Eyeye Comfort All in One 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Eyeye Comfort All in One 100 ml to płyn przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Jest przyjazny dla oczu, zapewniając doskonałe nawilżenie i komfort noszenia soczewek przez cały dzień, nawet przy wrażliwych oczach. Przyda się zwłaszcza osobom, które dużo podróżują. Idealne do samolotu opakowanie oraz system All in One, pozwalają zaoszczędzić czas i miejsce.

Oczyszczenie i dezynfekcja - jednym z najważniejszych zadań spełnianych przez płyn pielęgnacyjny Eyeye Comfort All in One jest dokładne oczyszczenie i profesjonalna dezynfekcja. W ich ramach preparat usuwa wszystkie zabrudzenia i drobnoustroje, przywracając soczewkom ich czystość i świeżość znaną z samego początku.
Przywrócenie optymalnego nawilżenia - to zasługa składu wzbogaconego o hialuronian sodu oraz substancji określanej jako WaterLock. Preparat przywraca soczewkom ich korzystny stopień wilgotności i utrzymuje go przez wiele godzin, gwarantując w ten sposób najwyższy komfort stosowania - bez suchych i zaczerwienionych oczu.
Ochrona przed utratą elastyczności - soczewki regularnie umieszczane w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym utrzymują swoją kondycję. Nie tracą elastyczności ani miękkości i nadal błyskawicznie dopasowują się do oczu, pozostając niezwykle wygodne w aplikacji i wielogodzinnym stosowaniu.
Bezpieczne przechowywanie - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Bio-Safe płyn pielęgnacyjny stanowi świetne środowisko dla aktualnie nieużywanych soczewek. Daje opcję przedłużonego, bezpiecznego przechowywania, z gwarancją zachowania wszystkich cennych właściwości soczewek i ich gotowości do aplikacji w każdej chwili.
Poręczne opakowanie - idealne na podróż, w tym również do samolotowego bagażu podręcznego.
Odpowiedni dla alergików - Eyeye Comfort All in One
Odpowiedni dla alergików - skład pozbawiony zbędnych dodatków konserwujących i zapachowych oraz pH w pełni naturalne dla ludzkiego oka czyni opisywany płyn pielęgnacyjny odpowiednim również dla osób o wrażliwym wzroku, ze skłonnościami do alergii.
   

Charakterystyka płynu Eyeye Comfort All in One:

 

Przy produkcji płynu Eyeye Comfort All in One, zastosowano innowacyjną technologię Bio-Safe. Sprawia ona, że przechowywane w płynie soczewki są bezpieczniejsze i lepiej tolerowane przez oko. Biotolerancję oraz komfort noszenia soczewek, zapewnia zawarty w płynie Hialuronian sodu. Dzięki niemu utrzymane jest optymalne nawilżenie. Neutralne pH płynu, chroni oczy przed podrażnieniami i zmniejsza ryzyko alergii. Zawarty w płynie WaterLock, zatrzymuje cząsteczki wody, zapobiegając suchości oczu oraz podrażnieniom. Wszystko to sprawia, że płyn Eyeye Comfort All in One dba o komfort i zdrowie Twoich oczu. Zalecany jest do wrażliwych oczu.

Płyn Eyeye Comfort All in One jest prosty w użyciu, a zarazem skuteczny, dzięki czemu ułatwia codzienną pielęgnację miękkich soczewek kontaktowych. Spełnia on wiele zadań dlatego spokojnie może zastąpić kilka oddzielnych preparatów. Nawilża, czyści, dezynfekuje, płucze i służy do przechowywania soczewek. Całościowa pielęgnacja możliwa jest zatem przy zastosowaniu jednego płynu.

 

Jakie korzyści daje użytkownikom opakowanie o pojemności 100 ml?

 

Do bagażu podręcznego w samolocie można pakować płyny w objętości nie przekraczającej 100 ml. Eyeye Comfort All in One 100 ml idealnie nadaje się zatem do samolotu gdyż jego opakowanie ma maksymalną dopuszczalną objętość. Jest poręczne i łatwe do spakowania. Dlatego bardzo dobrze się sprawdzi dla często podróżujących osób. Dodatkową zaletą opakowania 100 ml jest to, że możesz je mieć cały czas przy sobie. Łatwo zmieści się w torebce czy plecaku, na wypadek potrzeby wypłukania soczewek i poprawienia komfortu ich noszenia w trakcie długiego dnia.

 

Skład płynu Eyeye Comfort All in One:

  • Polikwaternium,
  • Kwas hialuronowy,
  • PHMB 0,0001%.
 

Zobacz inne płyny marki Eyeye

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml24,99 zł