Zeiss All-In-One ADVANCE 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Beata
5.0000
Bardzo dobry płyn. Dobrze oczyszcza soczewki i opakowania wystarcza na długo.
Daria
5.0000
Dobrze oczyszcza, a przedewszystkim ma idealną konsystencje, która nawilża soczewkę przez cały dzień. Nie trzeba dodatkowych kropli. Mógłby być tańszy ale wiem za co płacę.
Dorota
4.0000
Dobry płyn, opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Zeiss All-In-One Advance to płyn do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Czyści, dezynfekuje, nawilża, płucze, eliminuje białko i tłuszcze, służy do przechowywania soczewek. Zawiara unikalną aktywną substancję ActiPro usuwającą uporczywe osady białkowe i tłuszczowe. W odróżnieniu od innych produktów, ActiPro współpracuje doskonale z soczewkami wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego.

Do wszystkich rodzajów miękkich soczewek - z płynu pielęgnacyjnego możesz korzystać niezależnie od tego, z jakich miękkich soczewek korzystasz - dwutygodniowych, miesięcznych czy rocznych.
Bezpieczne przechowywanie - płyn pielęgnacyjny służy przede wszystkim do bezpiecznego przechowywania soczewek w czasie, kiedy aktualnie z nich nie korzystasz. Możesz je przetrzymywać w pojemniczku z preparatem nawet kilka dni, nie martwiąc się o utratę ich cennych właściwości.
Kompleksowa dezynfekcja - w czasie, kiedy soczewki znajdują się w pojemniczku z płynem preparat usuwa z ich powierzchni nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, takie jak tłuszcze, białko oraz groźne bakterie.
Dodatkowe nawilżenie - czym byłyby soczewki bez swojej wilgotności? Z pewnością czymś bardzo niewygodnym w stosowaniu. Płyn pielęgnacyjny chroni przed tym, przywracając soczewkom ich początkowy stopień nawilżenia.
Poprawa elastyczności - Zeiss All-In-One ADVANCE

 
Poprawa elastyczności - substancje odżywcze zawarte w płynie pielęgnacyjnym wpływają korzystnie również na gibkość soczewek. Już kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie przywraca ich początkową elastyczność i tym samym wygodę stosowania.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny skryto w butelce o pojemności aż 360 ml! To idealna opcja dla wszystkich, którzy korzystają z soczewek każdego dnia i potrzebują stałego dostępu do wysokiej jakości preparatu.
 

Charakterystyka płynu Zeiss All-In-One Advance

 

Zeiss All-In-One ADVANCE to specjalistyczny płyn do pielęgnacji wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Czyści, dezynfekuje, nawilża, eliminuje białko oraz tłuszcze z ich powierzchni, a ponadto służy do przechowywania soczewek. W odróżnieniu od innych tego typu produktów, Zeiss All-In-One ADVANCE świetnie współpracuje z soczewkami wykonanymi z materiału silikonowo-hydrożelowego.

 

Skład płynu Zeiss All-In-One Advance 360 ml:

 
  • składnik czynny: Actipro
  • składnik konserwujący: Poliheksanid 0,0001%

Składnik aktywny ActiPro osadza się na powierzchni soczewek podczas ich przechowywania w nocy. Hydrofobowe właściwości substancji sprawiają, że na powierzchni soczewki łatwiej osadzają się również cząsteczki wody utrzymując wysoki poziom nawilżenia przez cały dzień.

 

Zalety soczewek Zeiss All-In-One Advance 360 ml:

 
  • Płyn pielęgnacyjny Zeiss All-In-One Advance nadaje się do wszystkich rodzajów miękkich soczewek (dwutygodniowych, miesięcznych czy rocznych);
  • Zeiss All-In-One Advance gwarantuje bezpieczne przechowywanie w czasie, gdy soczewki nie są używane (nawet przez kilka dni);
  • W czasie, kiedy soczewki znajdują się w pojemniczku wypełnionym płynem Zeiss All-In-One Advance, on skutecznie usuwa z nich wszystkie zabrudzenia;
  • Płyn pielęgnacyjny Zeiss All-In-One Advance chroni soczewki przed utratą wilgotności, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia przez cały okres użytkowania;
  • Substancje odżywcze zawarte w Zeiss All-In-One Advance wpływają korzystnie na elastyczność soczewek, zapewniając przy tym wygodę podczas ich stosowania;
  • 360 mililitrowa pojemność płynu pielęgnacyjnego Zeiss All-In-One Advance sprawdzi się szczególnie dla osób, które korzystają z soczewek każdego dnia i nie chcą martwić się ciągłym uzupełnianiem niezbędnych środków czystości.
 

Sposób użycia płynu Zeiss All-In-One Advance 360 ml:

 

Bezpośrednio po umyciu rąk należy zdjąć soczewkę i dokładnie przepłukać ją po obu stronach płynem Zeiss All-in-one Advance. Następnie trzeba umieścić soczewki w specjalnym pojemniku wypełnionym świeżym roztworem i potrząsnąć. W celu pełnej dezynfekcji pozostawić soczewki w napełnionym pojemniku przez co najmniej 4 godziny. Następnie ponownie należy opłukać soczewki po obydwu stronach. Dopiero po wykonaniu wszystkich tych czynności soczewki są w pełni bezpieczne i gotowe do ponownego założenia.

 

 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentZEISS
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł