Ranking soczewek miesięcznych - Lipiec 2020

1

  • Biofinity 6 szt. to miesięczne soczewki, dedykowane osobom zarówno z dodatnią, jak i z ujemną wadą wzroku. Z powodzeniem mogą być także użytkowane przez alergików, ze względu na brak zastosowania w ich tworzeniu jakichkolwiek sztucznych dodatków. Ich regularne użytkowanie pozwoli na zahamowanie rozwoju wady wzroku, a dzięki wysokiej jakości komfortu i ostremu widzeniu zapewnisz sobie najwyższą jakość użytkowania. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co pozwoli Ci użytkować je przez okres 3 miesięcy.
KUPUJĘ

2

  • AquaView Monthly to innowacyjne soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wzbogacone o hialuronian sodu soczewki sprawiają, że jest to idealny wybór także dla tych osób, które uskarżają się na problem suchego oka. Zapewniają idealną ostrość i jakość widzenia, z powodzeniem niwelując szumy, refleksy i efekt halo. Ponadto wyposażono je w filtry UV, co jeszcze bardziej chroni Twoje oko przed czynnikami z zewnątrz. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które wystarczą Ci na 3 miesiące użytkowania.
KUPUJĘ

3

  • Biofinity 3 szt. to soczewki miesięczne, które są idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób z dodatnią, jak i ujemną wadą wzroku. Dzięki innowacyjnej technologii, którą zastosowano w ich tworzeniu, zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz najwyższy poziom nawilżenia. Soczewki te mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików, bowiem do ich tworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków. Regularne użytkowanie soczewek pozwoli zahamować rozwój wady wzroku. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek, jest to więc także idealna propozycja dla osób, które posiadają wady wzroku o różnych wartościach, z powodzeniem możesz połączyć ten zestaw z innym.
KUPUJĘ
4

Air Optix® Aqua to innowacyjne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon. Powstały z Lotrafilcon A, wysoce utlenionego materiału, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania soczewek, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia. Soczewki Air Optix® Aqua są odporne na zanieczyszczenia i tworzenie się osadów białkowych, a ich wygodna aplikacja sprawia, że są idealnym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co przy odpowiedniej ich pielęgnacji powinno wystarczyć na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
5

Air Optix® Plus HydraGlyde® to soczewki miesięczne wyposażone w innowacyjną technologię Hydraglyde, która zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Jest to produkt, który zapewnia najwyższy komfort użytkowania, poprzez wysokie dotlenienie i zastosowanie dodatkowej warstwy ochronnej. Jego regularne stosowanie pozwoli zahamować wadę wzroku i zapewni wyraźne widzenie przy posiadanej wadzie wzroku dalekowzroczności lub krótkowzroczności. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, przeznaczonych do noszenia w trybie dziennym.

KUPUJĘ
6

SofLens® 59 to miękkie soczewki kontaktowe, które zostały stworzone za pomocą materiału Hilafilcon B, który zapewnia wysoki poziom nawodnienia soczewki, niwelując podrażnienia oraz wysychanie i zmęczenie oczu. Ponadto dzięki równomiernie rozłożonej masie w soczewkach, oko nie męczy się i jest przez cały czas świeże i wolne od zaczerwienienia. Soczewki są także wysoce odporne na gromadzenie się osadów i zanieczyszczeń oraz cechują się idealną strukturą, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, co wystarczy na 3 miesiące użytkowania.

KUPUJĘ
7

Biofinity Toric to wysokiej jakości soczewki astygmatyczne stworzone przez znany i ceniony koncern Cooper Vision. Do stworzenia soczewek użyto innowacyjnego materiału Comifilcon A, co sprawia, że są ultracienkie i posiadają elastyczną strukturę. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii Aquaform Comfort Science soczewki są miękkie i wysoce nawilżone. Dzięki dodatkowemu systemowi stabilizacji soczewka nie podwija się i nie wypada, więc możemy być pewni maksymalnego komfortu bezpośrednio po jej założeniu, jak i przez cały czas noszenia. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
8

PureVision 2 HD to soczewki sferyczne stworzone przez koncern Bausch & Lomb, który jest jednym z liderów na rynku optycznym. Soczewki cechują się stałym poziomem nawilżenia oraz opływowym kształtem, co znacząco zmniejsza tarcie soczewki oraz niweluje problemy związane z podrażnionymi i zmęczonymi oczami. Ponadto soczewki te zapewniają wyraźne i czyste widzenie w wysokiej rozdzielczości. Ich ultracieńka struktura sprawia dodatkowo, że są bardzo wygodne i praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, które starczą Ci na okres użytkowania produktu przez 3 miesiące.

KUPUJĘ
9

Air Optix® Plus HydraGlyde® to miesięczne soczewki sferyczne, w których produkcji została wykorzystana innowacyjna technologia HydraGlyde, która zapewnia oku stały, wysoki poziom wilgotności i nawilżenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów oddychających, dzięki czemu soczewki zapewniają Twoim oczom doskonałe natlenienie, co z powodzeniem zlikwiduje niechciany dyskomfort związany z podrażnieniem i zaczerwienieniem oczu. Jest to także idealny wybór dla alergików. W opakowaniu znajdziesz 3 sztuki soczewek.

KUPUJĘ
10

#bioview Monthly to soczewki nowej generacji stworzone dla osób o wysokich wymaganiach. Zostały stworzone z materiału Olifilcon A, dzięki czemu cechują się miękką i elastyczną powierzchnią oraz zapewniają maksymalny komfort użytkowania, niwelując problem suchego oka. Wyposażono je ponadto w filtry UVA i UVB co pomoże chronić Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym, a ich wysokie nawilżenie całkowicie wyeliminuje suchość i zmęczenie oczu. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk, co pozwoli Ci na wolność od zakupów optycznych na okres około 3 miesięcy.

KUPUJĘ

Soczewki miesięczne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do użycia przez 30 dni, które liczone są od dnia ich pierwszego kontaktu z okiem. Wraz z upływem tego terminu konieczne jest wymienienie ich na nową parę. Dzięki temu użytkownik będzie mógł w sposób bezpieczny i higieniczny korzystać z tego wygodnego rozwiązania optycznego. Tryb miesięczny najchętniej wybierany jest przez osoby noszące soczewki kontaktowe codziennie. Większość z nich przyznaje, że jest to komfortowe rozwiązanie alternatywne dla tradycyjnych okularów. Modele miesięczne najczęściej występują w opakowaniach po 6 lub 3 sztuki. Soczewki w tym trybie wymagają codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnego płynu do czyszczenia i dezynfekcji.

Ranking najchętniej wybieranych miesięcznych soczewek kontaktowych w lipcu 2020 roku uwzględnia 10 modeli 30-dniowych, po które najczęściej sięgali użytkownicy.

Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmują soczewki Biofinity w opakowaniu 6 sztukowym. Model ten przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem oczu wrażliwych, skłonnych do wszelkiego typu podrażnień, a także alergików. Nie zawierają żadnych sztucznych składników nawilżających, dzięki czemu są niezwykle łagodne. Wyróżnia je nowoczesna konstrukcja, która ułatwia szybkie przystosowanie się do naturalnego kształtu oka. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Odpowiedni poziom przepuszczalności tlenu oraz nawilżenia zapewnia elastyczny silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego wykonano ten model.

Na drugim miejscu pojawił się model AquaView Monthly w pudełku po 6 sztuk. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom są jednym z częstszych wyborów wśród osób uskarżających się na problem suchego oka. Model ten zapewnia wysoką jakość widzenia. Obraz pozbawiony jest szumów, refleksów i cieni, jednocześnie bez utraty kontrastów i kolorów. Odpowiedni poziom nawilżenia zapewnia dodatkowy składnik nawilżający. Soczewki kontaktowe mają wbudowany filtr UV, który odpowiada za zminimalizowanie negatywnego oddziaływania promieniowania słonecznego.

Trzecie miejsce w rankingu należy również do Biofinity, jednak pakowanych po 3 sztuki. Właściwości tych soczewek kontaktowych pozostają bez zmian bez względu na rozmiar opakowania. Rozwiązanie w takiej wielkości opakowania wybierają najczęściej osoby, które mają różnowzroczność - inne wady w obu oczach.

Od początku 2020 roku na pierwszym miejscu podium znajduje się model Biofinity. Wysoką pozycję w comiesięcznych rankingach zajmują także AquaView Monthly.

A Ty które soczewki miesięczne wybierzesz dla siebie?

Zobacz także zestawienia poszczególnych rodzajów soczewek kontaktowych:

Zapisz się do newslettera i dowiedz się o nowościach