Zestaw startowy AquaView Daily 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Natalia
5.0000
kupiłam 10 sztuk na próbę. teraz zamówiłam większe opakowanie, bo są dla mnie znakomite. szczerze polecam
Robert
5.0000
testowałem, odczucia na plus
Justyna
5.0000
Zamówiłam 10 sztuk na próbę,jestem zadowolona :)


AquaView Daily są miękkimi soczewki kontaktowymi asferycznymi, przeznaczonymi do codziennej wymiany, a zatem niewymagającymi użycia dodatkowych środków pielęgnacyjnych.

 
Całodniowe nawilżenie - wysokie uwodnienie soczewek przekłada się na doskonałe nawilżenie oczu, utrzymujące się nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji.
Wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu - jednym z czynników mających bezpośredni wpływ na zdrowie oraz kondycję oczu jest dostęp do dużej ilości tlenu. I soczewki AquaView Daily gwarantują to - dzięki materiałowi o wysokiej przepuszczalności.
Jedwabiście miękka powierzchnia - soczewki gwarantują najwyższy komfort stosowania i są wręcz niewyczuwalne na oku. To zasługa udoskonalonej struktury i powierzchni charakteryzującej się jedwabistą miękkością.
Asferyczna budowa - zaokrąglone krawędzie w połączeniu z lekko zmienioną krzywizną tylnej części soczewki sprawiają, że obraz widziany w trakcie ich stosowania jest jeszcze wyraźniejszy. Bez szumów, refleksów i cieni.
Ochrona przed promieniowaniem UV - AquaView Daily

 
Ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana poprzez wzbogacenie każdej soczewki o nowoczesne filtry UVA/UVB, które pochłaniają blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego i działają jak swego rodzaju bariera ochronna.
Codzienna wymiana - decydując się na stosowanie soczewek AquaView Daily nie musisz martwić się obowiązkiem ich cowieczornej pielęgnacji, bo codzienny tryb wymiany sprawia, że wieczorem wyrzucasz jedną, a rano sięgasz po kolejną parę - nową i świeżą.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily:

 

Jednodniowe soczewki AquaView Daily można używać nawet przez kilkanaście godzin na dobę. Wykonane w oparciu o materiał Bioxifilcon A, w zestawieniu z 58% uwodnieniem soczewek zapewnia doskonałe nawilżenie przez cały okres używania soczewek jednodniowych. Na uwagę zasługuje także współczynnik przepuszczalności tlenu Dk/t wynoszący 27.

Soczewki AquaView Daily są produktem medycznym z dodatkiem hialuronianu sodu. Wpływa on pozytywnie na odczuwanie komfortu użytkowania, ponieważ soczewki są miękkie i jedwabiste, a ich aplikacja jest niezwykle prosta. Na dodatek, rogówka jest idealnie nawilżona, w trakcie całego dnia noszenia soczewek.

Soczewki AquaView Daily w związku z asferyczną budową, cechują się dużo lepsza ostrością widzenia w porównaniu to typowych soczewek sferycznych. Do zalet soczewek należy ochrona przed promieniowaniem słonecznym, dzięki zastosowanym filtrom UVA i UVB.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

 

Soczewki AquaView Daily to doskonały krok naprzód dla osób borykających się z problemem suchego oka. Wysoki stopień uwodnienia i dodatek hialuronianu sodu pozwala na przeciwdziałanie uczuciu dyskomfortu w trakcie noszenia soczewek przez osoby o suchych i wrażliwych na podrażnienia oczach. Jeżeli nie chcesz zaprzątać sobie głowy czyszczeniem soczewek, to w takim razie wybierz jednorazowe soczewki AquaView Daily.

 

Parametry soczewek AquaView Daily:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Bioxifilcon A
Filtry UV >90%
 

Soczewki są dostępne także w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny