Easy Sept® 360ml

NOWOŚĆ
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

59,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Easy Sept® to prawdopodobnie jedyny taki płyn do pielęgnacji soczewek dostępny na rynku. Za sprawą oksydacji spotęgowano skuteczność dezynfekcji, dzięki czemu soczewki oczyszczane z jego pomocą są jeszcze czystsze i bezpieczniejsze w stosowaniu. W opakowaniu z płynem pielęgnacyjnym Easy Sept® znajdziesz dedykowany pojemnik do neutralizacji soczewek. To nowy produkt w katalogu marki Bausch & Lomb.

 
Skład bez konserwantów - z płynu pielęgnacyjnego mogą bezpiecznie korzystać alergicy oraz osoby o wrażliwych oczach, bo w jego składzie nie ma żadnych konserwantów.
Do wszystkich miękkich soczewek - z płynu Easy Sept® możesz korzystać niezależnie od tego, czy masz silikonowe czy silikonowo-hydrożelowe soczewki oraz niezależnie od tego, jaki tryb stosowania soczewek wybrałeś.
Kompleksowe oczyszczanie - preparat usuwa z powierzchni soczewek wszystkie zabrudzenia: kurz, osady białkowe i tłuszczowe, bakterie, grzyby.
Funkcja oksydacji - dzięki dodatkowemu pojemnikowi z krążkiem katalitycznym i opcji musowania soczewki są jeszcze szybciej i dokładniej oczyszczane i dezynfekowane.
Nieprzerwana wygoda stosowania - Easy Sept

 
Nieprzerwana wygoda stosowania - oczyszczone i nawilżone soczewki, które dzięki płynowi Easy Sept® odzyskały także dawną miękkość są maksymalnie komfortowe w stosowaniu. Nie ma mowy o podrażnieniach oczu.
Płyn + pojemnik do neutralizacji soczewek - kupujesz jeden produkt, a otrzymujesz zarówno płyn pielęgnacyjny, jak i dedykowany pojemniczek do neutralizacji soczewek, dla jeszcze skuteczniejszej pielęgnacji.
 

Charakterystyka płynu pielęgnacyjnego Easy Sept®

 

Płyn pielęgnacyjny Easy Sept® jest przeznaczony do czyszczenia wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Spełnia swoje dezynfekujące zadanie lepiej niż wiele preparatów dostępnych na rynku. Usuwa z powierzchni soczewek dosłownie wszystkie zanieczyszczenia - od kurzu, przez osady białkowo-tłuszczowe, po bakterie zebrane w ciągu dnia. Aby znów cieszyć się perfekcyjnie czystymi soczewkami, musisz je tylko umieścić w pojemniczku z płynem, najlepiej na całą noc. Preparat robi wszystko za Ciebie.

Poza dezynfekcją, Easy Sept® gwarantuje właściwe nawilżenie, dzięki czemu soczewki są cały czas maksymalnie wygodne w stosowaniu. Nie wysychają, ani nie powodują podrażnień oczu. Nie ma mowy o tak zwanym uczuciu piasku pod powiekami. Płyn pielęgnacyjny Easy Sept® jest odpowiedni także dla najbardziej wrażliwych oczu oraz dla alergików, bo w jego składzie nie umieszczono żadnych konserwantów. To udoskonalona receptura, inspirowana funkcjonowaniem ludzkiego oka oraz jego potrzebami.

Niezależnie od tego, czy chcesz odłożyć soczewki tylko na noc, czy na kilka dni - nie ma dla nich lepszego środowiska niż pojemniczek wypełniony płynem pielęgnacyjnym Easy Sept®. Zanurzone w nim odzyskują swoje cenne właściwości i są odcięte od zanieczyszczeń z zewnątrz. Preparat przywraca im elastyczność, miękkość i nawilżenie. Po zaledwie 6 godzinach soczewki są znów w perfekcyjnym stanie, gotowe do założenia.

 

Dla kogo płyn do soczewek Easy Sept®?

 
  • dla osób, poszukujących produktów najwyższej jakości;
  • dla osób, które lubią próbować najnowszych produktów z dodatkowymi funkcjami;
  • dla użytkowników wszystkich miękkich soczewek kontaktowych;
  • dla alergików i osób z wrażliwymi oczami;
  • dla osób, którym zależy na perfekcyjnej dezynfekcji i pielęgnacji soczewek.
 

Dedykowany pojemnik do neutralizacji soczewek - jak to działa?

 

W opakowaniu z płynem Easy Sept® znajdziesz pojemnik z platynowym dyskiem katalitycznym. Po wlaniu do niego płynu, dysk, inaczej nazywany także krążkiem, przyczynia się do musowania preparatu, co potęguje skuteczność dezynfekcji. Po 6 godzinach płyn jest w pełni zneutralizowany do bezpiecznego dla oczu roztworu soli fizjologicznej. Po upływie tego czasu możesz bezpiecznie założyć soczewki. Pamiętaj tylko, by nie przepłukiwać ich płynem oksydacyjnym chwilę przed założeniem.

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml16,66 zł