Horien Ultra Comfort Maxi Pack 360 ml+120 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

54,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Płyn do soczewek Horien Ultra Comfort Maxi Pack pielęgnuje je i konserwuje. Jest odpowiedni zarówno do soczewek miękkich, jak i do twardych. Jest bardzo uniwersalnym produktem.

 
Odpowiedni do różnego rodzaju soczewek - można nim pielęgnować zarówno soczewki twarde, jak i miękkie.
Zawiera tylko bezpieczne dla oczu składniki - jałowy, bezbarwny roztwór, który zawiera tylko przebadane pod względem bezpieczeństwa składniki.
Gwarantuje precyzyjne czyszczenie soczewek - na soczewkach często zbierają się groźne dla ludzkich oczu zanieczyszczenia. Płyn do soczewek Horien Ultra Comfort Maxi Pack jest w stanie usunąć je wszystkie, w szczególności osady białkowe, lipidowe i kurz.
Ma właściwości dezynfekujące - jeżeli soczewki nie zostaną odpowiednio zdezynfekowane, to może to prowadzić do różnego rodzaju infekcji oczu. W odpowiedniej pielęgnacji soczewek pomoże Ci zawarta w płynie Horien Ultra Comfort Maxi Pack, gliceryna.
Przedłużona żywotność soczewek - Horien Ultra Comfort Maxi Pack
Przedłużona żywotność soczewek - płyn pielęgnacyjny pozwala na przedłużenie przydatności soczewek. Oznacza to, że gdy będziesz odpowiednio dbać o soczewki, to na pewno będziesz mógł z nich korzystać przez cały czas określony przez producenta.
Odpowiednie nawilżenie soczewek - płyn zawiera formułę Double moisture, na którą składają się dwa składniki nawilżające. Pierwszy z nich to hypromeloza. Jest ona zazwyczaj stosowana w preparatach typu sztuczne łzy. Ten składnik dobrze przylega do powierzchni rogówki oraz spojówek. Jest lepki, elastyczny i gwarantuje długotrwałe nawilżenie soczewek. Drugim składnikiem jest gliceryna, która ma działanie nawilżające i zmiękczające. Gliceryna daje możliwość wiązania wody i rozpuszczania tłuszczów.
 

Charakterystyka płynu do soczewek Horien Ultra Comfort Maxi Pack

 

Płyn do soczewek Horien Ultra Comfort Maxi Pack to powiększona i ulepszona wersja Horien Ultra Comfort. Zastosowano w niej nowy system otwierania i aplikacji c-cap. Tym razem butelka jest przezroczysta, co pozwala kontrolować stan zużycia produktu. Zmieniono wygląd pojemnika na soczewki. W składzie nowego produktu znalazła się gliceryna o bardzo silnym działaniu nawilżającym.

Najważniejszym zadaniem płynu do soczewek Horien Ultra Comfort Maxi Pack jest likwidacja zanieczyszczeń, które znajdują się na powierzchni szkieł kontaktowych. Ich nieusuwanie może prowadzić do infekcji oczu. Zaletą tego płynu do soczewek jest również fakt, że aby wyczyścić soczewki nie trzeba ich pocierać. Dzięki temu oczy nawet po całym dniu noszenia soczewek nie są zaczerwienione, zmęczone, ani podrażnione.

 

Skład płynu Horien Ultra Comfort Maxi Pack:

  • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
  • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
  • Poloxamina,
  • Kwas borowy,
  • Chlorek sodu,
  • Boran sodu.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml5 499,00 zł