Okulary korekcyjne Prada

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 44

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 44

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne Prada

Prada jest jednym z najstarszych włoskich domów mody. Marka powstała w 1913 roku z inicjatywy Mario Prady. Największą popularność zyskała jednak za sprawą wnuczki Mario, Muicci. To ona uczyniła z Prady markę modową – obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej luksusowych.

Okulary korekcyjne Prada łączą w sobie to, co w okularach najlepsze – skuteczność oraz wygodę korekcji wzroku z perfekcyjnym wzornictwem i wykonaniem. Dzięki temu kupno okularów korekcyjnych marki Prada jest prawdziwą inwestycją - w zdrowie, świetny wygląd i tym samym świetne samopoczucie.

Oprawki tego producenta są jedyne swoim rodzaju; nie sposób pomylić ich z innymi. I choć w katalogu Prady znajdziesz oprawki w wielu kształtach i rozmiarach, jest pewien element, który pojawia się w nich niezmiennie – srebrne lub złote wykończenia, które przełamują monochromatyczność i odpowiadają za elegancki oraz luksusowy design całej oprawki.

Okulary korekcyjne Prada – damskie, męskie i w wariancie unisex

Okulary korekcyjne Prada występują zarówno w wariancie damskim, jak i męskim oraz unisex, choć trzeba przyznać, że marka skupia się przede wszystkim na paniach. Nie dziwi więc mnogość kocich oraz okrągłych oprawek o delikatnym wykończeniu – bo właśnie takie najlepiej korespondują z kobiecą delikatnością.

Współcześnie jednak trudno stworzyć wyraźne rozgraniczenie pomiędzy damskimi a męskimi okularami, bo panie często sięgają po oprawki przewidziane przez producenta jako te dla mężczyzn. Stąd pokaźna grupa okularów Prada w wariancie unisex.

Okulary korekcyjne Prada w wielu kolorach

Choć srebrne lub złote wykończenia są cechą charakterystyczną okularów korekcyjnych Prada, trzeba zaznaczyć, że różnorodność kolorów dostępnych oprawek jest naprawdę duża. Znaleźć w niej można choćby klasyczne - czarne, granatowe i brązowe okulary, ale też nowoczesne transparentne czy niesztampowe różowe i czerwone.

Okulary korekcyjne marki Prada są produktem luksusowym i prestiżowym, stąd ich wysoka cena. Marka należy bowiem do jednej z najbardziej rozpoznawalnych i kojarzonych z niebanalną elegancją. W KODANO oferujemy oprawki Prada w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Dzięki temu możesz zdobyć swoje wymarzone, włoskie okulary i korygować posiadaną wadę wzroku w najlepszym stylu.

Zobacz pozostałe okulary marki Prada: