Okulary unisex

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1874

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 1874

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w wersji unisex

To kategoria produktów dla kobiet i mężczyzn. Okulary, jakie tutaj znajdziesz są uniwersalne, chętnie wybierane przez wszystkich i pasują do większości typów urody, czy rysów twarzy. Moda okularowa ciągle się zmienia, ale klasyczne modele pozostają. Oprawki kiedyś uważane za męskie, dzisiaj często kupowane są przez kobiety. Należy pamiętać, że sam dobór oprawek powinien w szczególności zależeć od indywidualnych preferencji i kształtu twarzy.

Charakterystyka okularów unisex

Modele unisex nie zawierają dodatkowych zdobień, które mogłyby sugerować przynależność do danej płci. Oprawki przeważnie występują w jednolitej, stonowanej kolorystyce, ale znajdziemy również bardziej jaskrawe odcienie. Wzornictwo jest odpowiednie dla obojga płci, według najnowszych trendów mody. Kształty okularów dostępnych w kategorii unisex są różnorodne, specjalnie wyselekcjonowane w ten sposób, by były odpowiednie dla każdego typu twarzy, kobiecej i męskiej. Znajdziemy tutaj prostokątne, szerokie oprawy, jak i okrągłe modele.

Okulary przeciwsłoneczne dla niej i dla niego

Uniwersalne są zarówno oprawki okularów korekcyjnych, jak i okulary przeciwsłoneczne. Kolorystyka szkieł chroniących przed słońcem jest bardzo duża, od odcieni szarości, przez brązy, po róże i czerwienie. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne posiadają filtr UV. Najbardziej charakterystyczne są aviatory, dzisiaj trudno jednoznacznie określić, czy to model bardziej męski, czy damski - i właśnie na tym polega unisex. Jeden model będzie odpowiedni dla każdego - zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą się czuli w nim komfortowo.

Moda na unisex

Dzisiaj bardzo często w sklepach znajdziemy ubrania z metką unisex. Jest to jak najbardziej modne i na topie. Chętnie sięgamy po ubrania i dodatki, które nie wskazują jednoznacznie na płeć. Najważniejsze by czuć się dobrze w tym, co się nosi. Unisex jest uniwersalny i nieograniczający. Dlatego możesz wyglądać kobieco w szerokich oprawkach, albo męsko w okrągłych.

Zobacz poszczególne okulary męskie:

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na grupę docelową: