ReNu® MPS™ 360 ml dla wrażliwych oczu

Ocena:
4.8 of 5
Średnia ocena 4.8 / 5 na podstawie 10 opinii.
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Michał
5.0000
Jak dla mnie to najlepszy płyn. Próbowałem również innych, ale ten mnie nie zawiódł.
Karolina
5.0000
Polecam serdecznie, próbowałam innych płynów, ale z reguły oczy mnie bolały i piekły, na początku myślałam, że to wina soczewek, ale jednak nie, nie warto zmieniać tego co dobre :)
MARTA
5.0000
Najlepszy płyn jaki dotąd stosowałam. Mam wrażliwe oczy, a ten płyn sprawdza się znakomicie.

Płyn wielofunkcyjny Bausch&Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który skutecznie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to doskonale rozwiązanie podczas podróży. Jeśli jednak szukasz produktu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w większą butelkę - jest bardziej opłacalna oraz pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

 
Dokładne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów.
Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym pozwala na zwiększenie poziomu ich nawilżenia oraz przedłużenie tego efektu. W ten sposób oczy są jeszcze bardziej odporne na wysychanie.
Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, ale z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem. W ten sposób zachowają one wszystkie swoje właściwości.
Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu pozwala na utrzymanie ich w idealnej kondycji przez jeszcze dłuższy czas i tym samym większą oszczędność finansową.
 
Produkt odpowiedni dla alergików - ReNu MPS dla wrażliwych oczu

 
Produkt odpowiedni dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy oraz osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia.
Opłacalna pojemność - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o pojemności 360 ml. To idealna ilość, aby korzystać w preparatu codziennie i cieszyć się dodatkową finansową oszczędnością.
 

Charakterystyka płynu ReNu® MPS™:

 

Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, że płyn spełni wymagania osób ze szczególnie wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na różnorodne alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych. Tacy klienci szybciej odczuwają zmęczenie oka oraz gorzej znoszą np. przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne używanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu oraz sprawi, że soczewka przez dłuższy czas będzie elastyczna i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko wybór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to również odpowiednia ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony produkt, pozwolimy soczewkom dłużej zachować idealną kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę. Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, że nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

 

Skład płynu ReNu® MPS™:

  • kwas borowy,
  • sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego,
  • boran sodu
  • chlorek sodu,
  • DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%,
  • poloksamina 1%.
Nie zawiera składników takich jak chlorheksydyna czy tiomersal.  

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł