Opinie o Nas

Okulary męskie

Produkty 1 do 20 z 654

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 20 z 654

Ustaw kierunek malejący

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

OKULARY MĘSKIE

Jak okulary męskie wybierają panowie? Na jakie kryteria zwracają uwagę, a które są im obojętne? Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzić można, że trzy podstawowe cechy jak ceną mężczyźni w okularach to: komfort, dobre dopasowanie i trwałość. W przeciwieństwie do kobiet mężczyźni przejawiają mniejszą skłonność do szaleńczej pogoni za trendami mody. Współcześni panowie oczywiście nierzadko są zainteresowani dobrym stylem, ale w życiu nie zdecydują się na modny wygląd kosztem rezygnacji z wygody. Istnieją zresztą badania potwierdzające, że blisko 90 procent panów wybierając okulary męskie kieruje się właśnie wygodą i dobrym dopasowaniem. W tych samych badaniach ponad połowa mężczyzn przyznawała, że przy wyborze okularów kieruje się sprężystymi zawiasami. Podobny odsetek podkreślał, że ważne jest to, by okulary męskie były odporne na złamania.

Pięć trendów kierujących wyborem oprawek męskich pozostaje bez zmian:

  • Z powodzeniem wróciły do łask i nie przestają być modne aviatory, z tą jedynie różnicą, że powstają dziś z lepszych materiałów.
  • W modzie pozostają duże okulary męskie. Pamiętać jednak należy o zdrowym rozsądku. Filigranowa twarz w zbyt wielkich oprawach po prostu utonie.
  • Bezoprawkowe okulary, tzw. okulary patentki, to wciąż gorący temat.
  • Oprawki tytanowe. Choć cenowo to modele z górnej półki, to ich lekkość w połączeniu z dużą wytrzymałością zapewnia im nieustanne powodzenie.
  • Młodsi mężczyźni często decydują się na okulary męskie plastikowe, ze względu na upodobanie do nieco odważniejszej stylistyki.