Systane® ULTRA PF 10ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

54,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Podaruj swoim oczom porządną dawkę nawilżenia! Sięgnij po krople do oczu Systane® ULTRA PF i zażegnaj suchość i podrażnienia oczu, a tym samym dyskomfort, który pogarsza jakość Twojego codziennego życia. To nowy produkt marki znanej i cenionej zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów - Alcon Vision Care. Produkt ma innowacyjną postać karatowych fiolek do jednorazowego zastosowania.

Nowoczesna formuła - krople Systane® ULTRA PF mieszczą się w małych, jednorazowych, karatowych fiolkach, co znacznie ułatwia aplikację i zażegnuje problem marnowania produktu.
Natychmiastowa ulga w suchości oczu - skoncentrowana formuła kropli do oczu Systane® ULTRA PF zapewnia intensywne nawilżenie, dzięki któremu doświadczasz błyskawicznej ulgi w suchości i drażliwości oczu.
Mniejsze ryzyko nawrotu suchości oczu - krople Systane® ULTRA PF nie tylko eliminują problem suchości oczu w tej chwili, ale dzięki ochronnemu działaniu zmniejszają też ryzyko jego wystąpienia w przyszłości.
Długotrwałe nawilżenie - krople do oczu oferują wielogodzinny efekt nawilżenia, dzięki czemu możesz zapomnieć o problemie suchych oczu i nie musisz sięgać po krople nawet sześć razy dziennie, jak w przypadku tradycyjnych preparatów.
Polecane przez specjalistów - Systane ULTRA PF
Polecane przez specjalistów - krople do oczu Systane® ULTRA PF są jednymi z najczęściej polecanych przez lekarzy, zwłaszcza pacjentom ze stwierdzonym zespołem suchego oka.
Odpowiednie dla wrażliwych oczu - w Systane® ULTRA PF nie zawarto konserwantów, a skład został przemyślany pod każdym względem. Dzięki temu krople mogą być stosowane również przez osoby o delikatnych oczach, także alergików.
 

Charakterystyka kropli do oczu Systane® ULTRA PF:

 

Krople do oczu Systane® ULTRA PF to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób, doświadczających suchości oczu, zwłaszcza pacjentów, u których stwierdzono mniejszą od niezbędnej ilość łez i tym samym zdiagnozowano zespół suchego oka. Dzięki skoncentrowanej formule oraz starannie dobranym składnikom w dużych dawkach produkt przynosi błyskawiczną ulgę od suchości i drażliwości oczu. Zapewnia natychmiastowe i intensywne nawilżenie, które utrzymuje się nawet przez kilka godzin w niezmienionej formie. W ten sposób wzrok jest dłużej odporny na zmęczenie, a widzenie wyraźniejsze.

Ponadto regularnie stosowany zmniejsza ryzyko wystąpienia suchości oczu w przyszłości i zapewnia oczom niezbędną ochronę. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kropli do oczu, bo musi być stosowany znacznie rzadziej, by zapewnić nie taki sam, a jeszcze lepszy efekt. Systane® ULTRA PF to Twoja oszczędność czasu i energii. Preparat pozbawiony konserwantów odpowiada na potrzeby osób o nawet najbardziej wrażliwych oczach, również alergików. To działanie, które potwierdzono w klinicznych badaniach.

 

Dla kogo krople do oczu Systane® ULTRA PF?

 
 • osób, które doświadczają na co dzień suchości oczu i przez to nie mogą czerpać z życia pełnymi garściami;
 • pacjentów, u których lekarz stwierdził zespół suchego oka i zalecił dodatkowe nawilżanie oczu każdego dnia;
 • pracowników, korzystających przez wiele godzin z komputera;
 • osób, przebywających przez znaczną część dnia w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach i/lub pomieszczeniach o suchym bądź zanieczyszczonym powietrzu;
 • użytkowników soczewek kontaktowych, którym zdarza się odczuwać soczewki na oczach - to może być efektem niewystarczająco nawilżonych oczu;
 • osób, poszukujących kropli łatwych i szybkich w użyciu, a przy tym skutecznych;
 • użytkowników, którzy mają dość stosowania jednej, dużej buteleczki kropli do oczu, którą trudno zużyć do końca;
 • zwolenników nowoczesnych produktów z udoskonalonym składem i innowacyjnymi technologiami.
 

Krople do oczu Systane® ULTRA PF są polecane przez lekarzy na całym świecie. Stworzył je zespół specjalistów marki Alcon. Są jednym z wielu produktów z rodziny Systane®, przeznaczonym dla osób, u których stwierdzono zbyt małą ilość naturalnie występujących łez. Systane® ULTRA PF występują w postaci karatowych fiolek do jednorazowego zastosowania, o objętości 0,7 ml każda. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie marnujesz preparatu i tym samym swoich pieniędzy. Otwierasz fiolkę, zużywasz ją do końca, bo właśnie taką ilość produktu potrzebują Twoje oczy i wyrzucasz, a przy następnej potrzebie otwierasz nową. Poznaj pozostałe krople do oczu z grupy Systane®, np. Systane® Hydration PF z unikalną technologią HydroBoost.

 

Skład kropli Systane® ULTRA PF

 • hialuronian sodu,
 • glikol polietylenowy
 • glikol propylenowy,
 • aminometylopropanol,
 • kwas borowy,
 • guar hydroksypropylowy,
 • chlorek potasu,
 • woda oczyszczona,
 • chlorek sodu,
 • sorbitol
 

Zobacz inne krople do oczu marki Systane:

Więcej informacji
ProducentALCON
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml549,90 zł