AquaView Daily 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

309,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Sandra
5.0000
długo już używam i nie mam zasttrzeżeń :)

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Soczewki AquaView Daily to produkty medyczny podlegający codziennej wymianie, zatem nie jest konieczne stosowanie wobec niego środków pielęgnacyjnych.

Wysokiej jakości właściwości nawilżające - zastosowanie nowoczesnego materiału Bioxifilcon A, charakteryzującego się aż 58-procentowym uwodnieniem pozwoliło na uzyskanie jeszcze korzystniejszego nawilżenia soczewek. Oczy są wilgotne przez cały dzień i odporne na podrażnienia.
Zwiększony współczynnik przepuszczalności - w przeciwieństwie do wielu soczewek z niższej półki AquaView Daily nie tworzą bariery między okiem a otoczeniem. Wręcz przeciwnie - dopasowują się do naturalnego funkcjonowania wzroku i podarowują oczom swobodny dostęp do powietrza, w efekcie czego są one zdrowsze i odporne na zmęczenie.
Delikatny i miękki materiał - sięgasz po szkła kontaktowe pierwszy raz w życiu? W takim razie dobrze, że zastanawiasz się właśnie nad wyborem AquaView Daily, które dzięki aksamitnej miękkości i delikatności materiału są jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze w aplikacji.
Codzienna wymiana - AquaView Daily

 
Codzienna wymiana - z jednej pary soczewek możesz korzystać przez cały dzień, a o poranku sięgnąć po nową i świeżą. Bez dodatkowej, cowieczornej pielęgnacji i z gwarancją idealnej higieny.
 
Wysoka ostrość widzenia - udoskonalony, asferyczny kształt soczewek przełożył się na jeszcze lepszą jakość widzenia. Bez cieni, refleksów i efektu halo.
 
Ekonomiczne opakowanie - 180 sztuk soczewek w jednym opakowaniu. To świetna opcja, jeśli chcesz podarować sobie trzy miesiące wolności od zakupów w salonie optycznym oraz źródło dodatkowej oszczędności.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily:

 

AquaView Daily są jednodniowymi szkłami kontaktowymi przydatnymi do noszenia nawet do kilkunastu godzin na dobę. Soczewki AquaView Daily powstały w oparciu o materiał Bioxifilcon A, który w zestawieniu z 58% uwodnieniem soczewek sprawia, że oczy są idealnie nawilżone od momentu ich założenia, aż do ich zdjęcia na koniec dnia. Współczynnik przepuszczalności tlenu wynosi 27.

Soczewki AquaView Daily powstały z wykorzystaniem hialuronianu sodu, którego dodatek ma istotny wpływ w odczuwaniu wysokiego komfortu użytkowania. Ich zakładanie i zdejmowanie jest bezproblemowe, a warta podkreślenia jest także ich niezwykła delikatność oraz miękkość. Poza tym, idealne nawilżenie rogówki, sprawia że użytkownik nie może skarżyć się na odczucie dyskomfortu w żadnym etapie stosowania soczewek.

Soczewki AquaView Daily posiadają asferyczną budowę, zapewniającą ostrość widzenia na dużo lepszym poziomie w porównaniu do klasycznych soczewek sferycznych. Poza tym użycie filtrów UVA oraz UVB zapewnia idealną ochronę przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

 

Soczewki AquaView Daily to produkt zalecany u osób z objawami suchości oczu. Poprzez wysoki stopień uwodnienia soczewek i dodatek hialuronianu sodu uzyskano najwyższy komfort u użytkowników soczewek kontaktowych, uskarżających się na symptomy suchych i wrażliwych oczu. W przypadku soczewek jednorazowych, ich użytkownicy nie muszą nastręczać sobie problemów związanych z ich codzienną pielęgnacją.

 

Parametry soczewek AquaView Daily:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Bioxifilcon A
Filtry UV >90%
 

Soczewki dostępne są także w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępność24 godziny