Horien Ultra Comfort 120 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

9,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Produkt jakim jest płyn do soczewek Horien Ultra Comfort dedykowany jest wszystkim użytkownikom miękkich soczewek kontaktowych, którzy pragną w sposób łatwy, wygodny i bezpieczny oczyścić je z wszelkiego rodzaju pyłów, zanieczyszczeń oraz brudu i kurzu, a także osadów białkowo - lipidowych, bakterii i grzybów. Produkt ten jest jednocześnie przyjazny dla wrażliwych i delikatnych oczu oraz gwarantuje wysokie bezpieczeństwo stosowania.

Odpowiedni dla wrażliwych oczu - tak pieczołowicie stworzona receptura preparatu sprawia, że mogą korzystać z niego również osoby deklarujące wrażliwość i delikatność swoich oczu.
Wysokie bezpieczeństwo stosowania - w składzie płynu pielęgnacyjnego Horien Ultra Comfort skryto wyłącznie bezpieczne, przebadane substancje pochodzenia naturalnego, dzięki czemu preparat jest bardzo dobrze przyjmowany przez narząd wzroku.
Dogłębne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny pozwala na przywrócenie soczewkom ich początkowego stopnia nawilżenia i tym samym chroni oczy przed niekomfortowym wysychaniem.
Kompleksowa dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny eliminuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia mające niekorzystny wpływ na komfort stosowania soczewek oraz sam narząd wzroku. Dotyczy to osadów białkowych, lipidów, kurzu, bakterii oraz grzybów.
Pielęgnacja bez pocierania - Horien Ultra Comfort
Pielęgnacja bez pocierania - aby odpowiednio zadbać o swoje soczewki, nie musisz zakasać rękawów i szorować szkła, zanurzając w płynie. Wystarczy, że umieścisz je w sterylnym pojemniczku i zalejesz je preparatem pielęgnacyjnym na kilka godzin.
Poręczne opakowanie - płyn pielęgnacyjny znajduje się w buteleczce o pojemności 120 ml. To w sam raz na kilkudniową podróż, a nawet do domowego zastosowania - jeśli zdarza Ci się sięgnąć po soczewki raz na jakiś czas.
 

Charakterystyka płynu do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Ultra Comfort:

 

Horien Ultra Comfort występuje w postaci klarownego, bezbarwnego izotonicznego roztworu wodnego - do produkcji którego zastosowano chlorek sodu, bufor borowy oraz sól sodową jako substancje konserwujące, dzięki czemu doskonale pielęgnuje oraz oczyszcza i konserwuje szkła kontaktowe przeznaczone do wielokrotnego użytku. Na uwagę zasługuje również fakt, iż podczas dezynfekcji szkieł kontaktowych za pomocą płynu Horien Ultra Comfort nie ma konieczności ich mechanicznego oczyszczania przez pocieranie - wystarczy jedynie zanurzyć soczewkę w płynie lub delikatnie ją w nim ?przepłukać".

 

Cechy płynu Horien Ultra Comfort:

 
 • Bardzo wysoka skuteczność działania;
 • Doskonale sprawdza się jako płyn do pielęgnacji i przechowywania szkieł kontaktowych;
 • Nie wywołuje podrażnień delikatnych oraz wrażliwych oczu;
 • Nie powoduje efektu ?suchego oka";
 • Pozwala zachować odpowiedni poziom nawilżenia soczewek;
 • Bardzo skutecznie czyści oraz usuwa osady białkowo-lipidowe z powierzchni szkieł kontaktowych;
 • Dzięki niemu możemy cieszyć się o wiele dłuższym czasem użytkowania soczewek;
 • Występuje w różnych wariantach opakowań - zarówno tych dużych - ekonomicznych; jak i niewielkich - poręcznych, które łatwo zabrać ze sobą w podróż;
 • Konkurencyjna cena w zestawieniu z wysoką jakością produktu.
 

Zalety płynu Horien Ultra Comfort w opakowaniu 120 ml:

 

Opakowanie zawiera 120 ml preparatu - wariant ten jest niezwykle poręczny oraz wygodny. Zajmuje niewiele miejsca, dlatego łatwo jest go zabrać ze sobą w podróż. Bez trudu mieści się w niewielkiej kosmetyczce.

 

Skład płynu Horien Ultra Comfort:

 
 • Poliheksanid 0.0001% (PHMB),
 • Wersenian disodu 0,05% (EDTA),
 • Poloxamina,
 • Kwas borowy,
 • Chlorek sodu,
 • Boran sodu.
 

Płyn dostępny jest również w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaHorien
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml8,32 zł