Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 15 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

29,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Anita
5.0000
Świetne krople, szybko przynoszą ulgę dla zmęczonych oczu. Polecam :)
Anna
5.0000
fajne krople, bardzo dobrze nawilżają i przynoszą ulgę dla oka :) polecam
Joanna
5.0000
Świetne krople! Doskonale nawilżają oko. Na pewno kupię je ponownie.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi spędza sporą część swego czasu przed laptopami, komputerami, telewizorami czy smartfonami. Część robi to z obowiązku, a inni dla przyjemności, jednak coraz większej ilości osób doskwiera ten sam problem, problem przemęczonych oczu. Poza wielogodzinnym użytkowaniem ww. urządzeń, odczuwanie suchości, pieczenia, podrażnienia czy zmęczenia oczu jest dodatkowo spowodowane przez:

 • zanieczyszczenia powietrza,
 • klimatyzacja,
 • dym papierosowy,
 • suche powietrze w samochodzie i samolocie,
 • wysokie stężenie ozonu,
 • silne promieniowanie UV,
 • zbyt długie czytanie,
 • jazdę samochodem,
 • nieodpowiednie zabezpieczenie i higiena soczewek kontaktowych,
 • inne, indywidualnie występujące wrażliwości oczu.

Wszystkie wymieniony czynniki mogą, i w wielu przypadkach pogarszają stan rogówki, która tworzy zewnętrzną warstwę oczu. Może to prowadzić do poważnych powikłań, które w konsekwencji negatywnie wpływają na odpowiednie funkcjonowanie rogówki. W walce z przemęczonymi oczami niezwykle pomocne okazać się mogą krople do oczu EYEYE Hydraclair z prowitaminą B5, która odżywia i pielęgnuje oczy. Krople są wyposażone w system Hydraflex, który długotrwale dozuje witaminę B5. Prowitamina B5 wzmacnia i dba o zdolności rogówki do samoodbudowy i wpływa pozytywnie na ogólny stan rogówki.

 
Błyskawiczne nawilżenie oczu - podstawowym zadaniem kropli Eyeye Hydraclair jest natychmiastowe nawilżenie oczu i tym samym eliminacja niekomfortowej suchości.
Innowacyjny system Hydraflex - dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu zaaplikowane krople długotrwale dozują witaminę B5, wzmacniając rogówkę i dbając o jej zdolność do samoregeneracji.
Eliminacja zmęczenia i zaczerwienienia - błyskawiczne nawilżenie i bogactwo witaminowe kropel sprawia, że już na chwilę po ich aplikacji znika uczucie zmęczenia wzroku oraz nieestetyczne zaczerwienienie wywołane np. długotrwałą pracą przy komputerze.
Dodatkowa ochrona - regularne stosowanie kropli do oczu Eyeye Hydraclair działa stabilizująco na film łzowy, dzięki czemu wzmożone zostają naturalne procesy ochronne oka.
 
Kompatybilność ze wszystkimi soczewkami - Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5

 
Kompatybilność ze wszystkimi soczewkami - krople do oczu możesz stosować również wtedy, kiedy korzystasz ze szkieł kontaktowych, bo dzięki udoskonalonej formule nie wchodzą one w żadne reakcje z soczewkami.
Wygodny zakraplacz - korzystanie z kropli do oczu jest jeszcze wygodniejsze, dzięki udoskonalonemu zakraplaczowi, dozującemu ilość preparatu dopasowaną do zdolności magazynowych worka spojówkowego.
 

Charakterystyka kropli do oczu Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5:

 

Głównym zadaniem jakie mają spełnić krople EYEYE Hydraclair, jest nawilżanie oczu oraz eliminacja zmęczenia i zaczerwienienia. Ich używanie zaleca się przy noszeniu soczewek, czy wykonywaniu takich czynności jak praca przy komputerze lub prowadzenie auta. Są wyjątkowo przydatne dla ludzi spędzających wiele godzin przed telewizorem, tabletem, smartfonem czy komputerem. Dodatkowo są idealne dla alergików, ponieważ nie zawierają żadnych konserwantów!

W skład kropli EYEYE Hydraclair wchodzi Dexpanthenol 2%, HydraFlex 0.5% oraz Polyhexanide 0.0001%. Opakowanie tego produktu wyposażone jest w Zakraplacz 15 ml, zestaw 20 ampułek (0,35 ml każda) oraz zestaw ekspozycyjny: zakraplacz 8 x 15 ml i 4 x 20 ampułek (0,35 ml każda).
 

Głównie zalety kropli do oczu EYEYE Hydraclair to:

 • krople odpowiednie do wszystkich typów szkieł kontaktowych,
 • oparte na Eye Responsive Care System™ - oko samo decyduje o zapotrzebowaniu na prowitaminę B5. Nigdy za dużo ani za mało!
 • chronią oko przed uczuciem suchości, podrażnieniami i zmęczeniem dzięki prowitaminie B5 (prowitamina B5 jest substancją naturalną występującą w ludzkim ciele),
 • właściwości Eyeye Hydraclair umożliwiające ich przyleganie do rogówki działają stabilizująco na film łzowy, dzięki czemu oko jest jeszcze lepiej chronione.
 • zapewnienie dodatkowego nawilżenia zmęczonym oczom.
 

Skład kropli Eyeye Hydraclair™:

 • Dekspantenol 2%,
 • HydraFlex 0.5%,
 • Poliheksanid 0.0001%.
 

Krople dostępne są również w ampułkach:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml199,93 zł