EYE SEE All-in-one Solution 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Dbaj o soczewki – codziennie!

 

Płyn EYE SEE All-in-One Solution jest przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Doskonale oczyszcza i usuwa osady białkowe, można zarówno przechowywać w nim soczewki, jak i codziennie dezynfekować je oraz nawilżać. Dedykowany jest również do soczewek silikonowo - hydrożelowych.

Unikalna receptura - opisywany płyn pielęgnacyjny to unikatowa mieszanka substancji czyszczących, odżywczych i ochronnych, dzięki którym preparat ten wykazuje wielofunkcyjne, niezwykle dobroczynne działanie w kontakcie z soczewkami każdego typu.
Gruntowne oczyszczenie - jednym z podstawowych zadań realizowanych przez płyn pielęgnacyjny jest dokładne oczyszczenie soczewek. Usunięcie z ich powierzchni zabrudzeń wszelkiego typu - od osadów białkowych, przez tłuszcze, po kurz i pył.
Skuteczna dezynfekcja - jednym z najgroźniejszych zabrudzeń, zbierających się na soczewkach są bakterie. Płyn pielęgnacyjny usuwa je i automatycznie zmniejsza skłonność soczewek do gromadzenia się ich na powierzchni.
Dogłębne nawilżenie - umieszczenie soczewek w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym to skuteczny sposób na poprawę ich nawilżenia i długotrwałe utrzymanie tej wilgotności. Zasługa leży po stronie składu wzbogaconego o HPMC.
Bezpieczne przechowywanie - EYE SEE All-in-one Solution
Bezpieczne przechowywanie - nadchodzi noc i chcesz zdjąć soczewki, a następnie przechować je w bezpiecznym miejscu do rana i ponownej aplikacji? Umieść je w niewielkiej ilości płynu pielęgnacyjnego. W ten sposób uchronisz je przed zabrudzeniami i przywrócisz ich cenne właściwości.
Poręczne opakowanie - butelka o pojemności 100 ml to odpowiednia ilość zarówno do domowego, jak i podróżnego zastosowania. Nieduża, poręczna mieści się w bagażu i przy dość nieregularnym stosowaniu daje zapas na długi czas.

 
 

Charakterystyka płynu EYE SEE All-in-one Solution:

 

Perfekcyjny skład płynu EYE SEE All-in-One Solution zapewnia doskonałe oczyszczenie soczewce oraz najwyższy poziom dezynfekcji. Substancje czyszczące takie jak: PHMB i EDTA wraz z izotoniczną mieszaniną buforową sprawiają, że dezynfekcja soczewki jest doskonała. Natomiast substancje takie jak: mieszanina buforowa oraz poliheksamer (substancja czyszcząca) wspomagany przez HPMC odpowiadają za odtłuszczanie, usuwanie osadów białkowych oraz innych zanieczyszczeń z powierzchni soczewki. Ponadto, składnik HPMC posiada właściwości nawilżające, co znacząco zwiększa komfort noszenia soczewki.

 

Zalety płynu EYE SEE All-in-one Solution 100 ml:

 
 • Unikatowy skład płynu pielęgnacyjnego EYE SEE All-in-one Solution 100 ml, który dzięki wyjątkowej mieszance substancji odżywczych, czyszczących i ochronnych oferuje dobroczynne działanie dla soczewek każdego rodzaju.
 • Najważniejszym zadaniem płynu jest doskonałe czyszczenie soczewki z wszelkiego rodzaju zabrudzeń: osadów białkowych, tłuszczy, pyłu czy kurzu.
 • Płyn pielęgnacyjny EYE SEE All-in-one Solution 100 ml nie tylko czyści, również doskonale dezynfekuje soczewkę. Oprócz niegroźnych zabrudzeń, na powierzchni soczewki zbierają się również bakterie, które są groźne dla oka. Płyn usuwa je oraz zmniejsza skłonność soczewki do gromadzenia się nowych osadów na jej powierzchni.
 • Płynu używać można również do trzymania w nim soczewek, co sprawi że będą głęboko nawilżone. Odpowiada za to składnik HPMC.
 • Oprócz czyszczenia, dezynfekcji czy nawilżania, płynu EYE SEE All-in-one Solution 100 ml można używać również do przechowywania soczewek. Wieczorne umieszczanie ich w płynie sprawi, że rano będą czyste, nawilżone i zdezynfekowane - gotowe na całodzienne noszenie.
 • Płyn jest w buteleczce o pojemności 100 ml co sprawia, że jest odpowiedni zarówno w domu, jak i podróży.
 

Skład płynu EYE SEE All-in-one Solution:

 • Środek czyszczący,
 • 0,1% HPMC,
 • 0,01% EDTA,
 • 0,00015% PHMB,
 • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł