BioAir Comfort Plus 3 szt.

NOWOŚĆ
Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 11 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

BioAir Comfort Plus to soczewki miesięcznej wymiany, które oparto na innowacyjnym materiale, bardzo dobrze przyjmowanym przez ludzki narząd wzroku. Udoskonalone parametry uwodnienia i przepuszczalności tlenowej, a także nowoczesne filtry UV sprawiają, że soczewki te należą do grona najwygodniejszych w codziennym stosowaniu.

Wysoki stopień uwodnienia - soczewki charakteryzują się korzystnym współczynnikiem zawartości wody, dlatego pozostają wilgotne przez wiele godzin i chronią oczy przed niekomfortową suchością.
Udoskonalony design - soczewki posiadają bardzo cienkie krawędzie oraz zwiększoną średnicę, dzięki czemu jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, pozostając niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Wyraźne widzenie - obraz widziany w soczewkach BioAir Comfort Plus jest ostry, nasycony i ze zwiększoną wrażliwością na kontrast. I to niezależnie od odległości i panujących warunków oświetleniowych.
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie soczewek o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB pozwoliło na zapewnienie użytkownikom dodatkowej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Jedna para na miesiąc - BioAir Comfort Plus
Jedna para na miesiąc - soczewki BioAir Comfort Plus przeznaczone są do miesięcznego trybu stosowania, co oznacza, że z jednej pary, przy odpowiedniej pielęgnacji, możesz korzystać nawet przez 30 dni.
Kompaktowe opakowanie - zawiera trzy soczewki, co jest idealną ilością na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub stworzenie większego zestawu w pełni dopasowanego do wady wzroku o innej wartości w każdym oku.
 

Charakterystyka soczewek BioAir Comfort Plus:

 

W przypadku BioAir Comfort w pierwszej kolejności należy wspomnieć o nowoczesnym materiale, który jest niezwykle mocno zbliżony do ludzkiego oka. Dzięki temu jest bardzo dobrze przyjmowany przez wzrok - soczewki pozostają niewyczuwalne, nie powodują podrażnień ani reakcji alergicznych. Wysoki stopień uwodnienia odpowiada za wielogodzinną wilgotność soczewek, która eliminuje problem suchości oczu i która sprawia, że nawet pod koniec dnia wzrok jest rześki i wypoczęty, a widzenie wyraźne. Tak, BioAir Comfort Plus gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości, pozbawione cieni i refleksów, i to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

Wzbogacone o kompleks filtrów UV, soczewki BioAir Comfort Plus chronią oczy przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Elastyczne, o zwiększonej średnicy i ultracienkich krawędziach idealnie i bardzo szybko dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Dobór odpowiednich parametrów BioAir Comfort Plus zajmie Ci tylko chwilę, bo soczewki charakteryzują się szerokim zakresem mocy korekcyjnej, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby wszystkich krótkowidzów - borykających się zarówno z małą, jak i dużą wadą wzroku.

 

Dla kogo soczewki BioAir Comfort Plus?

 

Soczewki BioAir Comfort Plus to idealna propozycja dla osób, które cenią komfort korzystania z soczewek miesięcznej wymiany i które nie mają skłonności do zapominania o regularnym stosowaniu płynu pielęgnacyjnego. Łatwe w aplikacji, szybko dopasowujące się do kształtu oka są polecane również początkującym użytkownikom. A jako że BioAir Comfort Plus dostępne są w ujemnych mocach korekcyjnych, mogą być stosowane przez krótkowidzów.

 

Zalety soczewek BioAir Comfort Plus:

 

Zainteresował Cię ten rodzaj soczewek, ale zanim zdecydujesz się na zakup dużego zapasu, chciałbyś je wypróbować? Właśnie na takie okazje przygotowano opakowanie zawierające 3 sztuki. To również świetna opcja dla osób, które posiadają wadę wzroku o różnych mocach w każdym oku - wtedy takie opakowanie można połączyć z innym i stworzyć zestaw w pełni dopasowany do aktualnych potrzeb.

 

Właściwości soczewek BioAir Comfort Plus:

 
  • znakomity komfort,
  • wysoka zawartość wody,
  • blokada przed promieniowaniem UV.
 

Parametry soczewek BioAir Comfort Plus:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent HORIEN
Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
Uwodnienie 42%
Materiał Poly-Hema
Filtry UV >90% UVA i UVB
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki BioAir

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 11 dni roboczych