Zestaw startowy AquaView Moist 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

16,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Michał
5.0000
Polecam zamówić dla przetestowania. U mnie się sprawdziły ;) Pozdrawiam
Aleks
5.0000
polecam, dobrze się sprawują
Bartosz
5.0000
Dobrze przylegają do oka, oczy nie łzawią. Wytrzymuję w nich od rana do wieczora. Są ok
AquaView Moist są miesięcznymi soczewkami kontaktowymi, idealnie sprawdzającymi się w korekcji krótkowzroczności i nadwzroczności.

 
Wysoki poziom nawilżenia - korzystny stopień uwodnienia, sięgający 55% sprawia, że soczewki utrzymują wysoki poziom nawilżenia i nie wysychają nawet po kilkunastu godzinach od momentu aplikacji. Oczy są więc świeże i wilgotne przez cały dzień.
Swobodny dostęp do tlenu - w przeciwieństwie do wielu soczewek z dolnej półki, AquaView Moist nie tworzą bariery odgradzającej oko od otoczenia. Wręcz przeciwnie - dostarczają narządowi wzroku dużą ilość tlenu, utrzymując go w zdrowiu i zapobiegając infekcjom.
Ochrona przed promieniowaniem UV - każda z soczewek została wzbogacona o kompleks innowacyjnych filtrów UVA/UVB, które pochłaniają blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego.
Zabarwienie ułatwiające zakładanie - z soczewek AquaView Moist możesz korzystać nawet jeśli jest to Twoje pierwsze doświadczenie ze szkłami kontaktowymi. Wzbogacone bowiem o jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron są bardzo łatwe i intuicyjne w aplikacji.
Miesięczny tryb stosowania - AquaView Moist

 
Miesięczny tryb stosowania - jedna para soczewek może być użytkowana nawet przez 30 dni. Jedynym warunkiem jest ich cowieczorna pielęgnacja przy użyciu specjalistycznego płynu.
Opakowanie na wypróbowanie - masz ochotę na wypróbowanie szkieł kontaktowych, ale boisz się, że nie przypadną Ci do gustu i zmarnujesz pieniądze? Z tym opakowaniem Ci to nie grozi, bo zawiera ono wyłącznie jedną soczewkę, idealną do testów.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Moist:

 

AquaView Moist są niekonwencjonalnymi soczewkami hydrożelowymi miesięcznej wymiany, będącymi nowoczesną wersją soczewek AquaView Monthly. Materiał, z którego je wykonano to Bioxifilcon B z dodatkiem Hialuronianu Sodu – naturalnego polimeru, który wspomaga gromadzenie się wody na powierzchni rogówki oraz zmniejsza tarcie oka. Dzięki swoim nawadniającym właściwościom soczewki AquaView Moist nie ulegają wysychaniu, a użytkownik cieszy się pełnym komfortem ich używania.

Do materiału Bioxifilcon B dodano hialuronian sodu, idealnie współgrający z wysokim poziomem uwodnienia soczewki (55%). Zachowanie stałego nawilżenia oczu zapewnia uzyskanie najwyższego poziomu komfortu w trakcie całego okresu ich stosowania. Współczynnik przepuszczalności tlenu Dk/t w soczewkach AquaView Moist wynosi 26. Poza tym soczewki AquaView Moist wyposażone zostały w filtry UV, skutecznie ochraniające oczy przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UVA (85%) oraz UVB (40%).

Soczewki AquaView Moist na powierzchni mają naniesiony błękitny odcień, upraszczający proces ich zakładania i zdejmowania. W celu przetestowania cech prezentowanego rozwiązania, wybierz zestaw startowy soczewek AquaView Moist.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Miesięczne soczewki AquaView Moist wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Parametry soczewek AquaView Moist:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +10,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Bioxifilcon B
Filtry UV 85% UVA, 40% UVB
 

Soczewki dostępne są również w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki AquaView Moist 1 szt.?

Soczewki AquaView Moist to idealny wybór dla osób, które chcą wypróbować soczewki kontaktowe na krótki okres. Dzięki opakowaniu, w formie zestawu startowego, są łatwe w wyborze i użytkowaniu. Zarówno samodzielny dobór, jak i konsultacja z optometrystą, mogą przynieść satysfakcjonujące rezultaty.

Czy soczewki AquaView Moist są bezpieczne?

Tak, soczewki AquaView Moist są bezpieczne do użytku, zapewniając wysoką jakość i komfort dzięki swojej strukturze oraz jednorazowemu trybowi wymiany.

Do jakiej wady wzroku AquaView Moist?

Soczewki AquaView Moist są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności, co sprawia, że są uniwersalnym rozwiązaniem dla osób z różnymi potrzebami korekcyjnymi.

Jak zakładać soczewki AquaView Moist?

Zanim założysz soczewkę AquaView Moist, pamiętaj o dokładnym umyciu i osuszeniu rąk. Następnie ostrożnie umieść soczewkę na koniuszku palca wskazującego. Delikatnie pociągnij dolną powiekę i umieść soczewkę na oku, aż do jej centrowania.

Jak zdejmować soczewki AquaView Moist?

Do usuwania soczewek AquaView Moist zdejmij je ostrożnie, starając się nie uszkodzić ich struktury. Pociągnij dolną powiekę i delikatnie ścisnąć soczewkę palcami, aby ją usunąć. Następnie umieść soczewkę w odpowiednim pojemniku z płynem do przechowywania.