Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 20 x 0.35 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

34,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Magdalena
4.0000
Polecam!Bardzo dobre nawilżenie. Szkła przylegają znakomicie, oczy nie są zmęczone.

Krople Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 zawierają właściwości ochronne, pielęgnacyjne i odżywcze. Prowitamina B5 wzmacnia i dba o zdolności rogówki do samoodbudowy i wpływa pozytywnie na ogólny stan rogówki.

Eliminacja suchości i zaczerwienienia - dzięki licznym składnikom nawilżającym krople w kilka sekund zażegnują problem suchych i zaczerwienionych oczu i utrzymują ten efekt przez znacznie dłuższy czas.
Poprawa jakości widzenia - wielogodzinne praca przy komputerze i przebywanie w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu - to tylko kilka przyczyn przyspieszonego męczenia się wzroku. Stosowanie kropli chroni przed tym i błyskawicznie poprawia jakość widzenia!
Stabilizacja filmu łzowego - krople do oczu, wzbogacone o szereg substancji odżywczych, wpływają stabilizująco na film łzowy, chroniąc przed nadmiernym łzawieniem.
Przyspieszona regeneracja - częste korzystanie z soczewek kontaktowych to duże ryzyko mikrourazów. Krople do oczu z prowitaminą B5 to idealny sposób na wzmocnienie rogówki i poprawę naturalnego procesu jej regeneracji.
Dodatkowe oczyszczenie - Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5
Dodatkowe oczyszczenie - zwilżenie oczu przy pomocy kropli to dodatkowy sposób na oczyszczenie zewnętrznej części oka z drobnych zanieczyszczeń, takich jak kurz i pył.
Opakowanie idealne na podróż - w jednym opakowaniu opisywanych kropli do oczu znajdziesz aż 20 malutkich ampułek o pojemności 0,35 ml. To idealne rozwiązanie na jednorazowe stosowanie - np. w trakcie podróży.
 

Charakterystyka kropli do oczu Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5:

 

Krople do oczu z prowitaminą B5 są dedykowane do wszystkich typów szkieł kontaktowych. Eyeye Hydraclair™ oparte są na Eye Responsive Care System™, dzięki któremu to oko decyduje jaką ilość prowitaminy B5 potrzebuje. Sprawia to, że nie jest jej ani za dużo, ani za mało. Krople zapewniają oczom ochronę przed uczuciem suchości, zmęczenia oraz podrażnieniami. To właśnie dobroczynne działanie prowitaminy B5, która jest naturalną substancja występującą w ludzkim ciele. Ponadto krople posiadają właściwości, które umożliwiają przyleganie do rogówki, co stabilizuje film łzowy.

 

Zalety kropli do oczu Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5:

 
  • Brak zaczerwienienia i suchości to efekt używania kropli do oczu opartych na Eye Responsive Care System™. Wiele składników nawilżających sprawia, że krople w kilka sekund dają ukojenie i eliminują problem suchych i zaczerwienionych oczu. Wzrok poprawia się od razu, a efekt ten jest utrzymywany na dłużej.
  • Krople dzięki wielu substancjom odżywczym stabilizują film łzowy, chroniąc oczy przed zbyt dużym łzawieniem.
  • Możliwość oczyszczenia oczu, dzięki użyciu kropli, każdorazowo usuwa takie zanieczyszczenia jak kurz czy pył.
  • Szybsza regeneracja, która spowodowana jest zminimalizowaniem ryzyka nieprzyjemnych efektów mikrourazów, które są nieodzownym elementem noszenia soczewek. Dzięki użyciu kropli Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 wzmocnić można rogówkę oka.
  • Praca przy komputerze, jak i w klimatyzowanych pomieszczeniach sprawia, że zmęczenie oka na koniec dnia jest stałym elementem. Dlatego stosowanie kropli Eyeye Hydraclair™ z prowitaminą B5 jest polecane szczególnie gdy jesteśmy narażeni na wyżej wymieniowe czynniki. Szybko i trwale poprawiają nasz wzrok i eliminują zmęczenie oczu.
  • Krople Eyeye Hydraclair™ są pakowane po 20 malutkich ampułek z płynem o pojemności 0,35 ml, co pozwala sprawnie i szybko użyć ich w pracy, podróży czy jazdy samochodem.
 

Skład kropli Eyeye Hydraclair™:

  • składniki aktywne: dekspantenol 2%, HydraFlex 0.5%
  • konserwanty: poliheksanid 0.0001%


Opakowanie zawiera 20 ampułek 0,35 ml.

 

Krople są również dostępne w większym opakowaniu:

 
Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny