Clean Active Aqua Plus 500ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

29,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Katarzyna
5.0000
Płyn bardzo dobry, nie mam żadnego dyskomfortu podczas jego używania. Jedyny minus to nowa wydłużona butelka, która nie mieści się w szafce...

Clean Active Aqua Plus to nowoczesny i wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Jego zadania to: dezynfekcja, oczyszczanie, konserwacja i nawilżanie soczewek – po to, by były tak samo wygodne i bezpieczne w stosowaniu niezależnie od upływającego czasu użytkowania początkowo wybranej pary soczewek. Jest to nowsza wersja płynu Clean Active Aqua, również dostępnego w naszym sklepie.

 
Udoskonalona receptura - Clean Active Aqua Plus to płyn nowej generacji, wzbogacony o hialuronian sodu i o szybszym działaniu. Jest nowszą wersją płynu Clean Active Aqua, również dostępnego w naszym sklepie.
Dokładne oczyszczenie - płyn dokładnie dezynfekuje soczewki, usuwając z ich powierzchni wszystkie zabrudzenia zebrane w ciągu dnia i stwarzające potencjalne ryzyko infekcji. Usuwa m.in. osady białkowe, tłuszczowe, kurz i bakterie.
Przywrócone nawilżenie - regularne stosowanie Clean Active Aqua Plus to gwarancja idealnie nawilżonych soczewek, które pozostają niewyczuwalne przez cały okres stosowania i nie powodują suchości oczu.
Możliwość przedłużonego przechowywania - w pojemniczku wypełnionym świeżą porcją płynu możesz przechować soczewki, których nie będziesz stosować nawet przez kilka najbliższych dni. Tam będą wolne od zanieczyszczeń i zachowają wszystkie swoje cenne właściwości.
Szybkie działanie - Clean Active Aqua Plus

 
Szybkie działanie - Clean Active Aqua Plus potrzebuje zaledwie 5-7 minut, by oczyścić i nawilżyć zanurzone w nim soczewki. Dzięki temu jest świetny dla wszystkich osób poszukujących oszczędności czasu.
Ekonomiczne opakowanie - Clean Active Aqua Plus jest dostępny w wariancie o pojemności 500 ml. To w sam raz, żeby stworzyć zapas wysokiej jakości płynu i nie musieć robić zakupów zbyt często.
 

Czym charakteryzuje się płyn Clean Active Aqua Plus?

 

Clean Active Aqua Plus to prawdopodobnie jeden z najlepszych płynów do pielęgnacji miękkich soczewek dostępnych na polskim rynku. Wyróżnia się udoskonalonym i rozbudowanym składem, w którym producent zawarł m.in. hialuronian sodu – składnik znany ze swoich silnie nawilżających właściwości. Uwagę zwraca również szybka aktywność płynu – działa już po 5-7 minutach od momentu umieszczenia soczewek w pojemniczku wypełnionym porcją preparatu.

W pierwszej kolejności Clean Active Aqua Plus oczyszcza i dezynfekuje soczewki kontaktowe. Usuwa wszystkie zabrudzenia, jakie zdołały się zgromadzić na powierzchni soczewek w ciągu dnia. Mowa m.in. o osadach białkowych, tłuszczowych, kurzu oraz groźnych drobnoustrojach. Soczewki oczyszczane z pomocą Clean Active Aqua Plus stają się więc gotowe do ponownego, bezpiecznego stosowania. Bez ryzyka infekcji i podrażnień oczu.

Wspomniany już hialuronian sodu odpowiada za nawilżające właściwości płynu Clean Active Aqua Plus. To oznacza, że zanurzone w nim soczewki odzyskują swój początkowy poziom nawilżenia i znów stają się wilgotne, a tym samym niewyczuwalne na oczach i niezwykle wygodne w stosowaniu. Tę wilgotność utrzymują przez wiele godzin od aplikacji.

Pojemniczek wypełniony świeżą porcją płynu Clean Active Aqua Plus to świetne miejsce do przechowywania nie tylko tych soczewek, które za kilka godzin lub o poranku ponownie założysz, ale także tych, których nie planujesz nosić nawet przez kilka dni. W tym płynie soczewki są wolne od źródeł zanieczyszczeń, zachowują swoje cenne właściwości i pozostają gotowe do aplikacji w każdej chwili. Taka funkcja Clean Active Aqua Plus nierzadko pozwala na oszczędność – nie musisz wyrzucać pary soczewek, z której nie będziesz korzystać przez kilka dni, a możesz ją bezpiecznie przechować.

Clean Active Aqua Plus wyróżnia się skoncentrowaną formułą. Dzięki niej oczyszcza, dezynfekuje i nawilża soczewki w zaledwie kilka minut. To sprawia, że płyn jest świetną propozycją dla wszystkich osób oczekujących najszybszego działania wybieranych produktów i osób, którym zależy na oszczędności czasu. Dzięki udoskonalonej recepturze z płynu mogą korzystać z niego również osoby o wrażliwych oczach, wykazujących skłonność do podrażnień. To preparat, który posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2000 i ISO 13485-2003. Jego producentem jest renomowana firma Polytouch Chemical.

Clean Active Aqua Plus znajdziesz w opakowaniu z butelką o pojemności aż 500 ml. To gwarancja zapasu płynu wysokiej jakości na długi czas. Idealna propozycja dla wszystkich osób, które korzystają regularnie z soczewek i każdego dnia sięgają po płyn pielęgnacyjny, ale nie chcą zbyt często robić zakupów optycznych.

 

Skład płynu Clean Active Aqua Plus:

  • poliheksanid biguanidu 0,0001%;
  • wersenian disodu 0,1%;
  • amfokationowe środki powierzchniowo czynne 1,001%; do 100% z substancjami pomocniczymi i wodą oczyszczoną.

 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEsoform
MarkaClean Active
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml6,00 zł