BioAir Comfort 3 szt.

NOWOŚĆ
Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 11 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

29,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

BioAir Comfort to soczewki miesięcznej wymiany, stworzone w oparciu o nowoczesny materiał, bardzo dobrze przyjmowany przez ludzkie oko. Charakteryzują się udoskonalonymi parametrami uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu określane są mianem jednych z najbardziej komfortowych w użytkowaniu soczewek, i to na całym świecie.

Wysoka zawartość wody - soczewki BioAir Comfort zostały stworzone w oparciu o wysoko uwodniony materiał, dzięki czemu charakteryzują się korzystną, długotrwałą wilgotnością i chronią oczy przed niekomfortowym wysychaniem.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - stosowanie opisywanych soczewek umożliwia cieszenie się widzeniem o większej wrażliwości na kontrast, zwiększonej głębi i ostrości, i to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
Nowoczesne filtry UV - prawidłowo zaaplikowane soczewki zapewniają oczom dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. To możliwe, dzięki wzbogaceniu składu o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - z soczewek BioAir Comfort mogą korzystać również początkujący użytkownicy, dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu po jednej ze stron szkieł kontaktowych, która znacząco ułatwia ich aplikację i czyni ją niezwykle intuicyjną.
Dokładne oczyszczanie - BioAir Comfort
Miesięczny tryb stosowania - z jednej wybranej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest codzienne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego.
3 sztuki w opakowaniu - to ilość idealna na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub stworzenie zestawu z opakowaniem o innej mocy, w pełni dopasowanego do wymagań Twojej wady wzroku.
 

Charakterystyka soczewek BioAir Comfort:

 

U podstaw soczewek kontaktowych BioAir Comfort leży innowacyjny materiał, o składzie bardzo zbliżonym do ludzkiego oka. Dzięki temu soczewki przez cały czas użytkowania pozostają niewyczuwalne. Tym bardziej, że za sprawą ultracienkich krawędzi i zwiększonej średnicy błyskawicznie i dokładnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Nawet pod koniec dnia wzrok jest wypoczęty, a oczy wilgotne - dzięki wysokiemu stopniu uwodnienia soczewek, sięgającemu aż 42%. BioAir Comfort charakteryzują się również korzystnym współczynnikiem przepuszczalności tlenowej, co podarowuje rogówce swobodny dostęp do tlenu i zmniejsza ryzyko infekcji.

Soczewki BioAir Comfort zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości, pozbawione cieni i refleksów. Przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności, a dzięki szerokiemu zakresowi mocy ich dobór do potrzeb indywidualnego użytkownika jest jeszcze łatwiejszy. Soczewki gwarantują również dodatkową ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych, dzięki obecności nowoczesnych filtrów UV.

 

Dla kogo soczewki BioAir Comfort?

 

Soczewki BioAir Comfort przeznaczone są do miesięcznego stosowania. Jest to więc świetna propozycja dla osób, które nie lubią obarczać się zapasem kilkudziesięciu par soczewek i codziennie sięgać po nową. Komfort korzystania ze szkieł kontaktowych BioAir Comfort docenią również początkujący użytkownicy - dzięki dodatkowemu zabarwieniu po jednej ze stron i elastyczności, które uczynią ich aplikację bardzo łatwą i intuicyjną. A jako że soczewki charakteryzują się szeroką mocą korekcyjną - od -0.50 aż do -12.00 D, mogą być stosowane przez właścicieli zarówno dużej, jak i niewielkiej wady wzroku (krótkowzroczności).

 

Zalety soczewek BioAir Comfort:

 

Jak już wspomniano wcześniej, BioAir Comfort to soczewki miesięcznej wymiany. Oznacza to, że z jednej pary, przy odpowiedniej pielęgnacji, możesz korzystać nawet przez 30 dni. Opakowanie, które zawiera 3 sztuki soczewek jest więc idealne do wypróbowania danego rodzaju szkieł kontaktowych lub połączenia z opakowaniem o innej mocy i stworzenia 3-miesięcznego zapasu, w pełni dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

Właściwości soczewek BioAir Comfort:

 
  • znakomity komfort,
  • wysoka zawartość wody,
  • blokada przed promieniowaniem UV,
  • łatwość aplikowania dzięki specjalnemu zabarwieniu na niebiesko.
 

Parametry soczewek BioAir Comfort:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent HORIEN
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Uwodnienie 42%
Materiał Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtry UV >90% UVA i UVB
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki BioAir

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 11 dni roboczych