#bioview Daily 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

239,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Ultra komfort
Kamila
5.0000
Świetne!
Paulina
5.0000
Polecam, wszystko ok.
Karol
5.0000
Używałem wielu soczewek w swoim życiu i w każdych coś mi przeszkadzało. Przy soczewkach bioview nie mam się do czego przyczepić.

Termin realizacji!

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Soczewki jednodniowe #bioview Daily to przykład perfekcyjnego zastosowania nowoczesnej technologii i innowacyjnych materiałów. Dzięki temu są doceniane przez użytkowników na całym świecie i zachwycają zarówno wysokim komfortem stosowania, jak i bardzo dobrą jakością widzenia.

Materiał Olifilcon B - u podstaw #bioview Daily leży nowoczesny materiał najwyższej jakości. To właśnie dzięki niemu soczewki jednodniowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Technologia Wetting Agent - odpowiada za wysoki stopień uwodnienia soczewek i tym samym ich niezwykle korzystne nawilżenie, dzięki któremu oczy pozostają wilgotne przez wiele godzin od ich aplikacji.
Wysoka przepuszczalność tlenowa - nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji soczewek wzrok jest wypoczęty, a widzenie wyraźne. To zasługa wysokiego współczynnika przepuszczalności tlenowej, dzięki któremu soczewki podarowują rogówce stały i swobodny dostęp do powietrza.
Udoskonalony kształt i powierzchnia - soczewki #bioview Daily pozostają niewyczuwalne przez cały czas użytkowania, bo dzięki jedwabiście miękkiej powierzchni i udoskonalonemu kształtowi idealnie przylegają do oka i wykazują odporność na gromadzenie zanieczyszczeń.
Dodatkowe filtry UV - #bioview Daily
Dodatkowe filtry UV - korzystanie z soczewek #bioview Daily to również świetny sposób na ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zasługa leży po stronie nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które niczym gąbka pochłaniają ponad 90% niebezpiecznego promieniowania.
Tryb jednodniowy - soczewki #bioview Daily przeznaczone są do jednodniowego trybu stosowania, co oznacza, że każdego poranka możesz sięgać po nową i świeżą parę. Bez konieczności dodatkowej pielęgnacji.
   

Charakterystyka soczewek #bioview Daily:

 

U podstaw soczewek kontaktowych #bioview Daily leży silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Olifilcon B. To dzięki niemu - wysoce uwodnionemu i rewelacyjnie przepuszczającemu tlen - oczy zawsze wyglądają na wypoczęte i są długotrwale nawilżone. Bez suchości, szczypania, zaczerwienienia. Duża elastyczność i jedwabista miękkość soczewek oraz ultracienkie krawędzie sprawiają, że ich aplikacja jest łatwa i szybka, a one same idealnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka, pozostając niewyczuwalne, przez cały dzień.

Obecność wysokiej klasy filtrów UVA/UVB gwarantuje oczom dodatkową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a jasnoniebieskie zabarwienie znacząco ułatwia aplikację, czyniąc ją bezproblemową nawet dla osób dopiero sięgających po soczewki kontaktowe. #bioview Daily zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości i odpowiadają na potrzeby zarówno krótko-, jak i dalekowidzów.

 

Zalety soczewek #bioview Daily:

 
  • wysoki stopień uwodnienia, sięgający aż 47%;
  • korzystny współczynnik przepuszczalności tlenowej na poziomie 150;
  • duża elastyczność, jedwabista miękkość i ultracienkie krawędzie;
  • widzenie w wysokiej rozdzielczości;
  • szeroki zakres ujemnych i dodatnich mocy korekcyjnych;
  • filtry UVA/UVB chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym;
  • jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające aplikację;
  • blister wypełniony biozgodnym płynem.
 

Dla kogo soczewki #bioview Daily?

 

Soczewki jednodniowe #bioview Daily to świetna propozycja dla wszystkich osób nieprzepadających za obowiązkiem codziennego oczyszczania soczewek przy pomocy płynu pielęgnacyjnego. Zużyte #bioview Daily po prostu wyrzucasz do kosza, a kolejnego dnia sięgasz po nową i świeżą parę! Niezwykle korzystne nawilżenie sprawia, że soczewki te odpowiadają na potrzeby osób borykających się z syndromem suchego oka, spędzających wiele godzin przed ekranem komputera oraz często przebywających w mocno klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach. Sprawdzają się świetnie także u klientów prowadzących aktywny tryb życia.

 

Zalety soczewek #bioview Daily w opakowaniu 90 szt.

 

Opakowanie zawierające 90 sztuk soczewek #bioview Daily to zapas na około półtora miesiąca. To idealna wielkość zarówno dla osób lubiących mieć zawsze zapas soczewek pod ręką jak i osób, które nie lubią zapychać niepotrzebnie szafek nadmiarem produktu. Opakowanie daje odetchnąć od wizyt w salonie optycznym i pozwala zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.

 

Parametry soczewek #bioview Daily:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki #bioview
Producent Visco Technology
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,8
Średnica 14,1
Dk/t 150 x 10-9
Uwodnienie 47%
Materiał Olifilcon B
Technologia Wetting Agent; Surface Grafting
Filtry UV >90% UVA/UVB
 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny