Okulary Emoji

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Współadministratorami podanych przez Ciebie danych są spółki z Grupy Kodano. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Okulary Emoji dla dzieci

Korekcja wady wzroku u najmłodszych to wymagające zadanie i potrzebne są do tego dobre okulary. Emoji – marka własna Kodano – powstała z myślą o tym wyzwaniu. W jej ramach oferujemy starannie opracowane i modne oprawki okularowe, pozwalające na bezpieczną i efektywną korekcję krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu – u dzieci oraz młodzieży. To okulary, które przykuwają uwagę i zachęcają do regularnego noszenia, a to przecież jedna z największych trudności, jaka pojawia się przed opiekunami!

Wysoka jakość okularów dziecięcych Emoji

W okularach dziecięcych Emoji wykorzystano najlepszej klasy tworzywa – zarówno lekkie, jak i wytrzymałe. Dzięki temu oprawka jest wygodna w nawet nieustannym użytkowaniu i dobrze znosi wyzwania, jakie pojawiają się z każdym nowym dniem. W połączeniu z przemyślanym projektem, opracowanym przez największych specjalistów zapewnia stabilność i dokładne osadzenie na nosie i uszach – bez ucisku, ale też zbędnego luzu. Dziecko może biegać, skakać i pochylać się, cały czas mając oprawkę w początkowo obranej pozycji. To gwarancja bezpieczeństwa i skutecznej korekcji wady wzroku.

Okulary Emoji - niezwykła alternatywa dla dzieci i nastolatków

Wśród okularów Emoji znajdziecie różnorodne oprawki, odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, i to nie tylko kilkuletnich, ale też wchodzących w nastoletni wiek. Produkty charakteryzuje bowiem duży wybór kolorów. Od klasycznej czerni, brązu, złota i koloru granatowego, przez błękit, róż i czerwień, po oprawy transparentne i półtransparentne. Doświadczenie pokazuje, że najmłodsi użytkownicy najchętniej sięgają po żywe i radosne kolory, podczas gdy nastolatkowie wolą stonowane wersje, niewyróżniające się przesadnie z przyjętego ubioru. W kształtach okularów korekcyjnych Emoji przeważa klasyka: okrągłe, owalne i prostokątne. Większość oprawek cechuje nieco masywniejsza budowa, wyraźnie zaznaczająca się na twarzy. W katalogu marki występują również delikatniejsze modele, głównie wykonane z metalu. Taka różnorodność umożliwia dokładne dopasowanie okularów Emoji do typu urody i gustu dziecka lub nastolatka.

Okulary Emoji - wyrażają gust i osobowość dziecka

Nie bez przyczyny marka została nazwana w taki sposób. Emotki (ang. emoji) wyrażają bowiem więcej niż kilkadziesiąt słów. Znajduje to odzwierciedlenie w różnorodnym designie okularów dziecięcych Emoji. Mnogość barw, kształtów i wzorów oferuje wybór dokładnie takich oprawek, które będą zarówno spójne z gustem dziecka, jak i skutecznie wyrażają jego osobowość. Chcesz, by dziecko chętnie nosiło okulary, korygując posiadaną wadę wzroku? Pozwól mu wybrać swoje ulubione! Takie, w których będzie czuć się dobrze i skutecznie stworzy swój własny wizerunek.

Doskonała jakość w dobrej cenie

Wada wzroku u dzieci może ulec zmianie nawet w bardzo krótkim czasie. Co więcej, najmłodszym szybko zmienia się gust i to, co uwielbiali kilka miesięcy temu, dziś może trafić na listę tego, czego należy unikać. Dlatego okulary korekcyjne dla dzieci Emoji wiążą się z atrakcyjnymi cenami - by konieczność wymiany oprawy na nową nie była zbyt obciążająca dla opiekunów. Dodatkowo w sklepie internetowym Kodano.pl i naszych salonach optycznych KODANO Optyk często organizujemy promocje, które pozwalają na kupno potrzebnych okularów w jeszcze lepszej cenie!

Zobacz pozostałe marki okularów dla dzieci: