Clean Active Aqua Plus 100ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Clean Active Aqua Plus to wielozadaniowy preparat, przeznaczony do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Wersja płynu marki Clean Active o pojemności 100 ml świetnie sprawdza się podczas urlopu, służbowych wyjazdów, a nawet krótkiego wypoczynku zaplanowanego na weekend. Przy opracowywaniu nowej formuły płynu Clean Active Aqua Plus producent obrał sobie za cel: dezynfekcję, oczyszczanie, konserwację oraz nawilżanie soczewek. Warto przy tym wspomnieć, że poprzednikiem oferowanego płynu jest Clean Active Aqua.

 
Udoskonalona formuła wzbogacona o hialuronian sodu - płyn z tym składnikiem jeszcze lepiej nawilża soczewki kontaktowe, chroniąc oczy przed przesuszeniem i podrażnieniami.
Wygodne korzystanie z soczewek - prawidłowe nawilżenie sprawia, że soczewki są niewyczuwalne dla oczu przez cały okres ich stosowania, ale pod warunkiem że są prawidłowo użytkowane.
Błyskawiczny w działaniu - wystarczy zaledwie 5 do 7 minut, aby oczyścić i nawilżyć soczewki kontaktowe.
Oczyszczanie na najwyższym poziomie - płyn Clean Active Aqua Plus dokładnie dezynfekuje nie tylko zabrudzenia zebrane na powierzchni soczewek w ciągu dnia, ale też eliminuje bakterie, osady białkowe i tłuszczowe.
Bezproblemowe przechowywanie soczewek - Clean Active Aqua Plus

 
Bezproblemowe przechowywanie soczewek - w osobnym pojemniku wypełnionym świeżym płynem można trzymać soczewki zarówno przez kilka minut, jak i kilka godzin oraz dni. Takie właściwości zdecydowanie zwiększają funkcjonalność płynu i ułatwiają organizację innych czynności w ciągu dnia.
Kompaktowe opakowanie - mała wersja płynu Clean Active Aqua Plus idealnie nadaje się do podróżnego bagażu i gwarantuje wygodne stosowanie poza domem. Dzięki temu można swobodnie korzystać z soczewek kontaktowych w każdym miejscu, mając na uwadze ich właściwą pielęgnację i oczyszczanie.
 

Czym charakteryzuje się płyn Clean Active Aqua Plus?

 

Korzystanie z soczewek kontaktowych wymaga prawidłowej i starannej pielęgnacji. W odpowiedzi na te potrzeby stworzony został wysokiej jakości płyn do soczewek - Clean Active Aqua Plus usatysfakcjonuje najbardziej wymagających użytkowników.

Warto mieć na uwadze, że Clean Active Aqua Plus to skuteczny preparat do pielęgnacji wszystkich typów soczewek miękkich oferowanych na polskim rynku. Jego charakterystyczną cechą jest udoskonalona receptura – w porównaniu do płynu Clean Active Aqua wzbogacona o hialuronian sodu. Właściwości tego składnika umożliwiają dodatkowe nawilżenie soczewek, co przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort w zakładaniu i noszeniu soczewek.

Profesjonalny preparat starannie oczyszcza oraz dezynfekuje soczewki, usuwając wszystkie zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu całego dnia. Do takich zanieczyszczeń należą najczęściej osady białkowe i tłuszczowe, ale także kurz i drobnoustroje. Co ważne - już po kilku minutach soczewki są gotowe do ponownego założenia. Takie właściwości płynu do soczewek stanowią gwarancję bezpiecznego stosowania soczewek, bez ryzyka podrażnień oczu czy też ewentualnych infekcji. Dla osób wykorzystujących każdego dnia soczewki kontaktowe jako podstawową metodę korekcji wzroku jest to niezwykle ważne, ponieważ soczewki mogą być stosowane nie tylko bez żadnych obaw, ale też z poczuciem maksymalnego komfortu. Dzięki temu można korzystać z wszystkich zalet soczewek kontaktowych, ciesząc się jednocześnie doskonałą ostrością widzenia i rewelacyjnym samopoczuciem w każdej sytuacji.

Skoncentrowana formuła płynu Clean Active Aqua Plus opracowana została z myślą o osobach preferujących wysoką jakość i skuteczne działanie preparatów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Błyskawiczne działanie płynu to niemała oszczędność czasu i ograniczenie niepotrzebnego stresu pośród dużej ilości obowiązków i rozmaitych aktywności podejmowanych każdego dnia. Soczewki kontaktowe wystarczy umieścić na kilka minut w płynie, aby uzyskać odpowiedni efekt dezynfekcji, oczyszczenia i nawilżenia.

Płyn do soczewek Clean Active Aqua Plus z hialuronianiem sodu uwzględnia potrzeby osób borykających się z problemem wrażliwych i skłonnych do podrażnień oczu – stosowanie Clean Active Aqua Plus zapewnia optymalne nawilżenie oczu oraz soczewek, eliminując przy tym jakikolwiek dyskomfort związany z tą metodą korekcji wzroku. Clean Active Aqua Plus posiada certyfikaty jakości ISO 9001:2000 i ISO 13485-2003. Za najlepsze standardy jakości odpowiada renomowany producent Polytouch Chemical.

 

Skład płynu Clean Active Aqua Plus:

  • poliheksanid biguanidu 0,0001%;
  • wersenian disodu 0,1%;
  • amfokationowe środki powierzchniowo czynne 1,001%; do 100% z substancjami pomocniczymi i wodą oczyszczoną.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEsoform
MarkaClean Active
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł