ReNu Advanced 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

ReNu® Advanced to nowoczesny, wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Oparty na systemie potrójnej dezynfekcji i skoncentrowanej formule zabija 99,9% groźnych mikroorganizmów i kompleksowo pielęgnuje soczewki w zaledwie cztery godziny! To produkt jednego z liderów w branży optycznej - firmy Bausch&Lomb.

 
Poprawa nawilżenia soczewek - receptura wzbogacona o silnie nawilżające substancje sprawia, że płyn przywraca soczewkom ich optymalny poziom nawilżenia, znany z chwili po wyjęciu z blistra.
System potrójnej dezynfekcji - ReNu® Advanced to nowoczesny płyn do pielęgnacji soczewek, który bazuje na innowacyjnym, potrójnym systemie dezynfekcji. Dzięki temu usuwa wszystkie niebezpieczne zanieczyszczenia zebrane w ciągu dnia, w tym aż 99,9% mikroorganizmów.
Oczyszczanie w 4 godziny - dzięki starannie opracowanej formule preparat potrzebuje zaledwie czterech godzin, by przywrócić soczewkom ich stan umożliwiający bezpieczne i wygodne użytkowanie.
Miękkość i elastyczność soczewek - regularne korzystanie z ReNu® Advanced pozwala na utrzymanie elastyczności i miękkości soczewek, potrzebnej do komfortowego i bezpiecznego stosowania przez cały dzień.
Skoncentrowana formuła - ReNu Advanced
Skoncentrowana formuła - korzystanie z płynu pielęgnacyjnego ReNu® Advanced jest wydajnym i oszczędnym rozwiązaniem. Skoncentrowana formuła pozwala bowiem na osiągnięcie zamierzonego efektu przy zużyciu mniejszej ilości preparatu.
Opcja bezpiecznego przechowywania - ReNu Advanced
Opcja bezpiecznego przechowywania - chcesz na dłuższą chwilę zrezygnować z noszenia soczewek, które już opuściły blister? Pojemniczek wypełniony świeżą porcją płynu to świetne, bo bezpieczne środowisko dla nich. Tam pozostaną wolne od zanieczyszczeń i zachowują wszystkie cenne właściwości.
 

Charakterystyka płynu do soczewek ReNu® Advanced:

ReNu® Advanced to płyn pielęgnacyjny do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych planowej wymiany, w tym silikonowo-hydrożelowych. Został wyprodukowany przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii przez producenta znanego i cenionego na całym świecie. Preparat charakteryzuje się szerokim zakresem działania. Nadrzędna funkcja to dokładna dezynfekcja. Dzięki starannie opracowanej formule ReNu® Advanced usuwa z powierzchni soczewek wszystkie zanieczyszczenia: groźne drobnoustroje, kurz, osady białkowe i tłuszczowe. Eliminuje 99,9% mikroorganizmów mogących powodować infekcje oczu. Efekt – nieskazitelnie czyste soczewki gotowe do dalszego stosowania bez obawy przed zagrożeniem oraz wyraźne widzenie, bez szumów.

Dzięki nawilżającym substancjom środek przywraca soczewkom ich początkowy stan wilgotności, znany z chwili po wyjęciu z blistra. To przekłada się na wysoki komfort użytkowania przez cały dzień - bez wyczuwalności soczewek i suchości oczu. Gwarantuje także korzystną elastyczność i miękkość soczewek, co ma bardzo duże znaczenie także dla wygody zakładania. Stosowany regularnie chroni soczewkę przed zbyt szybkim zużyciem; pozwala na korzystanie z niej przez cały okres zadeklarowany na opakowaniu. Starannie opracowany skład sprawia, że płyn jest dobrze przyjmowany nawet przez wrażliwe oczy, skłonne do reakcji uczuleniowej.

Płyn pielęgnacyjny ReNu® Advanced jest odpowiedni do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Czysty pojemniczek wypełniony świeżą porcją preparatu stanowi świetne środowisko dla nieużywanej soczewki. Skoncentrowana formuła w połączeniu z dużą, ekonomiczną pojemnością butelki daje gwarancję długiego, wydajnego i opłacalnego stosowania. ReNu® Advanced to preparat, który wystarcza nawet na 20% dłużej niż standardowa, 300-mililitrowa butelka płynu Opti-Free®!

 

Sposób użycia płynu pielęgnacyjnego ReNu® Advanced:

Umieść trzy krople płynu ReNu® Advanced po każdej stronie soczewki kontaktowej i delikatnie pocieraj ją opuszkami czystych palców przez około 20 sekund - to mechaniczne oczyszczanie, koniecznie do usunięcia części zanieczyszczeń. Dokładnie przepłucz soczewkę nową porcją płynu, a następnie umieść ją w czystym pojemniczku wypełnionym świeżą dawką preparatu. Tak, by była w całości w nim zanurzona. Zostaw ją tam na co najmniej 4 godziny. W sklepie Kodano.pl znajdziesz również inne płyny pielęgnacyjne z rodziny ReNu, m.in. ReNu® Multiplus i ReNu® MPS.

 

Skład płynu ReNu® Advanced:

  • dichlorowodorek aleksydyny 0,0002%,
  • polikwaternium-1 (POLYQUAD®) 0,00015%,
  • poliaminopropylobiguanid 0,00005%,
  • kwas borowy,
  • EDTA,
  • cytrynian sodowy.
Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml12,50 zł