Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Płyn pielęgnacyjny Zeiss All-In-One Advance stworzono z myślą o wszystkich rodzajach soczewek kontaktowych miękkich. Jego wielofunkcyjność polega na tym, że dezynfekuje, oczyszcza, nawilża, opłukuje ze złogów białka i tłuszczów, a także służy do przechowywania soczewek. W swoim składzie posiada unikalną substancję ActiPro, pozwalającą na oczyszczenie z zalegających osadów białkowych i tłuszczowych. W porównaniu do innych substancji, zawarty w płynach Zeiss All-In-One Advance, materiał ActiPro współgra idealnie z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi.

Unikalna substancja ActiPro - z jej pomocą płyn pielęgnacyjny zapewnia kompleksowe oczyszczenie soczewek, w trakcie którego usuwa zarówno osady białkowe, tłuszcze, jak i kurz i pył. Jednym słowem, zabrudzenia, które soczewki zbierają w ciągu całego dnia.
Do miękkich soczewek każdego typu - niezależnie od tego, czy korzystasz z soczewek korekcyjnych czy kosmetycznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych, dwutygodniowej, miesięcznej czy rocznej wymiany, płyn pielęgnacyjny jest w pełni do nich dopasowany, jeśli tylko są to miękkie soczewki kontaktowe.
Przedłużone nawilżenie - hydrofobowe cechy substancji zawartych w płynie pielęgnacyjnym sprawiają, że nawilżenie odzyskane w trakcie zanurzenia w nim soczewek utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin od momentu aplikacji.
Skuteczna dezynfekcja - oczyszczanie to jedno, ale warto zaznaczyć, że płyn pielęgnacyjny wykazuje również działanie dezynfekujące, w ramach którego eliminuje groźne dla oczu bakterie i grzyby. Chroni w ten sposób przed infekcjami.
Bezpieczne przechowywanie - Zeiss All-In-One ADVANCE
Bezpieczne przechowywanie - soczewki możesz umieścić w pojemniczku wypełnionym płynem zarówno na noc, jak i cały dzień, kiedy zdecydujesz, że pora odpocząć od szkieł kontaktowych, ale uznasz, że nie warto ich wyrzucać. Tam będą chronione przed zabrudzeniami i odzyskają swoje korzystne właściwości.
Pielęgnacja bez pocierania - pielęgnowanie soczewek przy użyciu płynu nie wiąże się ze żmudną czynnością ich pocierania i płukania. Wystarczy kilka kropli preparatu umieszczonych w pojemniku, a następnie zanurzenie w nim soczewek kontaktowych na kilka godzin. Nic łatwiejszego!
 

Charakterystyka płynu Zeiss All-In-One Advance

 

Gromadzące się na powierzchni soczewki, osady białkowo-tłuszczowe zdecydowanie ograniczają komfort użytkowania soczewek kontaktowych. Acti-Pro aktywuje się na ich powierzchni w czasie ich wielogodzinnego przechowywania. Hydrofobowe cechy substancji pielęgnacyjnej sprawiają, że cząstki wody na dłużej osadzają się na powierzchni szkieł. Dlatego też zbędne osady są znacznie efektywniej usuwane w procesie płukania.

W skład płynu Zeiss All-In-One Advance 100 ml zalicza się buforowany, izotoniczny roztwór zawierający następujące składniki: Actipro oraz Poliheksanid 0,0001%.

 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentZEISS
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml19,99 zł