Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Paulina
4.0000
Jeżeli szukacie płynu do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych, to serdecznie polecam Eyeye B5 Active. W jego składzie znajduje się wiele unikatowych substancji, które mają wpływ na jego skuteczność. Każdy, kto nosi twarde soczewki kontaktowe, dobrze wie, że ich pielęgnacja jest znacznie trudniejsza, niż tych miękkich. Zauważyłam, że odkąd stosuję ten płyn, to nawilżenie moich oczu się zwiększyło. Widzę wyraźnie i nie mam przesuszonych oczu. Noszenie soczewek nie sprawia mi już dyskomfortu. Stosowanie tego płynu jest bardzo proste i nie różni się od czyszczenia soczewek miękkich.

Eyeye B5 active 200 ml to płyn przeznaczony do pielęgnacji twardych soczewek kontaktowych. Będzie odpowiedni dla osób ceniących sobie komfort i skuteczność. Producent płynu, firma BARNAUX, zadbała o jak najlepszą jakość swojego produktu i dołożyła wszelkich starań aby zadowolić użytkowników twardych soczewek kontaktowych.

Unikalny skład - jako że płyn pielęgnacyjny Eyeye B5 Active przeznaczony jest do pielęgnacji twardych soczewek - bardzo wymagających pod tym względem, jego skład cechuje się dużą unikalnością i wzbogacony został o cenne komponenty odżywcze.
Profesjonalna dezynfekcja - w pierwszej kolejności płyn pielęgnacyjny zajmuje się groźnymi bakteriami. Usuwa je z powierzchni soczewek i automatycznie zmniejsza skłonność do gromadzenia się niebezpiecznych drobnoustrojów.
Dodatkowe nawilżenie - umieszczenie soczewek w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym to sprawdzony sposób na poprawę ich nawilżenia i tym samym zabezpieczenie oczu przed wysychaniem.
Kompleksowe oczyszczenie - preparat eliminuje również wszelkiego rodzaju zabrudzenia środowiskowe i wytworzone przez organizm. Mowa tutaj o osadach białkowych, lipidach oraz kurzu. W efekcie soczewki każdego dnia są tak wygodne w stosowaniu, jak na samym początku - na chwilę po wyjęciu z blistra.
Bezpieczne przechowywanie - Eyeye B5 Active
Bezpieczne przechowywanie - nieużywane soczewki warto umieścić w pojemniczku z płynem ? w ten sposób odcinasz je od kontaktu z zabrudzeniami z zewnątrz i masz pewność, że w każdym momencie są gotowe do aplikacji.
Pomoc przy dyskomforcie oczu - w wyjątkowych sytuacjach płyn pielęgnacyjny Eyeye B5 Active możesz wykorzystać również jako krople - zaaplikować niewielką ilość do oczu, aby wyeliminować suchość i zmęczenie.
 

Charakterystyka płynu Eyeye B5 Active:

 

Twarde soczewki kontaktowe to szczególny typ soczewek, wymagający nietypowej pielęgnacji. Soczewki mają spełniać swoje funkcje korekcyjne przez kilka lat, więc wymagają starannej ochrony. Płyn Eyeye B5 active zaprojektowano z myślą właśnie o soczewkach twardych. Sprawia, że przez długi czas zachowują swoje właściwości, długo są komfortowe i zachowują odpowiednią czystość.

 

Dla kogo płyn Eyeye B5 Active?

 

Dzięki unikalnemu składowi, płyn Eyeye B5 active doskonale dba o Twoje soczewki, a jednocześnie zapewnia zdrowie Twoim oczom. Twarde soczewki kontaktowe mogą przy długim noszeniu podrażniać rogówkę. Płyn Eyeye B5 active zawierający prowitaminę B5 odżywia, pielęgnuje, a przede wszystkim wspomaga samoregenerujące właściwości rogówki oka.

 

Zalety płynu Eyeye B5 Active:

  • Przechowywane soczewek - wystarczy umieścić soczewki w pojemniczku wypełnionym płynem. Soczewki będą odpowiednio chronione, a po wyjęciu nawilżone.
  • Czyszczenie soczewek - płyn Eyeye B5 active skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i osady białkowe powstające na twardych soczewkach kontaktowych. Aby mechanicznie oczyścić soczewkę, wystarczy położyć ją na dłoni, dodać kilka kropel płynu i pocierać przez minutę.
  • Płukanie - płyn Eyeye B5 active doskonale nadaje się do płukania twardych soczewek kontaktowych, zarówno po czyszczeniu jak i w celu odświeżenia soczewek.
  • Dezynfekcja - płyn Eyeye B5 active działa bakteriobójczo, dlatego doskonale nadaje się do dezynfekcji twardych soczewek kontaktowych. W celu ich zdezynfekowania, należy umieścić soczewki w pojemniczku z płynem na 4 godziny lub dłużej.
  • Pomoc przy dyskomforcie - jeżeli odczuwasz dyskomfort w oku, możesz bez zdejmowania soczewek zakroplić do niego trochę płynu Eyeye B5 active. Pomoże on nawilżyć oko i zmniejszy uczucie dyskomfortu.
 

Skład płynu Eyeye B5 active 200 ml:

  • Poliheksanid 0,0001%,
  • Poloxamina 0,5%,
  • Chlorek sodu,
  • Dekspantenol 1%,
  • HydraFlex-RGP 0,5%.
 

Zobacz inne płyny marki Eyeye

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml20,00 zł