Systane® HYDRATION PF 10ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

59,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
TF
Wysoka efektywność długotrwałego nawilżania. Minusem jest mała pojemność pojemnika w stosunku do wysokiej ceny. Z powodu ceny i małej pojemności łączna ocena to 3 ***

Systane® HYDRATION PF to nowoczesne krople do oczu stworzone z myślą o wszystkich osobach, doświadczających przewlekłej suchości oczu. Są odpowiednie także dla wrażliwych oczu. To produkt marki Alcon, światowego lidera w dziedzinie pielęgnacji oczu.

Produkt światowego lidera - krople do oczu zostały stworzone przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie, markę Alcon.
Skoncentrowana formuła - już 1-2 krople wystarczą, by odczuć wyraźną ulgę i uwolnić się od suchości oczu na wiele godzin. Dzięki temu Systane® Hydration PF są idealne dla osób korzystających ze standardowych kropli kilka razy dziennie.
Błyskawiczna ulga od suchości oczu - dzięki unikalnemu połączeniu składników i wykorzystaniu technologii HydroBoost krople przynoszą natychmiastową wolność od suchości i drażliwości oczu.
Intensywne i długotrwałe nawilżenie - duża dawka hialuronianu sodu i połączenie jej ze składnikiem, przedłużającym efekt nawilżenia to gwarancja idealnie wilgotnych oczu nawet przez kilkanaście godzin.
Skuteczność potwierdzona klinicznie - Systane Hydration PF
Skuteczność potwierdzona klinicznie - krople Systane® HYDRATION PF natychmiastowo redukują nieprzyjemne objawy suchości oczu i zapewniają długotrwały komfort oraz ochronę. Działanie to zostało udowodnione w badaniach klinicznych.
Odpowiednie dla wrażliwych oczu - w Systane® HYDRATION PF nie umieszczono konserwantów, a składniki dobrano z najwyższą starannością. To sprawia, że z kropli mogą korzystać także osoby o delikatnych oczach i skłonności do reakcji alergicznych.
 

Charakterystyka kropli do oczu Systane® HYDRATION PF:

 

Systane® HYDRATION PF to krople do oczu rekomendowane przez lekarzy. Są innowacyjnym produktem pozbawionym konserwantów, ze składem skupionym w całości na aktywnie nawilżających składnikach oraz komponentach wydłużających efekt nawilżenia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii HydroBoost krople przynoszą błyskawiczną ulgę wszystkim pacjentom, borykającym się z suchością oczu, także tym, ze stwierdzonym zespołem suchego oka. Co więcej, preparat zmniejsza ryzyko wystąpienia suchości w przyszłości i niweluje wynikające z tego podrażnienia. Z Systane® HYDRATION PF oczy są wilgotne, wypoczęte, wolne od bólu i dyskomfortu.

Co jest wyjątkowego w Systane® HYDRATION PF? Skoncentrowana formuła . Dzięki niej zamiast stosować standardowe krople nawet 4-6 razy dziennie, aplikujesz Systane® HYDRATION PF 1-2 razy. Następnie cieszysz się intensywnym, długotrwałym nawilżeniem, które utrzymuje się nawet w bardzo niesprzyjających warunkach: pomieszczeniu o suchym i/lub zanieczyszczonym powietrzu.

W kroplach Systane® HYDRATION PF zastosowowano jeden z najbardziej skutecznych składników nawilżających - hialuronian sodu. Połączyli go z HP-guar, który tworzy na oku cieniutką warstewkę, przypominającą pajęczą sieć, co przedłuża i utrwala efekt nawilżenia. Pozostałe komponenty służą przedłużeniu terminu przydatności produktu do użycia oraz dostosowania poziomu pH do tego, jakie ma ludzkie oko, również to wrażliwe. Udowodniono klinicznie, że krople do oczu Systane® HYDRATION PF zmniejszają nieprzyjemne objawy zespołu suchego oka i przynoszą natychmiastową ulgę, a także długotrwałą ochronę przed ponownym wystąpieniem tego problemu.

 

Dla kogo krople do oczu Systane® HYDRATION PF?

 
 • dla osób, doświadczającym suchości i drażliwości oczu;
 • dla osób ze stwierdzonym zespołem suchego oka - nieprawidłowym składem lub zbyt małą ilością łez;
 • dla osób, spędzających wiele godzin przed ekranem komputera i/lub w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu bądź pokoju z zanieczyszczonym lub bardzo suchym powietrzem;
 • dla użytkowników soczewek kontaktowych, którzy mają skłonność do wyczuwania soczewek właśnie przez naturalną skłonność do suchości oczu;
 • dla wielbicieli nowoczesnych produktów z innowacyjnymi technologiami i recepturami;
 • dla zwolenników produktów renomowanych marek, cieszących się uznaniem zarówno lekarzy, jak i pacjentów - na całym świecie.
 

Jak stosować krople do oczu Systane® HYDRATION PF?

 

Otwórz buteleczkę i zaaplikuj 1-2 krople do każdego oka. Nie dotykaj końcówką żadnej powierzchni – w taki sposób unikniesz zanieczyszczenia preparatu. Krople przechowuj w temperaturze pokojowej. Jeśli objawy suchości oczu nie ustąpią po zastosowaniu Systane® HYDRATION PF, a do tego dołączy ból oczu, pogorszenie widzenia lub suchość stanie się jeszcze wyraźniejsza, skontaktuj się z lekarzem.

 

Skład kropli Systane® HYDRATION PF

 • hialuronian sodu,
 • glikol polietylenowy
 • glikol propylenowy,
 • aminometylopropanol,
 • kwas borowy,
 • guar hydroksypropylowy,
 • chlorek potasu,
 • woda oczyszczona,
 • boran sodu,
 • chlorek sodu,
 • sorbitol
 

Zobacz inne krople do oczu marki Systane:

Więcej informacji
ProducentALCON
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml599,90 zł