1-DAY ACUVUE® MOIST 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

442,19 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Reklama

Produkcja soczewek w opakowaniach 180 szt. została wstrzymana, produkt można kupić w op. 30 i 90 szt.


Obecnie do popularnych soczewek jednodniowych zaliczyć można soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST. To produkt cenionej i bardzo znanej firmy Johnson & Johnson.

 
Produkt znanej i cenionej marki - soczewki stworzone przez firmę Johnson & Johnson są gwarancją najwyższej jakości wykonania, z dbałością o zdrowie oraz wygodę użytkowników.
Najwyższy komfort noszenia - bez podrażnień i nieestetycznego zaczerwienienia oczu. To zasługa nowoczesnej technologii Lacreon, która odpowiada za intensywne nawilżenie soczewki przez cały dzień.
Skuteczna korekcja wady wzroku - zarówno ujemnej, jak i dodatniej. Z tymi soczewkami powstrzymasz pogarszającą się ostrość widzenia. Możesz stosować je naprzemiennie z okularami korekcyjnymi.
Soczewki odpowiednie dla alergików - dzięki starannemu wykonaniu i jedwabistej powłoce, za sprawą której znacząco zmniejszone zostaje tarcie powieki o soczewkę i idących za tym bolesnych podrażnień.
soczewki z filtrem UV - Acuvue 1-DAY Moist

 
Soczewki z filtrem UVA/UVB - gwarantuje odpowiednią ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym.
Opakowanie zawiera 180 sztuk soczewek - to wsparcie dla oczu na całe trzy miesiące regularnego stosowania. Bez konieczności comiesięcznej wizyty w sklepie, więc i bez ryzyka, że zapomnisz i pozostaniesz zdany wyłącznie na łaskę okularów.
 

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST to miękkie soczewki jednodniowe zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Wykonane są z materiału Etafilcon A, dzięki czemu soczewka dobrze oddziałuje na kondycję oka i nie powoduje stanów zapalnych. W 1-DAY ACUVUE® MOIST zastosowano technologię LACREON, która odpowiada za wysokie nawilżenie soczewki przez cały dzień. Soczewki marki ACUVUE® charakteryzują się też wyjątkową gładkością i dopasowaniem do kształtu oka. Doskonale chronią też oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA i UVB, dzięki wbudowanemu filtrowi.

 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST posiadają konstrukcję wyposażoną w jedwabistą powłokę, która zdecydowanie redukuje tarcie powierzchniowe i sprawia, że powieka bezproblemowo przemieszcza się po przylegającej do oka części soczewki.

 

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST?

 

Na te soczewki powinni zdecydować się alergicy, osoby cierpiące na suchość oczu czy wymagający użytkownicy, dla których najważniejsza jest wygoda noszenia. Nie wymagają one także zastosowania metod pielęgnacyjnych. Soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST dostępne są w opakowaniu po 180 sztuk - tak duża ilość soczewek gwarantuje bezproblemowe długotrwałe użytkowanie. Ponadto koszt pojedynczej pary soczewek w dużym opakowaniu jest mniejszy niż w przypadku opakowań po 30 czy 90 sztuk. Dodatkowo, soczewki 1-DAY ACUVUE® MOIST powinny wybrać osoby:

 
  • używające naprzemiennie soczewki wraz z okularami korekcyjnymi,
  • ceniące najwyższy komfort stosowania soczewek.


 

Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.

 

Parametry soczewek 1-DAY ACUVUE® MOIST:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
Dk/t 25,5 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Etafilcon A
Technologia LACREON®
Filtry UV 98,8% UVB; 85,1% UVA
 

Soczewki dostępne są również w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów