nowoczesnego materiału, pozwolił twórcom na uzyskanie jeszcze korzystniejszego, bo wielogodzinnego nawilżenia soczewek. To eliminuje problem suchego i podrażnionego oka.
Swobodny dostęp do powietrza - soczewki AquaView Daily nie tworzą bariery między okiem a otoczeniem. Wręcz odwrotnie - podarowują rogówce swobodny dostęp do powietrza, dzięki czemu oczy są zdrowe, a wzrok wypoczęty przez znacznie dłuższy czas.
Asferyczna budowa - soczewki charakteryzują się unikatową, asferyczną budową, dzięki której zapewniają jeszcze lepszą jakość widzenia - pozbawioną cieni i refleksów i niezależną od warunków oświetleniowych.
Nowoczesne filtry UV - każda z soczewek została wzbogacona o kompleks innowacyjnych filtrów UVA/UVB, dzięki którym szkła zapewniają oczom optymalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych.
Nowa para każdego dnia - AquaView Daily

 
Nowa para każdego dnia - jednodniowy tryb stosowania soczewek oznacza, że wieczorem zdejmujesz szkła i wyrzucasz je do kosza, a rano sięgasz po całkowicie nową i świeżą parę. To rewelacyjna opcja dla osób prowadzących aktywny styl życia i ceniących higienę z najwyższej półki.
90 sztuk w opakowaniu - to wystarcza na półtora miesiąca regularnego, codziennego stosowania. W sam raz, żeby wypróbować dany rodzaj soczewek, a w razie potrzeby wymienić je na inne - bez zmarnowania choćby pojedynczej pary.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily:

 

Jednodniowe szkła kontaktowe AquaView Daily użyjesz bez obaw nawet do kilkunastu godzin na dzień. Soczewki AquaView Daily i materiał Bioxifilcon A z jakiego je wykonano, wraz z 58% stopniem nawilżenia soczewek zapewnia idealne nawilżenie oczu od pierwszego momentu ich założenia, aż do końca dnia i ich zdjęcia. Współczynnik przepuszczalności tlenowej Dk/t to 27. Soczewki AquaView Daily posiadają dodatek hialuronianu sodu, wpływającego korzystnie na odczuwanie komfortu użytkowania, dlatego soczewki są delikatne i jedwabiste, a ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. Poza tym, uzyskano idealne nawilżenie rogówki, chroniąc się tym samym przed kłopotliwym dla użytkowników soczewek kontaktowych, dyskomfortem.

Soczewki AquaView Daily o asferycznej budowie, zapewniają dużo lepszą ostrość widzenia w porównaniu do tradycyjnych soczewek sferycznych. Wyposażono je także w filtry UVA oraz UVB, idealnie chroniące oczy przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

 

AquaView Daily są soczewkami idealnymi u osób z często pojawiającymi się symptomami suchego oka. Wysoki stopień uwodnienia soczewki wraz z dodatkiem hialuronianu sodu pozwalają na odczuwanie pełnego komfortu w trakcie noszenia soczewek przez użytkowników z wrażliwymi i suchymi oczami. Idealne soczewki dla osób, nie mających czasu i chęci na pielęgnację soczewek kontaktowych.

 

Parametry soczewek AquaView Daily:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Bioxifilcon A
Filtry UV >90%
 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny