Horien Ultra Comfort 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Izabela
5.0000
Dobry płyn. Nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Wręcz przeciwnie, jestem z niego bardzo zadowolona. Dużym plusem jest cena - jak za taką ilość płynu jest ona naprawdę mała. Zdecydowanie godny polecenia.
Michalina
5.0000
Dobrze czyści, dobra jakość w dobrej cenie. Polecam
Sylwia
5.0000
Świetny płyn, który starcza na długo. Cena to ogromny plus i dodatkowo biorąc pod uwagę skuteczność (nie podrażnia oka, ładnie nawilża) uważam ten płyn za jeden z lepszych.

Płyn do soczewek Horien Ultra Comfort umożliwia utrzymanie odpowiedniej higieny oraz komfortu noszenia szkieł kontaktowych. Pozwala również nawilżyć soczewkę przy dłuższym niż jednodniowy okres wymiany.

 
Dogłębne nawilżenie - aby soczewki były wygodne w codziennym użytkowaniu, muszą cechować się jak najwyższym stopniem uwodnienia. Płyn pielęgnacyjny, dzięki m.in. hialuronianowi sodu, zwiększa ich wilgotność i chroni oczy przed wysychaniem.
 
Kompleksowa dezynfekcja - umieszczenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym pozwala na ich dokładne oczyszczenie - nie tylko z kurzu i pyłu, ale również groźnych drobnoustrojów, osadów białkowych i tłuszczy. To z kolei prowadzi do uzyskania nieskazitelnie czystych szkieł kontaktowych.
Przedłużona żywotność soczewek - regularne i prawidłowe korzystanie z płynu pielęgnacyjnego chroni soczewki przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, dzięki czemu są one zdatne do użytku przez znacznie dłuższy czas.
 
Ochrona przed mikrourazami - substancje odżywcze skryte w płynie pielęgnacyjnym wpływają korzystnie na zdolność oka do naturalnej regeneracji i tym samym chronią je przed mikrourazami powodowanymi przez długotrwałe noszenie soczewek.
Ekonomiczna pojemność - Horien Ultra Comfort

 
Ekonomiczna pojemność - jeśli korzystasz z płynu pielęgnacyjnego każdego dnia, to pewnie ucieszy Cię fakt, że Horien Ultra Comfort dostępny jest teraz w ekonomicznej, 500-mililitrowej buteleczce.
Pojemnik w zestawie - do płynu pielęgnacyjnego dorzucany jest wysokiej jakości pojemnik do przechowywania soczewek, który pozwala utrzymać je w czystości, niezależnie od warunków.
 
 

Charakterystyka płynu Horien Ultra Comfort:

 

Horien Ultra Comfort stworzony jest z myślą o czystości, dezynfekcji i nawilżeniu delikatnej struktury szkieł kontaktowych. Dodatkowo usuwa wszystkie lipidy i białka znajdujące się na szkłach, dając poczucie komfortu noszenia. Dzięki doskonałej zgodności z tkankami ludzkimi, po założeniu szkieł kontaktowych nie czujemy pieczenia, swędzenia ani uwierania. Ponadto płyn chroni wrażliwe oko i powierzchnię soczewki przed mikrourazami. Każdy płyn do soczewek posiada w zestawie pojemnik do przechowywania soczewek, który utrzymuje czystość i świeżość soczewek przez długi czas. Pojemnik należy przed użyciem wyparzyć wrzątkiem i wypełnić płynem Horien Ultra Comfort. Dzięki poprawnej pielęgnacji, użytkowanie szkieł kontaktowych będzie komfortowe i przyjemne.

Częste stosowanie płynu pozwala na utrzymanie odpowiedniej higieny i świeżości soczewek kontaktowych przez cały dzień. Soczewki wielokrotnego użytku są zabezpieczone przed wszelkiego rodzaju osadami i zanieczyszczeniami. Płyn chroni je także przed szybkim wysychaniem i zniekształcaniem. Codzienne używanie płynu do szkieł, zapewnia wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Należy pamiętać, aby każdego dnia wymieniać płyn znajdujący się w pojemniku, gdyż w środku znajdują się zabrudzenia, rzęsy i drobinki kurzu. Przed otwarciem, należy zapoznać się z informacjami umieszczonymi na opakowaniu oraz terminem przydatności.

 

Skład płynu Horien Ultra Comfort:

 

Płyn Horien Ultra Comfort jest bezbarwnym, izotonicznym roztworem wodnym zawierającym bufor borowy, chlorek sodu oraz sól sodową (EDTA) i konserwanty (PHMB). W składzie płynu znajdziemy substancje bezpieczne dla naszych oczu:

  • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
  • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
  • Poloxamina,
  • Kwas borowy,
  • Chlorek sodu,
  • Boran sodu.

Płyn można używać do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych, zarówno do miękkich, jak i tych twardych.

 

Zalety płynu Horien Ultra Comfort w opakowaniu 500 ml:

 

Już dzisiaj możesz kupić płyn Horien Ultra Comfort 500 ml w atrakcyjnej cenie. Wielka pojemność płynu pozwoli na długi czas używania. Duża pojemność płynu Horien Ultra Comfort sprawdzi się u osób, które noszą soczewki miesięczne, ale także w rodzinach, gdzie szkła noszone są przez większą ilość osób. W ofercie dostępne są również mniejsze pojemności: 120 ml i 360 ml. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,00 zł