Soczewki DAILIES® AquaComfort Plus®

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki jednodniowe DAILIES® AquaComfort Plus®

Pod koniec męczącego dnia spędzonego przed monitorem komputera pragniesz, aby Twoje oczy prezentowały się świeżo i zdrowo. Wiele soczewek może podrażniać Twoje oczy, ale nie Dailies® AquaComfort Plus®. W tych miękkich soczewkach codziennej wymiany zastosowano specjalny środek nawilżający AquaComfort™ (PVA – alkohol poliwinylowy), wydzielający się pod wpływem mrugania. Możesz być pewien, że nawet po całym dniu noszenia soczewek Dailies® AquaComfort Plus®, Twoje oczy będą wypoczęte i odpowiednio nawilżone.

Charakterystyka soczewek DAILIES® AquaComfort Plus®:

Soczewki wykonano z materiału niejonowego, dzięki czemu doskonale nadają się dla osób ze skłonnościami do alergii. Na soczewkach nie gromadzą się osady i zanieczyszczenia i przez cały czas pozostają nawilżone. Cienki brzeg soczewki i wysoka jakość wykonania sprawiają, że soczewka jest wyjątkowo przyjemna dla oka – nie podrażnia go i idealnie się do niego dopasowuje. Już po 5 minutach od założenia soczewki, dostosują się do Twojej wady wzroku.

Dzięki delikatnemu błękitnemu zabarwieniu Visitint, łatwiej i szybciej założysz i zdejmiesz soczewki. Dailies Comfort dostępne są w wersji sferycznej – dla krótko- i dalekowidzów, torycznej (dla astygmatyków) oraz progresywnej. Soczewki z rodziny Dailies® AquaComfort Plus®, w zależności od modelu, znajdą zastosowanie w każdej wadzie wzroku.

Soczewki toryczne Dailies AquaComfort Plus Toric charakteryzują się wyjątkowo cienkimi brzegami i skutecznym systemem nawilżania. Dzięki zastosowaniu w nich cienkich stref stabilizacyjnych, stabilność obrazu i korekcja astygmatyzmu zostały połączone z wysoką przepuszczalnością tlenu. Soczewki charakteryzują się trójkrzywiznową powierzchnią tylną, która ułatwia szybkie i łatwe dopasowanie soczewki do wady. Specjalne oznaczenie na soczewce ułatwia jej zakładanie, a znaczniki wskazują, czy soczewka prawidłowo leży na oku.

Dla kogo soczewki Dailies AquaComfort Plus?

Soczewki progresywne (Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal) przeznaczone dla osób po  40  roku życia. Najwyższe moce skoncentrowane są w centrum soczewki, dzięki czemu soczewki zapewniają odpowiednią jakość widzenia bliskiego, dalekiego i obszarów pośrednich.


Dailies® AquaComfort Plus® przeznaczone są dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia i nie chce pamiętać o dodatkowej pielęgnacji soczewek. Można ich też używać na zmianę z okularami. 
Dostępne w opakowaniach po 30, 90 i 180 sztuk. Wersja toryczna i progresywna to opakowania po 30 sztuk.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Dailies