Opinie o Nas
   × 

Wszystkie nasze salony są otwarte!
Znajdź salon w swoim mieście

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,4 i 8,8

Średnica: 14,0

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS stworzono z materiału, który łączy w sobie najlepsze cechy materiałów hydrożelowo-silikonowych oraz hydrożelowych, przez co gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania. Niwelują dyskomfort odczuwany z powodu niesprzyjających warunków zewnętrznych. Doskonale sprawdzają się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w zamkniętych, klimatyzowanych pokojach. Celem soczewek jest utrzymanie wysokiego poziomu nawilżenia oraz komfort nawet w trudnych i niekorzystnych warunkach.

Zalety soczewek ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS

Wielką rolę w wyjątkowej odsłonie tych soczewek pełni formuła HYDRACLEAR® PLUS, która odpowiada za gładkość oraz stały poziom nawilżenia soczewki. Tym samym produkt sprawdza się nawet w przypadku osób, które do tej pory użytkowanie soczewek kojarzyły wyłącznie z suchością oczu. Kontaktowe soczewki ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS gwarantują również skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVB (na poziomie 98%) oraz UVA (na poziomie 85%). Zdecydowanym uproszczeniem podczas ich codziennego użytkowania jest jasnoniebieskie zabarwienie, które pomaga efektywnie je zakładać i ściągać.

Kto powinien wybrać ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS?

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS dedykowane są przede wszystkim osobom, które oczekują produktu przeznaczonego do dłuższego noszenia, które posiada również opcję przedłużenia. Stosowanie produktu przewidziane jest na okres dwóch tygodni. To również rozwiązanie dla tych, którzy poszukują praktycznej formy korekty wzroku bez konieczności wyrzeczeń oraz utrudnień w normalnym funkcjonowaniu. To wreszcie idealna propozycja dla osób, które odczuwały dyskomfort w trakcie noszenia innych soczewek kontaktowych i chciałyby wreszcie sobie pomóc. Dzięki soczewkom kontaktowym ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS można zyskać stałe nawilżenie oraz świeżość oczu, mimo zmieniających się warunków zewnętrznych, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a także dostosować tryb noszenia do indywidualnych potrzeb: dwa tygodnie codziennie lub tydzień noszenia przedłużonego. Nowoczesny materiał Senofilcon A łączy zalety dotychczas stosowanych tworzyw i pozwala pozbyć się dyskomfortu suchych oczu.

SoczewkiACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS dostępne są także w innych opakowaniach:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent JOHNSON & JOHNSON

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?